eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

PTT 1.Lig, Spor Toto 2., 3. Ligleri 2013-14 sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sarıcakayalı26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Sarıcakaya
Online Durum: Offline
  Alıntı Sarıcakayalı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 19:30
Hatayspor çıkar inşallah :)

Yeni takımlar görelim artık biraz değişiklik olsun :)
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 19:34
Hatay gelir oradan zaten siyaseti iyi kullanıyorlar.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Sarıcakayalı26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı Sarıcakayalı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 19:37
Alıntı yapılan Curva_Eses

Hacım ayıptır sorması bikaç kişi daha söylemişti siyaset falan diye...
Ama ben bilmiyorum pek muhabbeti Hatayspor - siyaset ?
Yukarı
e1076652 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı e1076652 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 20:16
Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan Sürgünn

Ankaragücü çıksa güzel olur hakediyorlar hafta içi mesai saati 20 bin kişi stadı doldurmuş.
antalya neydi ki alanyaspor ne olsun gereksiz bir takım yükselmiş olacak.
burda önemli olan ANADOLU dur. ve konu ANADOLU ise Ankaragücü gelmeli bu tatsızlıklar bitmelidir.
yani kimsiniz nesiniz bilmemde sırf bu gereksiz takımı ve taraftarının Anadolu takımı diye yükselmesini istemeniz Gerçek Eskişehirspor taraftarı düşüncesine uymuyor kanımca. Ankaragücü Anadolunun yüzkarasıdır bu kadar açık ve net.. beter olsunlar. Alanyaspor Ptt'ye renk katacaktır.

O sizin kendi kanınız. Alanyaspor ancak renkleriyle biyerlere bişeyler katabilir.15 kişinin maçını izlediği takım hiçbir yere renk katmaz.
ankaragücü gelir umarım. Ben prensip olarak hiçbir ANADOLU takımına düşman değilim

yıllar boyu haksızlıkla baskasının hakkını yiyerek ligde mucadele etmis bir takıma hos duygular beslemek bende, hakszılık ve adaletsizliklere tesvik dısında birsey uyandırmıyor. ankaragucu haksız yere ligde zorla tutulmus, yerine baska takımlar kume dusurulmustur (ertesi yıl bile olsa).
eses
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 21:55
alanyasporun da stadı 10 bin kişilik onlar da 10 bin kişi doldurmuş. koskoca 4 milyonluk şehir en öenmli maçında 20 binkişi toplamış, çok mu matah bişey.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 21:56
Alıntı yapılan Sarıcakayalı26

Alıntı yapılan Curva_Eses

Hacım ayıptır sorması bikaç kişi daha söylemişti siyaset falan diye...
Ama ben bilmiyorum pek muhabbeti Hatayspor - siyaset ?

suriye, reyhanlı, el kaide,
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 22:37
ankaragücü ve göztepe elendi, yine anadolu kaybetti. ben buna gülemem.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 23:34
Ankaragücünün elenmesine üzülmedim hatta sevindim bile ama göztepenin elenmesine üzüldüm şahsen göztepenin gelmesini istiyordum umarım hatay gelir en azından şehir takımı alanya gibi ilçe takımın işi yok üst liglerde
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 23:46
Ankaragücü'nün Anadolu futboluna katkısı nedir de Anadolu kaybetti deniliyor.İşleri güçleri serserilik,olay çıkarma,can yakma olan %70i serseri tiplerden oluşan,kendi çıkarları için kulübün gözünün yaşına bakmayacak olan taraftar grubuna sahip bir takım bizden de ligden de uzak olsun.Tribüne gelen bir Eskişehirsporlunun Ankaragücü'nü sevme ihtimali bana göre sıfırdır.İyi ki elendiler beter olsunlar.
Gönül ister aramız iyi olmasa da bir Sakarya,Kocaeli süper ligde olsun,gerçek Anadolu taraftar grupları bunlardır.Bursalı,Sakaryalı,Kocaelili,Göztepeli bir lig çok zevkli olurdu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
arellano965 Liste gör
Yazar

Hikmet
  Alıntı arellano965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2014 saat 23:47
Alıntı yapılan Sürgünn

ankaragücü ve göztepe elendi, yine anadolu kaybetti. ben buna gülemem.

Hatayspor ve Alanyaspor Kore takımı mı arkadaşım?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır