eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 274275276277278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
walker26 Liste gör
Yeni Yazar

İsmail
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı walker26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2019 saat 18:06
Ah be Osman Taş?!Madem paran yoktu,ne demeye girdin bu işlere.Takımı ne hale getirdin.Seni zorlayan mı vardı?.Biz ne güzel Kaan başkanla toparlanmaya başlamıştık.Bu sene şimdi çok rahat en azından playoff maçları için oynardık.En azından geçen senenin devamı olurduk.Valla çok ters, saçma şapalak bir durum .Çözebilene aşkolsun.Dünya tarihinde böyle durum herhalde hiç bir yerde olmaıştır ve olamayacaktır
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2019 saat 20:32
Alıntı yapılan walker26

Ah be Osman Taş?!Madem paran yoktu,ne demeye girdin bu işlere.Takımı ne hale getirdin.Seni zorlayan mı vardı?.Biz ne güzel Kaan başkanla toparlanmaya başlamıştık.Bu sene şimdi çok rahat en azından playoff maçları için oynardık.En azından geçen senenin devamı olurduk.Valla çok ters, saçma şapalak bir durum .Çözebilene aşkolsun.Dünya tarihinde böyle durum herhalde hiç bir yerde olmaıştır ve olamayacaktır

Clap
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2019 saat 01:11
Esgazetede

<< Sinan özeçoğlu sıcak bakıyor, tek şartla>>

başlığıyla haber var umutlansakmı ne.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2019 saat 16:38
sonunda kongre kararı alındı. eğer sonradan yan yattı çamura battı, vaz geçtik demezlerse 6 ekimde kongre var. çok önceleri alınması gerekn hatta alınan ancak iptal edilen kongre kararı kesinleşti.

korkum şudur; bu takmı ve şehri motive etmek için alınmış bir karar olabilir mi? daha önce defalarca yaptığı gibi şaka şaka biz istifa etmedik kongre kararı da almadık diyebilir mi? mesela menemen maçını kazanırsak olaylar böyle gelişebilir mi? eyvahh..
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2019 saat 09:31
Bu yönetim vazgeçtik derse şaşırmam çünkü o çizik önceden de atıldı. Bilet fiyatlarının indirilmesi de   stada onları protesto etmeyecek taraftar çekmek için olabilir. Hani bir taraftarın 1 maçlık maliyeti 9 tl filandı niye kulübü zarar ettiriyorlar, maça çıkmaya para yok diyorlar haberlere göre valilikten yardım istiyorlar aynı zamanda bilet fiyatını yok rakamına çekiyorlar mantığı var mı? Ayrıca Bursa maçında 8 blok cezalıyken taraftar doğuyu fullemedi mi? Amaç ne? Bu yaptıklarından dolayı bu yönetime hiç güvenmiyoruz güvensizliğimizde bizi hiç yanıltmıyorlar.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2019 saat 16:13

Formalar nerede Osman ? Ya da topladığın paralar nerede Osman ? Gaftiye mi çıktınız ? Hayırdır ?
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 08:15

Özeçoğlu krizi önledi!
Eskişehirspor'un kupa maçı için gittiği Diyarbakır'daki kaldığı otelin paralarını Sinan Özeçoğlu ödedi.

merhaba,

bugün Spor 26.com'da ki kare ;
   bay Osman Taş,buhaberi okudunuz mu ?.
   Es Tv'de ki canlı 90+3 proğramın da ki ifadeniz de ;
   "takımın maddi olarak çok zor durum da olduğunu,hatta bu hafta ki Hatay
deplasmanına gidecek paranın olmadığını,yönetim istifa etmiş olmasına
rağmen,masrafları cebinizden ödeyeceğinizi beyan etmiştiniz" !...
   şimdi adama sormazlar mı bay Osman Taş,siz taraftarla dalga mı
geçiyorsunuz !....
   güzel çalışan Kaan Ay yönetimini bunu için mi değiştirdiniz ?...
   ben size şunu söyliyeyim kardeşim,
   "Eskişehirspor tarihin de ne sizin gibi başkan nede böyle bir yönetim
gördü,....
   ilk mesajlarım da ifade ettiğim gibi,sizin Eskişehirspor'a başkan olmanızı
hiç sindirememiştim ve de hiç yanılmamışım.
   takımın kendi sorunları yetmiyormuş gibi bir de siz sorun oldunuz....

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2019 saat 23:28
Sayın sinan başkan, az önce şehirden taraftar hariç destek gelmediği için başkan adayı olmadığını açıkladı. Hepimize geçmiş olsun. Birileri klüp batsın kapansın diye baya çaba harcıyor. Yazık.
Yukarı
KırmızıSimsek96 Liste gör
Yazar

BERK
Yer: Eskişehir
  Alıntı KırmızıSimsek96 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2019 saat 00:11
Alıntı yapılan Daredevil

Sayın sinan başkan, az önce şehirden taraftar hariç destek gelmediği için başkan adayı olmadığını açıkladı. Hepimize geçmiş olsun. Birileri klüp batsın kapansın diye baya çaba harcıyor. Yazık.

Kaynak nedir hocam ben araştırdım ama böyle bir habere rastlayamadım
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2019 saat 22:35
http://www.anadolugazetesi.com/sinan-ozecoglu--bana-destek-olmadiklari-icin----113538.html

Eskişehirspor taraftarının sosyal medya ve diğer kanallardan yaptığı çağrıya yanıt veren Sinan Özeçoğlu Başkanlık ile ilgili açıklamasını yaptı

Eskişehirspor son dakika haberi: Eskişehirspor eski Başkanı ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sinan Özeçoğlu, taraftarın çağrısına kayıtsız kalmayarak Anadolu gazetesi yazarı Arif Anbar’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özeçoğlu, Eskişehir’in önde gelen kurum ve kişilerinin kendisine destek olmadığını söyleyerek başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. 

İşte Özeçoğlu’nun, Anbar’a yaptığı o açıklama: 

“Bilindiği üzere, sadece Eskişehir’in değil, Anadolu’nun her koşulda parlayan yıldızı olan Eskişehirspor’umuzun vaziyeti ortada. Bizleri kahreden bu vaziyeti, detaylarıyla anlatmaya lüzum görmüyorum; zira sadece şehrimiz değil, ülkemiz spor kamuoyu da bu üzücü tablonun farkında.

Sağ olsunlar, var olsunlar; Eskişehirspor’umuzun yapısının asli unsurlarından olan cefakar taraftarımız, bu içimizi acıtan koşullarda dahi takımımıza ruh ve kalplerini ortaya koyup sahip çıkıyorlar. Ve o taraftarımız, şahsımı, bir kez daha Eskişehirspor’un başkanlık makamına layık gördüklerini net bir biçimde deklare ettiler.

Taraftarımızın Twitter üzerinden yaptığı #ÇareSinanÖzeçoğlu kampanyasına katılan aşağı yukarı 80 bin Eskişehirspor aşığının feryat eden sesi beni çok mutlu etti. Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki; ben, hayatımda böyle bir onura mazhar olmadım. Öyle ki bu onur, spor kamuoyunda görülmüş şey değil.

Hayatım boyunca kurumsallığa inanan bir insan olarak, Eskişehirspor’un profesyonel bir biçimde yönetilmesinden yanayım. Ortak akılla, Eskişehir’in ve Eskişehir dışındaki tüm paydaşlarla, bir yönüyle de Türkiye’nin baş kaldırı-direniş takımı olan Eskişehirspor’umuzun hak ettiği noktaya ulaşmasını istiyorum. 

Ben, bu süreç içerisinde hiç bir noktada ‘adayım demedim.’ Taraftarımızın arkamızda durduğunu ve en büyük destekçimiz olduğunu biliyorum. Büyük taraftarımız dışında hiçbir kurum ve kişiden, bugüne kadar hiç destek göremedim. 

Bu yüzden beni o makama layık gören tüm taraftarımıza teşekkür ediyorum ve tekrar aday olmadığımı açıklamak istiyorum.”

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 274275276277278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır