eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

PTT 1.Lig, Spor Toto 2., 3. Ligleri 2013-14 sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2014 saat 08:03
Alıntı yapılan havuç ali

Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan havuç ali

Alıntı yapılan Sürgünn

Arkadaşlar..

merak ettiğim bi konu var sormak istiyorum bu takımlar deplasmana giderken anadolu kulüpleri otobüsle bizans kulüpleri yanılmıyosam uçakla gidiyorlar değil mi?

bu sene bizde uçakla gittik uzak deplasmanlara başkan ve yönetim bunu cebinden ödedi onlara ayrıca helal olsun.

eğer bizans kulüpleri uçakla gidiyor anadolu kulüpleri örneğin samsun çıkarsa samsuna otobüsle gidiyorsa bu çok büyük bir kayıptır.

otobüs yorar ve mesela ben çok sıkılırım otobüs yolculuğundan. sırf bu bile oyuncuların anadolu kulüplerinde kalmak istememesine nedne olabilir diye düşünüyorum çünkü 15 günde bir uzun yola otobüsle gidiyorsun.

Kulübün mali durumuna göre otobüs veya uçak kullanılıyor diye biliyorum. Ayrıca bu yıl uçakla gidilen maçların ulaşım masrafını Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı karşıladı.

hepsini o karşılamadı. başkanın açıklaması var. yönetimden para topluyoruz uzak deplasmanlara uçakla gidiyoruz ve gitmeyede devam edicez demişti. açıklamasının videosunu bulabilirsiniz. çoğunu yönetim karşıladı.

Anladım. Fakat bu tarz ulaşım masraflarının tamamını TFF karşılamalı. Otobüs yolculukları dediğiniz gibi çok yorar. Hele böylesine büyük paraların döndüğü dönemde, TFF el atması gerek..

katılıyorum tff karşılamalı. ama tüpçü gibileri varken nerdee. tff ancak 3 oynak kardeşlerin altını toplar. ne biliyim vergi borçları için falan araya girer, silinmesi için uğraşır. ama olan üvey evlat olan anadolu kulüplerine olur.
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2014 saat 12:52
Samsun çıkacak gibi gözüküyor
Yukarı
Venividivici26 Liste gör
Yeni Yazar

Okan
Yer: in Dibi
  Alıntı Venividivici26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2014 saat 18:56
Karagümrük 2.lige yükseldi
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2014 saat 18:08
Samsunspor 0-1 Mersin Idman Yurdu
42' Güven
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2014 saat 21:11
Zafer Tüzün Şanlıurfaspor'a sportif teknik direktör olmuş.

http://twitter.com/eonder9/status/469173190523363328
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2014 saat 21:15
2.lig play offları yari finalinde ankaragücü-alanya, göztepe-hatay'la eşleşmiş. Göztepe çıkar umarım.
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2014 saat 21:20
maçlar ne zaman oynanıyor,tv veriyormu acaba?
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2014 saat 22:00
Bende Zafer abinin durumundan dolayı Alanyaspor istiyorum .İçimden Alanyaspor geçiyor.
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2014 saat 00:47
Ankaragücü çıksa güzel olur hakediyorlar hafta içi mesai saati 20 bin kişi stadı doldurmuş.
antalya neydi ki alanyaspor ne olsun gereksiz bir takım yükselmiş olacak.
burda önemli olan ANADOLU dur. ve konu ANADOLU ise Ankaragücü gelmeli bu tatsızlıklar bitmelidir.
Yukarı
Venividivici26 Liste gör
Yeni Yazar

Okan
Yer: in Dibi
  Alıntı Venividivici26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2014 saat 01:38
Göztepe gelsin
Ankaragücü biraz alt liglerde sürünsün
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır