eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 17:26
Yeni yönetimde dikkatimi çeken en önemli unsur , yapılan her açıklamanın altında şahısların adının geçmeden Eskişehirspor yönetim kurulu yazması... Bu gerçekten iyi bir ekip oldukları anlamına gelir ve iyi bir ekibin başaramayacağı şey de yoktur. futbolcuları karşılamadaki yapılan jestte çok güzel . Tebrikler.
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 19:27
Alıntı yapılan Essfor

Yeni yönetimde dikkatimi çeken en önemli unsur , yapılan her açıklamanın altında şahısların adının geçmeden Eskişehirspor yönetim kurulu yazması... Bu gerçekten iyi bir ekip oldukları anlamına gelir ve iyi bir ekibin başaramayacağı şey de yoktur. futbolcuları karşılamadaki yapılan jestte çok güzel . Tebrikler.
Ekibin başarılı olacağı konusunda lafım yok.Ama bence tek tek isim vermemelerinin nedeni ekibin tamamının tezeğe batması(hangisini yazacan  Vallahi yer yetmez).Ayrıca fiili olarak yanlışa katılmamak  yetmez.Eğer yanlışı görüpte müdahele etmesseniz siz de en az o suçu işleyen kadar suçlusunuzdur.Eğer ''Vallahi haberim yoktu,kardeşim'' derseniz , o zamanda adama sorarlar ''Kardeşim etliye , sütlüye karışmayacaktın da madem ne işin vardı yönetimde?''
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 19:41
Cemal Yavuzol ismi Eskişehirli kontenjanından Ertuğrul Hoca'nın ekibinde olacak deniyordu ne oldu?
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 21:30
Çok değişik kişilerden oluşuyor. Nolcak bakalım...

Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2013 saat 21:43
http://meb.gov.tr/haberler/haberayrinti.asp?ID=10362

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Spor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kulüp Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı makamında kabul etti.

Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 18:13
Eskişehirspor Kulübü 2'inci Başkanı Ahmet Yalçın:

"Şahsi görüşüm, millet olarak biz pazar günleri de çalışıyor,mesaiye kalıyoruz. Bu yüzden gündüz oynanacak maçlara çok fazla taraftarın geleceğini düşünmüyorum. Tribünlerin boş kalmaması için maçların akşam oynanması bizim için daha makuldür."
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 20:38
Yönetimin HÜ Dönemine ait Borç( Hortumlama) araştırmasının veya soruşturulmasının sonuçlarını bekliyoruz yeni yönetim kafanı kuma gömme sakın................
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2013 saat 08:51
Bu yönetimin en büyük avantajı H.Ünal dan sonra gelmeleri. Bu taraftar öyle bir başkan gördü ki otomatikman bunlara kafadan 2 sene avans verdi.
ne yaparlarsa eyvallah diyeceğiz. İşler iyi giderse en az 10 sene kalırlar. Ama ellerine yüzlerine bulaştırırlarsa 3 sene sonra ki Genel Kurul'da bunlar da giderler.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2013 saat 09:55
Tüm camiayı kucaklama, birlik ve beraberliği sağlamak adına yönetimin alışık olmadığımız şekilde iftar vermesini takdirle karşılıyorum.
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2013 saat 09:58
Eski yönetimde görev yapanların tamamına yurt dışı yasağı konulmalı. en başta halil,zafer, erdal şahbaz,jeepci mustafa soyadı herneyse....

Bu eski yönetimdekilerle ilgili ne gibi denetim çalışmaları yapılıyor? Gelişmeler ne alemde? 82 trilyon nasıl kurtarılır? halilin ve ekibinin mal varlığı (tabi başkalarının üzerine yapılmadıysa) ortaya çıkarılmalı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,598 saniyede hazırlanmıştır