eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gayrisafimillihasıla Liste gör
Yeni Yazar

ökkeş
Yer: mekke
Online Durum: Offline
  Alıntı gayrisafimillihasıla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 00:04
eski şaşalı günlere kaliteli yazıların yazıldığı günlere dönülmesi dileğiyle
yaşasın eskişehirspor
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 06:17
şu sayfalara siyaset bulaştırılmadığı sadece spor konuşulduğu sürece forumun kalitesi hep yüksek olacaktır.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 07:54
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 09:33
Konu ne olursa olsun sataşma, hakaret ve küçümseyici tavırlar olmaz ise forum korunur. Aksi halde siyaset yada spor fark etmez saygı sevgi yok ise o başlıkta her türlü çirkinlik yaşanır...
Siyaset sebebi ile atılan kişi sayısı 10 ise diğer konu başlıklarında atılan kişi 100 dür...
2 kişi ile başlayan gerilim hep konu geneline hatta foruma yayılıyor bazen...
Saygılı ve sabırlı olalım...
Modlarımıza da çok iş düşüyor ne yazık ki...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 10:35
Şimdi ve her daim: Eskişehirspor zamanı....
# Direnmüdavim....

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 11:58
Ben bu siteyi Selahattin beylerin, Ates Ülker beylerin, Müjdatin, Keremin yazilariyla tanidim , sevdim... Uzun zamandir onlarin yazilarini göremeyince, arti sacma sapan yazilarla tamamen kan ve kalite kaybeden sitemizden sogudum ve sadece girip izlemekle yetindim... yazdigim zamanlardada asiri öfkeden cezalar aldim.

Bu sabah sizin actiginiz bu topic'in ilk 2 sayfasinda EsEsim, Ates Ülker, Essfor (Bahadir) kullanici nicklerini görünce cok sevindim. Hüsnü dayi zaten buranin hakiki bekcisi... Sevgili Müjdat'da (Banner) degerli ve bilgilendirici yazilarina yeniden baslarsa Sitemiz eski kalitesine dönecektir..

Iyiki varsiniz....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 12:18
Destek verici açıklamalarda bulunan bütün gönüldaşlarımıza teşekkürler. Şu ana kadar yazılan mesajlardan anladığımız şu dur ki; bu forum hepimiz için çok önemli manevi değer taşımaktadır.

Yeni yönetimle birlikte açılan yeni sayfada artık biz de elimizi taşın altına koyalım ve bir zamanlar burada çok önemli üdüşünce ve duygularını paylaşan gönüldaşlarımızın yine çok değerli düşünce duygularından hep birlikte istifade edelim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 12:31
Selahattin Abime katılıyorum, birlik beraberlik gücümüze güç, inancımıza inanç katacaktır.İyi dileklerimle
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 13:07
Bu forum da tanıştık , kucaklaştık kardeşlerimizle ve abilerimizle...Bu forum da yaktık gemileri..İçimizdeki ses oldu ,çağlayanlar misali aktık..
Şimdi heyecanlanıyorum yeniden ,yeni baştan değil kaldığımız yerden daha güçlü daha sevgili...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ES series Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: eskişehir
  Alıntı ES series Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 13:09
gerçekten gereken tek şey birlik olup, takımın yanında bulunmaktır..inanın takımdan herkes gelir geçer, ama birliktelik halinde olursak kimse önümüzde duramaz..
ölme kolaylığına düşerek sevme değil benimkisi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır