eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yardımcı Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 21:49
Alıntı yapılan Ormancı26

Alıntı yapılan Arma İçin

Foruma yeni gelenler de alışmış renktaşını yerden yere vurmaya, laflara bak. Zaten şu forumda herkes anında bizanslı veya takım düşmanı ilan edilebiliyo, alışılagelmiş bir şey. Bence ön yargısı olanlar takımı için her şeyi düşünüp tartan insanlardır. Körü körüne kabul etmek yerine sorgular, tuzu başkalarından istemezler ;)

Körü körüne kabul etmek ? O adam SEN İSTESEN DE İSTEMESEN DE artık bizim yardımcı teknik direktörümüz.Bağrına basmak zorundasın.Biz onun için ilk deneyimi olacağız.Bile bile hata yapması zor gibi değilmi ? Çünkü yapacağı bir hata onun bu yeni kariyerinide zedeler.O yüzden kimseyi küstürmeyin görmeden kimseyi eleştirmeyin.

Evet ben şu an aynı durumda olan ve 1 hafta öncesine kadar bu takımda görülmek istenen ve ne yazık ki unutulup giden Zafer Şahin'i bu pozisyonda görmek istiyorum. Sanırım sizden biraz daha fazla vefalıyım.
Neyse uzatmıycam olaya ben farklı bi açıdan bakıyorum fakat bu Ömer Erdoğan'ın arkasında durmadığımı göstermez. İnşallah şampiyon takımımızın kurmaylarından biri olur.
22 Haziran 2013
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 21:54
Camiamıza Hoş Geldin Ömer Hocam İnşallah Kulübümüzde Başarılı Olursun.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
espolice Liste gör
Yeni Yazar

İsmail
Yer: kütahya
  Alıntı espolice Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 23:54
Şahsen ben kendı  adıma umutluyum cunku yenı bıırısi her zaman kendısını ıspatlamak ıcın daha fazla calışır Ömer Erdoğanda inşalah  böyle olucak sezon sonunbda getiri  ve götürüsüne hep  bırlıkde bakıcaz ınşalah  getirisi biizm icin daha fazla olur
Yukarı
Dev Bücür Liste gör
Yeni Yazar

M.K.
  Alıntı Dev Bücür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 00:19
Hayırlı uğurlu olsun.. Futbol kariyeri boyunca edindiği tecrübeleri ve şampiyonluk sezonunu nasıl bir duruş göstererek ipi göğüsledikleri avantajları ile takımımıza teknik anlamda katkı yapacak ve futbolcu kişili ile de örnek olacaktır. En azından kafamızı ütüleyen bir Ümit Bozkurt olmayacak.
Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı forever26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 00:39
tecrübesini verse yeter. hoş geldn ömer erdoğan....
Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
Ormancı26 Liste gör
Yazar

Emir
  Alıntı Ormancı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 04:46
Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan Ormancı26

Alıntı yapılan Arma İçin

Foruma yeni gelenler de alışmış renktaşını yerden yere vurmaya, laflara bak. Zaten şu forumda herkes anında bizanslı veya takım düşmanı ilan edilebiliyo, alışılagelmiş bir şey. Bence ön yargısı olanlar takımı için her şeyi düşünüp tartan insanlardır. Körü körüne kabul etmek yerine sorgular, tuzu başkalarından istemezler ;)

Körü körüne kabul etmek ? O adam SEN İSTESEN DE İSTEMESEN DE artık bizim yardımcı teknik direktörümüz.Bağrına basmak zorundasın.Biz onun için ilk deneyimi olacağız.Bile bile hata yapması zor gibi değilmi ? Çünkü yapacağı bir hata onun bu yeni kariyerinide zedeler.O yüzden kimseyi küstürmeyin görmeden kimseyi eleştirmeyin.

Evet ben şu an aynı durumda olan ve 1 hafta öncesine kadar bu takımda görülmek istenen ve ne yazık ki unutulup giden Zafer Şahin'i bu pozisyonda görmek istiyorum. Sanırım sizden biraz daha fazla vefalıyım.
Neyse uzatmıycam olaya ben farklı bi açıdan bakıyorum fakat bu Ömer Erdoğan'ın arkasında durmadığımı göstermez. İnşallah şampiyon takımımızın kurmaylarından biri olur.

Bizde isterdik Zafer abinin takimimizda herhangi bir gorevde hizmet vermesini ama futbolda yoneticiler ,taraftarlar gibi olaylara DuygusaL yonden hicbir zaman bakmadilar bakmicaklarda.Ertugrul hoca Omer Erdogani secti.Kimse zorla sevicek degil ama saygi duymak zorunda.Bekleyip gorucez bile bile bize zarar verecek halide yoktur :) ( tüzün gibi bozkurt gibi skibbenin yardimcisi gibi vs )
Eskişehirspor'lu doğdum
Eskişehirspor'lu ÖLECEĞİM
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 09:22
Arkadaşlar şahsi görüşüm; Ömer Erdoğan karakter olarak süper ligin en temiz en centilmen futbolcuları arasındadır. Bu bağlamda takımımıza artıları olacaktır. En azından bir Ümit Bozkurt Karakterinden daha fazla işe yarar. Birde şöyle bakalım. Tüzün gibi Fenerin, Skibbe' nin yardımcısı gibi GS nin kendi egolarının, Bozkurt gibi BJK nin uşaklığını Bizans'ın uşaklığını değil. En azından bir anadolu kulübünün gönüllüsüdür. İyi kötü halden anlar şartları bilir. Takıma ona göre katkıda bulunur.
İnadına EsEs
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 11:28
Ertuğrul sağlam röportajında ömer erdoğan sorulduğunda herkez bana adam gibi adam der ama asıl adam gibi adam ömer erdoğan'dır demişti. Daha fazla söze gerek yok.

Hoşgeldin ömer erdoğan, umarım yeni kariyerine başarılı bir başlangıç yaparsın.
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 17:36
Ömer Erdoğan kendisi için bir kariyer planı yapmış ve kendisi için kendisini kabul edecekler içinde en faydalı olacağını düşündüğü Ertuğrul Sağlam ile çalışmayı seçmiştir. Ertuğrul Hoca da faydalı olacağını, uyumlu bir şekilde çalışacaklarını düşünerek onu istemiştir. Mesele bundan ibaret. Birçok maçta kafasında bandajla oynayan Ömer Erdoğan emin olun ki hangi takımda olursa olsun  aynı özveriyle oynardı. Benzer şekilde yardımcı teknik direktör olarak da Bursa'da nasıl bir çaba gösterecekse bizde de aynısını gösterecektir. Kabiliyetlerini, ne kadar faydalı olacağını bu günden bilemeyiz. Ancak iyiniyetli olduğunu, çalışkan olduğunu söyleyebilir, başarılı olması için dua edebiliriz. Kaldı ki onun başarısı, onun çabaları kadar bizim de içinde bulunduğumuz çalışma ortamına bağlı. İlk günden bazı arkadaşların yaptığı gibi önyargılı ve olumsuz yaklaşırsak başarı zaten hayal olur.
Yukarı
kabil Liste gör
Yazar

Yücel
Yer: Ankara
  Alıntı kabil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2013 saat 19:56
Alıntı yapılan ankeses

Ömer Erdoğan kendisi için bir kariyer planı yapmış ve kendisi için kendisini kabul edecekler içinde en faydalı olacağını düşündüğü Ertuğrul Sağlam ile çalışmayı seçmiştir. Ertuğrul Hoca da faydalı olacağını, uyumlu bir şekilde çalışacaklarını düşünerek onu istemiştir. Mesele bundan ibaret. Birçok maçta kafasında bandajla oynayan Ömer Erdoğan emin olun ki hangi takımda olursa olsun  aynı özveriyle oynardı. Benzer şekilde yardımcı teknik direktör olarak da Bursa'da nasıl bir çaba gösterecekse bizde de aynısını gösterecektir. Kabiliyetlerini, ne kadar faydalı olacağını bu günden bilemeyiz. Ancak iyiniyetli olduğunu, çalışkan olduğunu söyleyebilir, başarılı olması için dua edebiliriz. Kaldı ki onun başarısı, onun çabaları kadar bizim de içinde bulunduğumuz çalışma ortamına bağlı. İlk günden bazı arkadaşların yaptığı gibi önyargılı ve olumsuz yaklaşırsak başarı zaten hayal olur.

ben şampiyonluktan önce eski efsane olduğumuz yılları geri istiyorum,taraftarı bütün,bizans yalakası olmayan yönetim, teknik direktör ve futbolcuları istiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır