eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yardımcı Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 00:25
Ömer çok karakterli biri o nedenle endişelenmeye gerek yok ayrıca liderlik vasfı olan örnek bir profesyonel oyunculara çok iyi örnek olacaktır . Ben sevindim gelmesine hayırlı olsun her iki tarafa da .
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 00:54
hayırlı uğurlu olsun, hoca ile mükemmel bir ikili olacaklar, yahu rüyada mıyız? takıma karakter takviyesi yapılsın desek bu kadar olmaz :)))
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 01:02
Hayırlı olsun.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
hlebing Liste gör
Yeni Yazar

furkan
Yer: ankara
  Alıntı hlebing Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 01:23
Ben Bursaspor'da görevi kabul etmeme nedenimi açıkladığım gibi hedeflerimin arasında teknik direktör olarak bir gün Bursaspor'u çalıştırmak olduğunu söyledim. Burada yardımcı antrenör olarak başlasaydım bu 4 senelik lisanslarımı alma süresinde sürekli ikinci veya üçüncü adam olarak kaldığım sürede yıpranabileceğimi düşündüm     diyo
adam bizi basamak olarak görüyor resmen
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 01:40
İstanbul takımlarının uleması olmaktansa Bursaspor gibi bir Anadolu takımının efsanesi olmuş bir adama sonuna kadar saygı duyarım. Daha düne kadar Ümit Bozkurt tarzındaki hocaların gitmesi için dua ediyorduk. Ömer Hoca, Ümit Hoca'yı 10'a katlar. Ayrıca oldukça profesyonel yaklaşıp kendini daha iyi ifade edebileceği, kendini daha iyi geliştirebileceği Ertuğrul Hoca'yla çalışmak istiyor, istese pek ala Bursaspor'da yardımcı olabilirdi. Ömer Hoca'ya en az Ertuğrul Sağlam kadar destek veriyorum. 
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 01:52

h.u gidince millet sacmalamaya basladi yok omer erdogan koyu bursaliymis adam isini dogru yaptiktan sonra onceki klubunun ne onemi var , daha isine baslamamis daha imza bile atmamis hemen karalamya baslamislar ,

ertugrul saglam bu adamla calismak istemismi istemis benim icin ertugrul hocanin karari yeterlidir , bismillah daha adamlar imza atmadi yahu bu kadar onyargi dusmanlik nedir arkadas 

Yukarı
26hasan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26hasan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 02:16
bekleyip görmek gerek. ertuğrul hocada onayladıysa vardır elbet birşeyler. işini profesyonelce yaptığı sürece sorun olmayacaktır.
Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 04:58
hayırlısı olsun ama keşke olmasaydı adammı kalmadı tr de kalkıp bursanın eski kaptanı geliyo kaç gündür süper haberler duyuyoduk bu konuda karamsarım umarım bişey olurda gelmez
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 08:12
Alıntı yapılan ben_hakkı

Yahu bu adam fanatik Bursalı.
Amacı bizde staj yapıp bursaya direktör olmak..
Ne işi var bizimle...
Bülent,Ersun,Rıza ile Bizanstan sonra
Şimdi de Bursalı ...
Dakika 1 gol 1...
Biz akıllanmayız..
Ömer Erdoğan mıdır her kimse...
80 milyonluk türkiyede
Başka adam yok demekki..
Biz bu filmi çok gördük...
Olmaz bu iş.söyliyeyim...
Doku tutmaz..
İmkanı varsa dönülsün bu işten..
Benim midem bulandı....

Bülent,Ersun,Rıza ile Bizanstan sonra Bursasporlu bir teknik adam bence hiçte mide bulandırıcı falan değil.
Anadoluda kaç tane şehir varki Bizansa karşı dik duran,camiasına sahip çıkan...
İstanbul yalakası adamları takımımızda görmektense bir Bursasporluyu görmeyi yeğlerim.
Başarılar Ömer Erdoğan...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2013 saat 08:13
Fenerin çimlerini yememek için kendini zor tutan adamla, Beşiktaş taraftarına mesaj gönderen yardımcı teknik direktörle ve Fener için canını verecek bir başkanla bunca zaman geçirdik. Olsunda Bursasporlu olsun. İşini yapsın yeter.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,390 saniyede hazırlanmıştır