eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

PTT 1.Lig, Spor Toto 2., 3. Ligleri 2013-14 sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Online Durum: Offline
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 23:58
Alıntı yapılan arellano965

Alıntı yapılan Sürgünn

ankaragücü ve göztepe elendi, yine anadolu kaybetti. ben buna gülemem.
Hatayspor ve Alanyaspor Kore takımı mı arkadaşım?

Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 00:01
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Ankaragücünün elenmesine üzülmedim hatta sevindim bile ama göztepenin elenmesine üzüldüm şahsen göztepenin gelmesini istiyordum umarım hatay gelir en azından şehir takımı alanya gibi ilçe takımın işi yok üst liglerde
Alanya öyle bir ilçe ki Onur bir çok ilimizden çok daha büyük. 200.000 den fazla nüfusu. Anlaşılan bir Akdeniz takımı daha 1. lige geliyor.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 00:01
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Alıntı yapılan Sürgünn

Hay ağzına sağlık abi
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 00:03

Alıntı yapılan Sürgünn

ne kadar boş bi cevap ve şakşakçıları alkışlamış.
bana alanyada alanyaspor formasıyla gezen kaç adam göstereblirsin arkadaşım. maçlarını 25 kişiye oynayan gereksiz bir istanbul yalakası takımı göztepe ve ankaragücüyle bir tutuyorsan. o zaman eskişehirsporuda alanyaspor ile bir tutuyorsun arkadaşım.

bir tarafta o ligde 16 bin kombine satmış ankaragücü. biz bile süper ligde 4 bin kombine satmışız arkadaşım.

demogoji yapmayın şu forumda. bizanslıysanız çıkın söyleyin arkadaşım

Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 00:07
Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan Sürgünn

bana alanyada alanyaspor formasıyla gezen kaç adam göstereblirsin arkadaşım. maçlarını 25 kişiye oynayan gereksiz bir istanbul yalakası takımı göztepe ve ankaragücüyle bir tutuyorsan. o zaman eskişehirsporuda alanyaspor ile bir tutuyorsun arkadaşım.

bir tarafta o ligde 16 bin kombine satmış ankaragücü. biz bile süper ligde 4 bin kombine satmışız arkadaşım.

NE KADAR BASİT İNSANLARSINIZ FİKİRLERİNİZİN UYUŞMADIĞI BİRİSİNİ HEMEN BİZANSLI İLAN EDİP KAPATIYORSUNUZ İHALEYİ
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 00:12
Alıntı yapılan Hellofdreams

Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan Sürgünn

NE KADAR BASİT İNSANLARSINIZ FİKİRLERİNİZİN UYUŞMADIĞI BİRİSİNİ HEMEN BİZANSLI İLAN EDİP KAPATIYORSUNUZ İHALEYİ

Uğraşmaya değmez böyle insanlarla.Kapalı kutudur onlar.Bütün yolsuzlukların döndüğü ag yi isterler deplasman yasağını bize uygulayan ag yi isterler.Deplasmana araçlarla giden hemşerilerimizin arabalarını mahveden ag yi isterler it kopuk dolu ag yi isterler :)Düşünmeden konuşurlar işte.Ne güzel yeni takımlar geliyor yıllar sonra.Bir değişiklik olacak herkes için.Bakın Balıkesirspor geldi.Renk katıcaklar lige.Güzel bir deplasman olacak.Yeni yeni oyuncular getirecekler alacaklar.BUnlar güzel şeyler.Yeniliğe açın kendinizi.
Yukarı
e1076652 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı e1076652 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 00:24
tık tık tık
kimoooo?
.... ankaragucu

ankaragucu hakkındaki eses taraftarının hissiyatı budur, sacma sacma konusmayın.

beter ol ankaragucu insallah amatore dusersin, sonra da kapanırsın.
eses
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 01:08
Göztepe'ye yazık oldu
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
arellano965 Liste gör
Yazar

Hikmet
  Alıntı arellano965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 01:27
Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan Sürgünn

Saçma sapan konuşma. Hatayspor'un, Alanyaspor'un kaç iç saha maçını izledin? Çıkarsın bizans karşıtıyım dersin ama profesyonel liglerde bilmem kaç tane takımı olan İzmir ve Ankara takımının PTT'ye çıkmasını istersin. Hatayspor çıksın isterim ben. Göztepe çıksa 6 Ege, 4 İzmir kulübü olacak PTT 1. Ligde sadece. Ankaragücü çıksa Ankaraspor maçlarında şaibe dönecek. Bizans kelamından başka bir şeyi bilmezsin. Senin mantalitende Bizans mantalitesinden uzak değil hani. Bizanslı mı görmek istiyorsun? Git aynaya bak...
Yukarı
DarknEss.v2 Liste gör
Yazar

Onur
  Alıntı DarknEss.v2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2014 saat 01:27
Ankaragucu kombine satmadi zorla parasini alip dagitti. Zaten lig dusup rant azalinca icerdeki apaciler bir yere kaydi ve ankara halki ilgi gosterdi. 30 yilin en kalabalik tribunlerine oynamislardir ortalamada.
Dusmanlari kardes yapan EsEs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır