eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBaşkan Mesut HOŞCAN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 693694695696>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2016 saat 18:59
Ts maçı sonrası artist artist açıklama yapıyorsun bir çık er meydanına adamlar bizi maça almıyor beceriksiz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2016 saat 19:32
Mesut sen öyle otur sesini çıkarma iyi mi öyle? Bi kurtulamadık be senden Mesutmusun
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2016 saat 19:34
Alıntı yapılan kemalll

Mesut sen öyle otur sesini çıkarma iyi mi öyle? Bi kurtulamadık be senden Mesutmusun

Çirkef antepli yönetici boş boş konuşuyor bizimkisi zahmet açıp sesini açacak daha. Maçın hakemi Barış Şimşek yada Alper Ulusoy'a verirlerse şaşırmam nasıl olsa başkan umursamıyor bunları.
https://www.sporx.com/gaziantepspordan-olay-tesvik-primi-haberleri-ayyuka-cikmistir-SXHBQ539481SXQ
Yukarı
persecution Liste gör
Yazar

Abdürrahimi DEMİRLİHANOĞLU
Yer: İstanbulEMİRDAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 09:41
EY YÖNETİM UYANIK OL TFF YE MÜRACAAT ET DÜŞME DURUMU OLAN TÜM TAKIMLAR AYNI GÜN VE SAATTE OYNAMALARI ICIN MÜRACAAT ET, DİKKAT ET MASA BAŞI OYUNLARI BAŞLADI
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 10:01
senden başkan olsa ne olur olmasa ne olur dünden buyana hatta şu karar çıkmadan 1 hafta önceden şu maçın antepte oynanmasının yaşanan terör olayları nedeniyle sakıncalı olduğunu bas bas bağırman gerekirken senin yapmadığını antepliler yapıyor ve eses taraftarı içeri alınmıyor burada amaç eskişehir takımını sahada ve şehirde yanlız bırakıp yapılacak baskıyla zor maçı kolaya çevirmek bu takım sana rağmen düşmesse bu mucizedende öte birşey olacak eskişehirspor sen geldiğinden buyana sahipsiz başıboş bir klüp oldu başta başkan varmı yokmu belli değil
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 10:02
Mesut ne işe yararsin sen
Başkan olayım yeni stad benden sorulsun Ohh ne güzel. İki gün sonra g antep maçınaa tarftarlarimizi ben aldırdım dersin.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
senden başkan olsa ne olur olmasa ne olur dünden buyana hatta şu karar çıkmadan 1 hafta önceden şu maçın antepte oynanmasının yaşanan terör olayları nedeniyle sakıncalı olduğunu bas bas bağırman gerekirken senin yapmadığını antepliler yapıyor ve eses taraftarı içeri alınmıyor burada amaç eskişehir takımını sahada ve şehirde yanlız bırakıp yapılacak baskıyla zor maçı kolaya çevirmek bu takım sana rağmen düşmesse bu mucizedende öte birşey olacak eskişehirspor sen geldiğinden buyana sahipsiz başıboş bir klüp oldu başta başkan varmı yokmu belli değil
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Başkan olayım yeni stad benden sorulsun Ohh ne güzel. İki gün sonra g antep maçınaa tarftarlarimizi ben aldırdım dersin.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 10:06
Alıntı yapılan esist

Gaziantep Maçına Gidiş Dönüş Kafile Başkanlığı'nı VALİLİK ÖZEL KALEM BASIN SORUMLUSU CAN DÜZ Bey Yapacakmış .....ConfusedConfused

Tuhaflık Zaten Burda Değil mi? Takımın Gaziantep Deplasmanı Kafile Başkanı Devletin MEMURU. Rahat Olun Bu Takım Yırtsa da Yırtmasa da Mesut Hoşcan'a Yol Göründü Vali Bey Başkanın Yolluğunu Hazırladı Ya Seve Seve Ya .... Diye Bir Laf Vardır ....
Yukarı
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 10:19
Alıntı yapılan okankaramese

Alıntı yapılan esist

Gaziantep Maçına Gidiş Dönüş Kafile Başkanlığı'nı VALİLİK ÖZEL KALEM BASIN SORUMLUSU CAN DÜZ Bey Yapacakmış .....ConfusedConfused

Tuhaflık Zaten Burda Değil mi? Takımın Gaziantep Deplasmanı Kafile Başkanı Devletin MEMURU. Rahat Olun Bu Takım Yırtsa da Yırtmasa da Mesut Hoşcan'a Yol Göründü Vali Bey Başkanın Yolluğunu Hazırladı Ya Seve Seve Ya .... Diye Bir Laf Vardır ....

Mesut Efendi Eskişehirspor sayesinde beleş kebaplar baklavalar yer ancak.... Kursağında kalsın...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 693694695696>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır