eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  123 278>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor Yönetimi
    Tarih: 14/Eyl/2020 saat 15:24
Sinan ozecoglu gelsin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2020 saat 09:03
Alıntı yapılan sem

Alıntı yapılan A-320

Sayın yönetim iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz ama görünen o ki maddi gücünüz yetersiz.O yüzden mali genel kurul toplantısında istifa ederek seçim kararı alın lütfen.
yerlerine kim gelecek ?

Halil var, Osman var, Mesut var. Bizde başgandan çok ne var :) gerçi kasa da para yok, yoksa kırk defa tesisin etrafında görünürlerdi..
EsEs'li Günler..
Yukarı
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
  Alıntı sem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2020 saat 02:33
Alıntı yapılan A-320

Sayın yönetim iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz ama görünen o ki maddi gücünüz yetersiz.O yüzden mali genel kurul toplantısında istifa ederek seçim kararı alın lütfen.
yerlerine kim gelecek ?
Yukarı
A-320 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: istanbul
  Alıntı A-320 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2020 saat 13:21
havada eses rüzgarı esiyor...
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2020 saat 12:32
Söz yönetimde bu hale geleceğini biliyorlardı ve umarım bir planları vardır. Bütün futbolcuları gönderip düşüşe zemin hazırladılar. Oysa seneye federasyondan gelecek 15 milyon civarı paraya karşılık gelir gider hesabı yapılıp bir iki tecrübeli tutabilirlermiş.Zira alt ligde gelir diye birşey yok.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2020 saat 11:50
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören tarafından açıklanan 10.000 kişi 1965 TL Kurtuluş Kuruluşta kampanyasına söz verdiği üzere tesislere gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 10 kişi ile bağış yaptı. Belediye Başkanı Kazım Kurt ile birlikte bağış yapan isimler; Adnan Evren Olcay, Cemal Yüksel, İrfan Kılıç, Nihat Çuhadar, Hüdai Doğu, Erol Uluçay, Emre Genç, Erkan Pekdemir ve Tuna Kiremitçi’ye, desteklerinden dolayı Başkan Akgören teşekkür etti.

1965 tl. yardım edecek 10.000 kişi aranıyor. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum itibariyle normal gelirli vatandaşın bu miktarı vermesi mümkün değil. Ancak 5-10 kişi bir araya gelip 1965 tl. toplanıp kulübe verilebilir. Bu doğrultuda hareket edecek varsa ben hazırım. 200 tl. yada 400 tl. katkıda bulunabilirim. Birlikte hareket edecek varsa iletişime geçsin. Kulübümüze destek olalım.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2019 saat 22:22
2015-2016 yılında Süper Lig’den bir alt lige düşen Eskişehirspor’un 4 sezondur yönetiminde dikiş tutmuyor. 2016-2017 sezonuna başkanlığıMesut Hoşcan’dan devralan Halil Ünal ile giren siyah kırmızılı camia, Süper Lig umuduyla girdiği sezonda bir üst lige çıkamayarak hayal kırıklığı yaşadı. Başarısızlık sonucu olağanüstü kongre ile 2017-2018 sezonuna girilirken yeni başkanSinan Özeçoğlu seçildi. Başkanlığı kısa süren Özeçoğlu’nun ardından bir süre aday çıkmazken 2017’nin Aralık ayında eski başkan Halil Ünal tekrar görevi devraldı. O dönem maddi sorunlarla boğuşan Halil Ünal yönetimi bir süre görevi devam ettirdi. Kongreler birçok kez yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenirken Ocak 2019’da yapılan kongrede 18. başkan olarak sandıktan Kaan Ay çıktı. Fakat Kaan Ay da sorunların altından kalkamadı. Son olarak Mayıs 2019’da yapılan kongre ile Osman Taş, görevi Kaan Ay’dan devralarak 19. başkan seçildi. Ardından Osman Taş istifa etti ve bir sonraki kongrede tekrar başkan seçildi. Kısa süre başkanlık koltuğunda 2. defa oturan Taş, 24 Kasım’da yapılan kongrede görevi Mustafa Akgören’e devretti.

Bu sonuçla son 4 sezon içerisinde Halil Ünal ve Osman Taş ikişer defa başkanlık yaparken, Akgören de Eskişehirspor’un bu süreç boyunca 7. başkanı oldu. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2019 saat 14:27
Yeni yönetim hayırlı olsun.Dikkatimi çeken kongre salonunda yeni başkana abartı olmasın ama tebrik kuyruğu oluşmasıydı herkes memnun kaldı dememektir bu. M.Hoşcan da bir telefonunla destek veririm dedi darısı diğer eski başkan ve yöneticilere geç kalan gözden düşer. Kazım Kurt da uyarısını yaptı gün birlik günü şucu bucu yok hep beraber. Zaten bu onlardan bunlardan muhabbeti bizi yedi bitirdi, haydi şimdi hep beraber.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2019 saat 13:55
Adaylığını açıklayan Talat TÖRENCİ nin hakkında medyada bulabildiklerim.

MHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı
7 Mayıs 2018 ·
KAMUOYUNA DUYURULUR

Parti üyemiz Talat Törenci parti tüzüğümüzün 78/4 maddesinin d ve e fıkralarına ihlal suçundan KESİN İHRAÇ İSTEMİYLE İl Disiplin Kuruluna sevk edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

78/4 maddesinin
d. Partiyi şahsi menfaatlerine alet etmek,
e. Partinin birlik ve beraberliğini ciddi şekilde bozacak ve Genel Başkan, Genel Sekreter ve bunlardan sonra hiyerarşide bulunan görevlilere ve parti organlarına karşı ağır disiplinsizlik teşkil edecek veya manevi şahsiyetlerini rencide edecek ya da parti faaliyetlerini önemli surette aksatacak, partinin gelişmesine mâni olacak davranışlardan ve faaliyetlerde bulunmak veya başkalarını böyle davranış ve faaliyetlere ikna ve teşvik etmek,
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2019 saat 12:10
Kongre yapılıyor inşallah 24 kasımda yönetim oluşacağı belli oluyor hiç kimse yazmıyor, eskiden herkes yazardı ne iş? Kazım Kurt' un dediği gibi aday mı beğenmiyoruz. Rıza Soydaş hakkında parti marti hiç bilmiyorum bilmek te istemiyorum hiç umurumda değil Ben Rıza Soydaş ile birlikte yeni kurulacak yönetime güvenmek istiyorum ve güveniyorum, çünkü birincisi 80 milyon gibi bir parayı şak diye verecek KOÇ gibi bir iş adamımız yok, ikincisi, insanların siyasi görüşleri hiçbirimizin acabasında olmamalı, destek verenler olduğunu beyan ediyor ben de umutlanıyorum.
Özellikle şu banka işine el atması güzel bursanın stadında banka reklamı var bizim stadta yok bu banka bizden alacaklı madem reklam versin.
Bunun gibi yazmaktan çekincesi olmayan birileri de benim gibi yazar inşallah.

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır