eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 275276277278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2019 saat 16:03
Kazım Kurt'un açıklamalarında en dikkatimi çeken bölüm;
lırsın üçüncü ligden bir takım borcu sıfırlarsın. Eskişehir’in daha mantıkla bu işe yaklaşması gerekiyor. Kimse kusura bakmasın. Bu kadar ciddi borçlar varken bazı şeyleri de kabullenmek gerekiyor. Eskişehirspor’un tarihi falan denilebilir ama gerçekçi olmak lazım. Bir formül bulunursa ben yardıma hazırım. Belediye bütçesinden değil ama şahsi olarak bir şeyler ayarlarız.

sanırım baya baya bu yola sokacaklar takımı.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2019 saat 22:32
hernekadar istemesek de bu kadar borç varken, klüp menemen spor kadar bile sponsor bulamazken, yapacak bir şey yok sanırım. Bakım adayım adayım diye ortalıkta dolaşanlar bile iş ciddiye binince ortadan kayboldu. kimse de bu borcun altına girmek istemiyor. girmeye niyetli olanada kimse destek vermiyor.

amaç klübü kapatıp yeni eses diye bir takımla gitmeye mecbur bırakmak sanırım

Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2019 saat 22:20
merhaba,

yazılı ve görsel basın da,Eskişehirspor'la ilgili ne gibi gelişmeler,
ne gibi haberler var okuyor takip ediyorum.ruhumu daraltmaktan öte bir
tek iyi haber yok,çok ama çok üzülüyorum ve inanıyorum ki hepiniz de
benim gibi düşünüyorsunuz.
   Yarabbi,sen nasıl insanlar var ettin de bu kulübü bu hale getirdiler,
hiç mi vicdan sahibi olamadılar,yarabbim hiç mi senden korkmadılar da
kulüp bu hallere düşürüldü !..
   Coşkun hocanın takımımızın oyuncusu olduğu zamanlar da kendisini çok kez
seyretmişliğim olmuştur,böyle günler yaşanmışlığı var mı'dır sorun ki
söylesin,yoktur ve olmamıştır;
   borçlar var ondan bahsetmiyorum,
   bahsettiklerim içler acısı,çocukların kahvaltısı yok,çocukların yemeği
yok,çocukların eve gidecek dolmuş parası yok,deplasmana gidecek parası yok,
otel parasını ödenemiyor ve çocuklar bir saat rehin kalındı deniliyor,
yani bütün olmazlar oluyor,oluyor,oluyor ve kulübün ne başkanı var ne
yöneticisi var,yani biz kendi davamız da,onlarsa kendi havasındalar,
bu hal için onları asla suçlamıyorum,onları vaatler sunarak işleyen
çarkın dişlerini kırarak oraya kaynak olmalarına isyan ediyorum,
   hani kaba bir deyim vardır,"güvenemiyorsan tıpana,ne işin vardı Hasan
dağın da mantar toplamada" bunun için kızıyorum.Mert adam verdiği tek bir
sözünü yemez,mert adam yapamıyacağı bir iş için söz vermez,söz verdi ise
söz mutlak yerine getirilir,ben böyle bilirim, böyle tanımlarım adamlığı.
   ve onun için açta kalırsın,otel de rehin de tutulursun.
   yürek sızlatan haberler.
   bu akşam yüreğimin kanayan yerinden,iç sızımdan yazıyorum,lütfen kimse
kusura kalmasın,bir çoğunuzun babası dahi evlatlarımla eşit yaşlar da
sayılırken, benim bu satırlar da hissiyatımı dillerken abesle iştigalle
ilişkilendirilmesin derim.
   okuyan herkesin gözlerinden öperim.

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2019 saat 23:29
Pintonun avukatının küme düşürme talebini gönderdiği söyleniyor. Eğer doğruysa yapacak hiç bir şey yok. Sırf bu adamlar ve avukatı para alamasın diye hülleye razı olacam nerdeyse. Adamlarda hiç kafa yok. bu klüp küme düşse az da olsa ödeme ihtimali olan borçlarını hiç ödeyemez. burayı avrupa sanıyor herhalde bu avukat. dolar olmuş 6 lira. Bu şartlarda geliri olmayan klüp spor toto1 lig de bu parayı ödeyemzken 2.ligde nasıl ödesin. sen küme düşürün dediğin anda bu klübü kapatın ben borçtan vazgeçtim diyorsun. çünkü bu klüp bu borçları ya katarlı bir zenginle yada süper lige çıkarsa kapayabilir. kurtuluş süper lige çıkmaktır. o da - eksi cezalarla zaten imkansız hale getiriliyor. sonuç kimse parasını alamaz.
klüp kapanır. hekes avcunu yalar.olan bizim sevdamıza olur.
1. lig de olursa bu klüp belki 1-2 yıla bu parayı ödeyebilir. yoksa imkanı yok. sonuç hülleye gider. eskişehirspor Fk. kurulur. borçluların hepside avcunu yalar.

aynı durum tüm gelirlerimizin temlikli olduğu bankalar için de geçerli. biraz bırakın klüp nefes alsın. azda olsa gelen stad bilet gelirlerini klübe bırakın.mesela  en azından %50 sini klüp alsın. işler çevrilsin ve yaşasın. yoksa zaten batacak. sizde bir halt alamayacaksınız. ama nerde herkes el birlik batsın kapansın diye uğraşıyor.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2019 saat 20:36
Osman Taş hayırlı olsun. Kulüpte birşey kalmayınca Eskisehirli kan emicilerden aday çıkmadı.
O. Tas eger kulübü bu girdaptan çıkar bu şehir heykelini diker senin. İlk yapaçağın iş te kulübü sirketlestirmek olmalıdır.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2019 saat 16:50
2. başkanlık süresi yaklaşık 17 gün süren osman taş 1 kasım itibariyle yönetimden istifa etti. 17 kasımda tekrar kongre var. o zmana kadar klübü icra kurulu yönetecek.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2019 saat 12:10
Kongre yapılıyor inşallah 24 kasımda yönetim oluşacağı belli oluyor hiç kimse yazmıyor, eskiden herkes yazardı ne iş? Kazım Kurt' un dediği gibi aday mı beğenmiyoruz. Rıza Soydaş hakkında parti marti hiç bilmiyorum bilmek te istemiyorum hiç umurumda değil Ben Rıza Soydaş ile birlikte yeni kurulacak yönetime güvenmek istiyorum ve güveniyorum, çünkü birincisi 80 milyon gibi bir parayı şak diye verecek KOÇ gibi bir iş adamımız yok, ikincisi, insanların siyasi görüşleri hiçbirimizin acabasında olmamalı, destek verenler olduğunu beyan ediyor ben de umutlanıyorum.
Özellikle şu banka işine el atması güzel bursanın stadında banka reklamı var bizim stadta yok bu banka bizden alacaklı madem reklam versin.
Bunun gibi yazmaktan çekincesi olmayan birileri de benim gibi yazar inşallah.

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2019 saat 13:55
Adaylığını açıklayan Talat TÖRENCİ nin hakkında medyada bulabildiklerim.

MHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı
7 Mayıs 2018 ·
KAMUOYUNA DUYURULUR

Parti üyemiz Talat Törenci parti tüzüğümüzün 78/4 maddesinin d ve e fıkralarına ihlal suçundan KESİN İHRAÇ İSTEMİYLE İl Disiplin Kuruluna sevk edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

78/4 maddesinin
d. Partiyi şahsi menfaatlerine alet etmek,
e. Partinin birlik ve beraberliğini ciddi şekilde bozacak ve Genel Başkan, Genel Sekreter ve bunlardan sonra hiyerarşide bulunan görevlilere ve parti organlarına karşı ağır disiplinsizlik teşkil edecek veya manevi şahsiyetlerini rencide edecek ya da parti faaliyetlerini önemli surette aksatacak, partinin gelişmesine mâni olacak davranışlardan ve faaliyetlerde bulunmak veya başkalarını böyle davranış ve faaliyetlere ikna ve teşvik etmek,
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2019 saat 14:27
Yeni yönetim hayırlı olsun.Dikkatimi çeken kongre salonunda yeni başkana abartı olmasın ama tebrik kuyruğu oluşmasıydı herkes memnun kaldı dememektir bu. M.Hoşcan da bir telefonunla destek veririm dedi darısı diğer eski başkan ve yöneticilere geç kalan gözden düşer. Kazım Kurt da uyarısını yaptı gün birlik günü şucu bucu yok hep beraber. Zaten bu onlardan bunlardan muhabbeti bizi yedi bitirdi, haydi şimdi hep beraber.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2019 saat 22:22
2015-2016 yılında Süper Lig’den bir alt lige düşen Eskişehirspor’un 4 sezondur yönetiminde dikiş tutmuyor. 2016-2017 sezonuna başkanlığıMesut Hoşcan’dan devralan Halil Ünal ile giren siyah kırmızılı camia, Süper Lig umuduyla girdiği sezonda bir üst lige çıkamayarak hayal kırıklığı yaşadı. Başarısızlık sonucu olağanüstü kongre ile 2017-2018 sezonuna girilirken yeni başkanSinan Özeçoğlu seçildi. Başkanlığı kısa süren Özeçoğlu’nun ardından bir süre aday çıkmazken 2017’nin Aralık ayında eski başkan Halil Ünal tekrar görevi devraldı. O dönem maddi sorunlarla boğuşan Halil Ünal yönetimi bir süre görevi devam ettirdi. Kongreler birçok kez yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenirken Ocak 2019’da yapılan kongrede 18. başkan olarak sandıktan Kaan Ay çıktı. Fakat Kaan Ay da sorunların altından kalkamadı. Son olarak Mayıs 2019’da yapılan kongre ile Osman Taş, görevi Kaan Ay’dan devralarak 19. başkan seçildi. Ardından Osman Taş istifa etti ve bir sonraki kongrede tekrar başkan seçildi. Kısa süre başkanlık koltuğunda 2. defa oturan Taş, 24 Kasım’da yapılan kongrede görevi Mustafa Akgören’e devretti.

Bu sonuçla son 4 sezon içerisinde Halil Ünal ve Osman Taş ikişer defa başkanlık yaparken, Akgören de Eskişehirspor’un bu süreç boyunca 7. başkanı oldu. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 275276277278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır