eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 16171819>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
Online Durum: Offline
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 00:01
Son 7 yılda sadece bir yıl askerlik sebebiyle kombine alamadım. Bu yıl passolig varsa kombine almam, aldırmam..kombine 500 TL olsa razıyım ama passolig varsa ben yokum!
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
asim26 Liste gör
Yazar

asım
Yer: istanbul
  Alıntı asim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 11:29
passolig denen saçmalığa sonuna kadar karşıyım, bunu her fırsatta dile getirdim.
Ancak ne kadar karşı olursam olayım sonuçta kombine alarak kulübe destek olacaksam alacağım.
Ayrıca passolig ile  sadece kombineyi değil maç biletini de almak durumundayız. Karşıyız diye takımı koca sezon boş tribünlere mi oynatacağız?
Burada yönetimin yapması gereken kombine fiyatının içine passolig ücretini yedirmek olmalıdır.
Passolig başvuru ücreti 15 tl ise  kombine kart parası dahil 220 tl olabilir.
Ne kadar çok passolig sahibi taraftar olursa ek olarak deplasmanlarda o kadar fazla oluruz.
Hatırlayın geçen sezon e -bilet nedeniyle kadıköye giremeyen taraftarlarımızı...

bu seneki almıyorum/aldırmıyorum bahanesi passolig olmasın...

Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 12:18
Keşke kredi ya da banka kartlı passolig için kulüplere bırakılıp kendileri istediği bankayla anlaşsaydı kulüpler kendileri pazarlasaydı. Herkesi Aktifbank'la anlaşma zorunluluğuna bırakıp adamları zengin etmeseydi..

Diğer düz kart içinse nasıl kulüpler kombine kartları için bir firmayla anlaşıyorsa yine bir firmayla anlaşabilirdi..

Tabi bir de başka statta maç izleme olanağının olması lazım..   
ANTİ-BİZANS
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 14:07
kulüp kendi sistemini kurabilir Fenerbahçe gibi ne var yani imkansız gibi yazıyorsunuz kulüp bu işi kendi yapsın 20bin kombine satsın doymayanlara para kazandırmasın.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 14:17
100 tl çok ama çok ucuz ama stadın durumuda ortada bu sene Antalya maçı hariç dolmadı oda 5 tl di.100 tl olursa stad her maç full olur zaten kulüp kombine ve bilet gelirinden hiçbir şey elde etmiyor hiç olmazsa stad dolar. tabi 100 tl olması biraz üzücü Gençlerbirliği kayseri gibi takımlarla eş fiyat
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 17:36
Alıntı yapılan gürkan

Arkadaş bu passolig denen şeye neden kızılıyor birisi bana anlatsın. Bence çok iyi bir şey. Stadda taşkınlık yapanı direk fişliyor. Girmesini kardeşim düzgün olmayan adam stada. Geçen sene stad gelirlerimizin tamamını taşkınlık yapan ve küfür eden taraftar yüzünden ceza olarak ödemişiz. Her kes kimmiş meydana çıksın. Sabıka kaydı bile alsınlar. Temiz insana bir şey olmaz.

Benim karşı çıkmam fişlemeye değil zaten her ortamda takip edilip fişleniriz. Ancak bu saçma passolig haksız bir şekilde yandaşlarına para kazandırıyor ben bu yüzden karşıyım ve almıycam
ES-ES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 17:41
Pasolig bir sonuca bağlanmalı, karar verilmeli
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 19:49
Abicim iyi güzel konuşuyorsunuz da, ortalama 5 Bin kişiye oynamışız geçtiğimiz sene. Kombine 100 TL olsa, maçları kalabalık oynasak da efsane olmaya devam etsek fena mı olur? Yardım amaçlı olsa dahi 100 Liralık kombine bilet daha çok satılır. 230 TL kimse yardım amaçlı veremez. Ben şahsen gitmeyecek dahi olsam 100 Tl ye kombine alırım. Kaldı ki yönetim daha karlı olacaktır. Bursanın da kombine biletleri bu fiyatlarda fazla abartmayın. Adamlar bizden güzel stadda ve ambiyansta maç izliyorlar. 100 Lira olursa hiç olmazsa yönetim Passolig muabbetinden dolayı vazgeçen taraftarı stada çekebilir. Şöyle düşünürsek, 5 lira olup full dolan stad mı daha cok kazandırır, 15 lira olup yarım yamalak dolan stad mı? Komplekslerinizden kurtulmalısınız...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2014 saat 14:49
taraftarı olmayan, ortalma maçlarını 100 kişiye oynayan anadoluy efes'in kombinleri 75 tl'den başlıyor.

100 tl'ye kombine aramak nedir? maç başı 5 liraya denk gelicek. durumu olmayana lafım yok da, bazılarının es es'liligi tatava sadece..
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2014 saat 07:44
bursanın açık kale arkası kombine fiyatı 150 tl olarak açıklanmış.Yönetime duyurulur.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 16171819>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır