eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 09:45
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Curva_Eses

Biraz önce Emre Sarar'ı araştırırken "biraz" talihsiz bir açıklamasına rastladım. Röportaj 2010 yılında yapılmış ancak o tarihte bile tıpkı bugün olduğu gibi samimi ve içten bir şekilde Eskişehirsporluluğunu dışa vurması bu talihsizliğini en azından benim gözümde bertaraf etmekte. Samimiyetine ve sempatikliğine sonuna kadar inandığım "muhtemel" ikinci (asbaşkan) başkanımız. :)

Bende Kendisine Hiç Eskişehirspor maçına gittinmi sorusunu sormak istiyordum...
Lütfen ön yargılı olmayalım. Mesut Hoşçan'ın adaylığını açıklamasından sonraki tüm maçlarda kendisini 65'lilerin tarafındaki protokol tribününde tüm maçlarda gördüm. Özelikle galibiyetlerde ve atılan tüm gol sevinçleri görülmeye değerdi.
Yukarı
ahozdemir Liste gör
Yazar

Ahmet Özdemir
Yer: Eskişehir
  Alıntı ahozdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 09:49
Eskişehirspor'umuzun önü artık şimdi açılmıştır. Ben artık boş laflar duymak istemiyorum. Alt yapısıyla sağlam, A takımıyla güçlü, yönetimiyle saygın bir Eskişehirspor görmek istiyorum. Yeni yönetime de başarılar diliyorum.
Sevelim Sevilelim, Dünya Kimseye Kalmaz.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 11:15
Samimi içten biri, en azından özü sözü bir
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 12:44
Gorev dagilimi yapilmis sanirim , bilgisi olan varmi? Kim hangi gorevde.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 12:57
Yönetim Kurulumuz görev dağılımını gerçekleştirdi
   Yönetim Kurulumuzun 25 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirdiği oturumda, Yönetim Kurulu Görev Dağılımları aşağıdaki şekilde oluşmuştur:Mesut Hoşcan  Başkan      
Ahmet Yalçın  Başkan Yardımcısı (Başkan Vekili)   
Ali Emre Sarar  Başkan Yardımcısı     
Fatih Sezer  Genel Sekreter     
Rıdvan Çakırgöz  Mali Asbaşkan     
Mustafa Akgören  İdari Asbaşkan     
Mehmet Akman  Teknik Asbaşkan     
Bahadır Ünalan  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan 
Bekir Sıtkı Saraç  Basın Sözcüsü     
Yüksel Pilgir  Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan    
Bilge Kosbatur  Yatırım ve Projelerden Sorumlu Asbaşkan    
İbrahim Eldem   Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı'ndan sorumlu Asbaşkan  
Aytekin Aykın  Sağlık Kurulu Başkanı & Teknik Asbaşkan Yardımcısı  
Alaattin Çoban  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu   
Serkan C. Zengin  Medya Planlama ve İletişim Sorumlusu   
Metin Erkaya  Mali Asbaşkan Yardımcısı    
Mehmet Arı  İdari Asbaşkan Yardımcısı    
Faruk Işık  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Oral Büyüksarı  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Metin Güven  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Yavuz Akpınar  Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı   
İsmail Hakkı Öztekin  Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı   
Ömer Osman Şahin  Yatırım ve Projelerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı  
Saffet Çelen  Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı'ndan sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Cem Toker  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı  
Alper Orkun  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı  
Ertuğrul Dindar  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı  
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 13:01
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Curva_Eses

Biraz önce Emre Sarar'ı araştırırken "biraz" talihsiz bir açıklamasına rastladım. Röportaj 2010 yılında yapılmış ancak o tarihte bile tıpkı bugün olduğu gibi samimi ve içten bir şekilde Eskişehirsporluluğunu dışa vurması bu talihsizliğini en azından benim gözümde bertaraf etmekte. Samimiyetine ve sempatikliğine sonuna kadar inandığım "muhtemel" ikinci (asbaşkan) başkanımız. :)

Bende Kendisine Hiç Eskişehirspor maçına gittinmi sorusunu sormak istiyordum...
Lütfen ön yargılı olmayalım. Mesut Hoşçan'ın adaylığını açıklamasından sonraki tüm maçlarda kendisini 65'lilerin tarafındaki protokol tribününde tüm maçlarda gördüm. Özelikle galibiyetlerde ve atılan tüm gol sevinçleri görülmeye değerdi.

Malesef ülkemizde böyle saçma bir kültürümüz var , dünyanın hiçbir yerinde iki takım tutulmaz adı taraftar olmaz zaten , ama bizler toplum olarak güçlünün yanında olmayı sevdiğimiz için ( başka tabiri var yazmiyorum ) kompleksli oldugumuz için bu böyle ya bir takım tutarsın yada hiç bu iş bu kadar net !.
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 13:56
ilkokuldan beri yurtdışında yaşayan,memleketinden çok uzaklarda yetişmiş birinden, hayat şartları açısından üst düzeyde olan birinin ağızından memleketinin takımını, Eskişehirspor kelimesini duymak bile oldukça sevindirici. Hatasız insan olmaz, bu saatten sonra böyle bir düşüncesinin olduğunu sanmıyorum.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
hlebing Liste gör
Yeni Yazar

furkan
Yer: ankara
  Alıntı hlebing Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 14:02
Alıntı yapılan moveklor 26

ilkokuldan beri yurtdışında yaşayan,memleketinden çok uzaklarda yetişmiş birinden, hayat şartları açısından üst düzeyde olan birinin ağızından memleketinin takımını, Eskişehirspor kelimesini duymak bile oldukça sevindirici. Hatasız insan olmaz, bu saatten sonra böyle bir düşüncesinin olduğunu sanmıyorum.
çok güzel yazmışsın tebrik ederim...
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 15:09
Bizzat bu işi yapacak firmadan duyduğuma göre kulübe kalite yönetim sistemi kurulacakmış. Bu konuda çalışma yapılıyormuş. Mesut başkan kalite belgesinin kağıt üzerinde değil özde olmasını kulübün kalite standartları çerçevesinde şekillendirilmesini istemiş. Bu harika bişey.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 16:58

YÖNETİMİN YAŞ ORTALAMASI 49

Mesut Hoşcan Başkanlığındaki Eskişehirspor yönetiminin yaş ortalaması 49...

03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:31
YÖNETİMİN%20YAŞ%20ORTALAMASI%2049 ERHAN ÜNAL
27 YÖNETİCİ GÖREVDE

Eskişehirspor’un yeni yönetimi kolları erken sıvadı. Genel kurulu kazanır kazanmaz ertesi gün çalışmalara başladılar… Yeni ve genç ekipten oluşan yönetimi daha çok iş bekliyor. Bunun yanında yöneticilerin her birinin farklı işi var. Bu tempo içinde daha çok vakitlerini Eskişehirspor’da geçirmeye başladılar. Yöneticileri kısaca sizler için tanıtalım istedik. 27 kişiden oluşan Eskişehirspor yönetiminin yaş ortalaması 49…

EN YAŞLISI METİN ERKAYA
Mesut Hoşcan başkanlığında her bir yöneticinin farklı görevleri bulunuyor. Hepsi de işine dört elle sarıldı… İlk gün yaşanan heyecanın son güne kadar sürmesini isteyenin sayısı oldukça fazla… Yönetimin en yaşlı ismi Metin Erkaya… Erkaya 70 yaşında… Yönetimin en genç ismi ise 28 yaşındaki Serkan Zengin… Her birinin farklı işi bulunurken yönetimde en çok müteahhit yer alıyor…  

MESUT HOSCAN İSTANBUL’DA
Eskişehirspor kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, İstanbul’a gitti. Siyah Kırmızılı takımın çiçeği burnunda başkanı Hoşcan, Eskişehirspor başkanı olarak ilk kulüpler birliği toplantısına katıldı… Hoşcan, kendisini tebrik eden kulüp başkanlarının tebriklerini de kabul etti. Mesut Hoşcan ekibi kaynak arayışlarının yanı sıra transfer için gerekli bütçeyi oluşturmak için çaba
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır