eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 645646647648>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 19:54
Alıntı yapılan ekinoks_26

Alıntı yapılan ender_26esk

[QUOTE=ekinoks_26] BAŞLIK KAPANSIN ,GEREKSİZ TARTIŞMALAR BİTSİN...

bu tartışmalar hiç bitmeyecek.

yeni hoca bu takımı finale çıkarmasın da bakalım ne tartışmalar çıkacak.

veya sürekli galibiyet hesabı yapılıcak artık. bu kadroyu ilk 4 e sokacak o yeni gelen hoca. yoksa bu tartışmalar bitmeyecek[/QUOTEESKİŞEHİRSPORLU MUSUNUZ YOKSA ERTUĞRULSAĞLAMSPORLU MU.BAŞARISIZ OLDUM .BU TAKIMA YARARIM OLMAZ ARTIK DİYEN HOCA ,SİZDEN DAHA ESKİŞEHİRSPORLU BENCE

neden ertuğrulcu ersuncu veya rızacı olayım.

gerçekler ortada. külübün ekonomik düzeni ortada. burada fatura kesilmesi gereken adam hoca değil ki.

sen adama un vermemişsin ekmek yap diyorsun. böyle birşey olabilir mi?

ben 27 yaşımdayım 5 yaşından beri tribündeyim. bir kere kupa finali gördüm. şans mı derseiniz ne derseniz deyin. eğer benim gördüğüm tek finale çıkaran adam başarısızsa yeni gelecek kim olursa olsun kupada finale çıkarmazsa! benim için başarısızdır. veya ilk 4 e sokmazsa
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:14
Ender,ben 2 tane gördüm ilk gördüğümün hocası kimdi hatırlamıyorum,çünkü kupayı kazanamadık.
Yukarı
Estolga Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:27
Ertuğrul Hoca'ya ve ekibine verdiği hizmetler için teşekkür ederiz, Allah yollarını açık etsin.

Dede'nin futbolu bıraktığı, Diego ve Akaminko'nun ağır sakatlık geçirdikleri, stoper Servet'in takımın diğer iki stoperinin sakatlıkları nedeniyle kadroda olmamalarına rağmen takımdan gönderildiği, sol bek Tarık'ın Gs'ye transferinin gerçekleşmek üzere olduğu (lig başladıktan 2-3 hafta sonra takımdan ayrıldığı) son 1, 2 sezonunda formsuz olsa da takım için önemli olan Kamara'nın takımdan ayrıldığı, istediği zaman çok iyi performans gösteren kiralık Jorguera'nın İtalya'ya döndüğü (Necati'yi özellikle yazmadım) takımın önemli bir kısmının değiştiği ve yerine ligi zor götürecek kalite ve tecrübede olmayan defans oyuncularının monte dildiği bir takımla lige başladık.

Böyle bir takımla sezonun güllük gülistanlık geçmeyeceğini taraftarlar olarak bizler iyi biliyorduk.

Daha ligin ilk maçında Konya karşısında alınan galibiyete rağmen, tribündeki bir avuç taraftar bu endişemizi kendi aramızda dile getirmiştik.

Bizim gördüğümüzü Ertuğrul Hocanın veya Başkanın görmemesi mümkün mü ?

Bugün Hoca ile yapılan toplantıya rağmen Ertuğrul Hocanın kararından vazgeçmemesinden anlaşılıyor ki Başkan ve ekibi hala gerçekleri görmemekte direniyor. Acaba amaçları nedir ?
SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:27
Alıntı yapılan alyans9999

Ender,ben 2 tane gördüm ilk gördüğümün hocası kimdi hatırlamıyorum,çünkü kupayı kazanamadık.

Abi saygı duyuyorum. diyorsun ki kupayı kazanamadıktan sonra hoca da unutulur.

ancak bu ekonomik yapıyla daha iyi hoca gelmeyeceğini düşünüyorum ben.

şimdi mesut bakkal gelecek 6 ay sonra gidecek. arkasından yılmaz vural gelecek vs.

bende diyorum ki ertuğrul hoca gelmeden evvel de her sene şampiyonluğa oynamıyorduk zaten. sabredelim ekonomik yapı bi düzelsin yıllarca takımın başında kalsın.

şimdi gelen teknik adam mutlaka transfer isteyecek. orduspor un durumuna düşebiliriz. şu an çok ince çizgideyiz
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:43
İyide Ender biz hocayı kovmadıkki kendisi tabiri caizse kaçtı.Biz burada kendimizi yırtalım herkes aldığı paraya bakar,para varsa vezirsin yoksa bırakıp giderler.Bizde para yok bırakıp gitti,gecen seneden beri alınan 5-6 galibiyet sonucu kasaya giren para belli,36 maçta 6 değilde 16 galibiyet olsa girecek miktar daha çok olacaktı,işin birde bu yönünden bak galibiyet yok para yok.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:44
Süper lige çıktığımızdan beri rıza çalımbay bülent uygun skibbe ersun yanal ve ertuğrul sağlamın hep arkasında durdum. yalnızca bülent uygun şike olaylarına karıştığı için hayal kırıklığına uğrattı ve hepimizi utandırdı. ki o da sportif olarak başarılıydı. sportif olarak genel olarak hepsi doğru tecihlerdi umarım yine   doğru tercih yaparız diyeceğim fakat alternatif hoca adayları belli bakalım yönetim kimi getirecek.

Bizim yapmamız gereken yeni hoca kim olursa olsun arkasında olmak.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 20:50
Alıntı yapılan Starsky

Ertuğrul Sağlam adam gibi adam olmaya öyle de olmuyosa da olmadı demesini bilmeli. Keşke olsaydı ama olmadı. Topu yönetime de atmıyor. O zaman istifa edecek. Yönetime baskı yapsın, bu oyuncuları istiyorum, maddi durum beni ilgilendirmez desin. Bu da birşeylerin göstergesi olur. Takım genç, tecrübesiz, zayıf. Hocanın elinde de sihirli değnek yok. Ama sorumluluğu almıyo, yönetim de birşey demiyo. Yeter artık!
20 aralıktaki yazım...

Topu yönetime attı, bir gün sonra istifa etti. Daha önce resti çekseydi, istifa eden bugün vizyonsuz olan yönetim olurdu.

Ne umutlarım vardı, gitmene üzüldüm ADAM...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
ESbursa Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 21:10
Ertuğrul Sağlamın Kariyeri
Samsunspor
2003-04 = 46 Puan - 7.Sıra
2004-05 = 38 Puan - 10.Sıra
Kayserispor
2005-06 = 51 Puan - 5.Sıra
2006-07 = 51 Puan - 5.Sıra
Beşiktaş
2007-08 = 73 Puan - 3.Sıra
2008      = 14 Puan - 3.Sıra (6.Maç)
Bursaspor
2009      = 26 Puan - 9.Sıra (18.Maç)
2009-10 = 75 Puan - 1.Sıra
2010-11 = 61 Puan - 3.Sıra
2011-12 = 49 Puan - 8.Sıra
2012-13 = 27 Puan - 7.Sıra (19.Maç)
Eskişehirspor
2013-14 = 42 Puan - 12.Sıra
2014      = 16 Puan - 13.Sıra (16.Maç)

Eskişehirspor Süper Lig Kariyeri
2008-09 = 40 Puan - 11.Sıra
2009-10 = 55 Puan - 7.Sıra
2010-11 = 47 Puan - 7.Sıra
2011-12 = 50 Puan - 5.Sıra
2012-13 = 46 Puan - 8.Sıra
2013-14 = 42 Puan - 12.Sıra (E.Sağlam)
2014      = 16 Puan - 13.Sıra (E.Sağlam)

Tabloya bakıldığında Ertuğrul Sağlam kariyerinin en kötü sezonunu bizimle geçirmiş. Bizde Süperligdeki en kötü sezonlarımızı onunla geçirmişiz. Bence yanlış bir zamanda, kemerleri sıkdığımız bir dönemde Ertuğrul hoca ile çalıştık. Yoksa hocanın kariyerine ve adamlığına söylenecek söz yok.

Bu akşamda gördüğünüz gibi, burası Türkiye, bir sezon 5 yabancı, bir sezon 14 yabancı ile oynayabiliyorsunuz, evet bütün suç yönetimin olabilir, ama bu ülkede en kolay şey hoca değiştirmek. Artık tartışmaları bırakıp bize kısa vadede kim daha fazla yarar sağlar buna bakmalıyız
Mudanya Merkez EsEs'li Herkes
Yukarı
genç26 Liste gör
Yazar

ENVER
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 21:11
ismi geçen Skibbe bu takımda başarılı olamaz. neden mi?bizde ki başarısından başka başarısı yok her çalıştığı takım taban yapmış veya tabana yakın durumda bırakmış. bizdeki başarısına gelince bir önceki hocanın bıraktığı takımı ve düzeni devam ettirdiği içindir. hatırladığım kadarıyla orta sahada bir oyuncu dahi değişse(kart vs )sebebten takım sahadan siliniyordu.
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2015 saat 21:24
Eskişehirspor'a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Ertuğrul Sağlam'a teşekkür eder, bundan sonraki iş hayatında başarılar dileriz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 645646647648>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır