eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Henri Bienvenu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
Online Durum: Offline
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 23:51
karasımsek
yonetıme destek
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 01:19
Henri Bienvenu

Henri Bienvenu #1

2.video'da hızını göstermiş bi de İsviçredeyken fiziksel durumu gayet iyiymiş attığı gollerin çoğunda ikili mücadeleyi kazanarak atmış..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 02:14
Alıntı yapılan Innuendo

Alıntı yapılan maskelibalo

Başarılar diliyorum kendisine.. Hızlı olmasından dolayı gol kaçırsa bile ben bu tip oyuncuları seviyorum.Bank asyadaki Veysel gibi Necati gibi,mehmet Yıldız gibi ağır ve fizik sahibi olanları değil..aralara kaçar kıpır kıpır bir canlılık getirir hücuma..
Fenerli arkadaşlarım hızlı değil diyorlardı. Ben de Afrika genlerinden dolayı hızlı olabilir diye düşünmüştüm ama herkesin cevabı aynıydı "hızlı da değil. Alperi almadan da 5 M€'ya verebilirdik" oldu Tongue

İyiydi iyi..Young boys'da Fenerbahçeye karşı oynamıştı düşün nasıl etkilenmiş olacaklar ki 4 milyon euro bonservis verip aldılar..
Bize yeter de artar bile doğru kullanırsak.. Benim hatırladığım hızlı ama etkisizdi. gol kaçırıyordu biraz fazlaca..Ben şanssız olduğunu düşünüyorum. Golle başlasın bi kaç maç, taraftar da destek versin yeni bir fenomen olabilir bizim takımda...Sevgiye ilgiye aç bu adam:)
Yukarı
Sonunda_kaydoldum Liste gör
Yazar

gökhan sezer
Yer: Mersin
  Alıntı Sonunda_kaydoldum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 02:48
Young Boys'da 28 gol 20 asist yapmış toplam. tabi bunu sözde 72 maç ama oynadığı dakika sayısına göre bakarsan(5112 dakika) 56 maçta yapmış.

fener kariyeri kötü deniyor oraya baktığımızda. fenerde sözde 44 maç oynadı ama adam hiç 90 dakika oynama fırsatı bulamadı yada çok az buldu
90 dakika üzerinden hesapladım oynadığı dakika sayısını;
22 maçta 12 gol 5 asist yapmış.

eğer bizde 90 dakika oynayan bi oyuncu olursa düz mantık baya gol atar diyorum ben. fenere karşı kapanan takımlarında çokluğunu unutmamak lazım. gerçi bize karşıda kapanıyor millet.
Rüzgarlara yön veren, kelebeklerin kanat çırpışıdır.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 08:15
Önceki sayfadaki aslında yazmak istediğim şuydu. Biz İBB,Elazığ veya Mordu kalibresindeki sıradan takımlardan değiliz. Takımın en değerli oyuncularından biri gidiyor, bize de istemedikleri adamı iteliyorlar bir nevi.Sivasspor Eneramo'yu bulup getirdi neredeyse takımını kurtardı 2 sezonda.Bunlar bir yerde Scout taramasıyla olan şeyler.Menajer dayatmalarıyla veya istemedikleri adamları bize ittirmeleriyle değil.

Şu an herkes Borussia Dortmund,Porto gibi örnekler verir ya, bir de şu açıdan bakın.Siz Dortmund'un Bayern'in göndermek istedikleri oyuncuları aldığını gördünüz mü?Daha 6-7 sene önce ekonomik sıkıntıları vardı Bundesliga'da ortalarda geziyorlardı.Jürgen Klopp sayesinde kulüp kendi değerlerini yarattı.Ama ona rağmen devamlı oyuncu sattılar ve kadrolarını gereksiz oyuncularla şişirmediler.Bienvenu umarım faydalı olur ama onların göndermek istedikleri oyuncuları bize kakalamaya çalışmaları insanın sinirini bozuyor.

Bundan hareketle bizim kaliteli bir scout ekibimizle sirkülasyon halinde oyuncu bulup Bizans'ı peşimizden koşturmamız lazım.Onların arkabahçesi!! olup artıklarını toplamak değil.Kayseri bile Amrabat'ı 8'e sattı.Aldıkları değer de 1 milyon Euro civarı.

Keşke Young Boys'taki gibi oynasa ama Türkiye'ye ilk geldiğinde dalga konusu oldu.Zaman vermek lazım.Keşke başarılı olsa da biz de bu lafları bir maçtan sonra mutlulukla yesek.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 09:34
     Topla oynama yüzdesi yüksek olan bir takımımız var.Geçen yıl bu yüzdeye rağmen forvette başarılı olamadık.Bence nedeni gol yollarında yavaş kalındığı için bir çok pozisyonda top ağlarla buluşturulamadı.Bienvenü'nün bize uygun bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.   Umarım yanıltmaz.
Yukarı
Grejuva_TurCo Liste gör
Deneyimli Yazar

Soner
Yer: Eskisehir
  Alıntı Grejuva_TurCo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 11:17
Biz ölüyü diriltiriz tribüne çağırdımmı kendinden geçer bu adam ilgiye aç zaten... :)
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 11:52
Açıkçası fenerdeyken hiç beğenmiyodum, bi yol olmaz bu adamdan diyodum ama taraftar olarak bağrımıza basarsak kim bilir patlar belki de.
22 Haziran 2013
Yukarı
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 12:19
Bazı futbolcular çok iyidir, her gittiği yerde iyi oynar, kendini gösterir.
Bazı topçuların ise uyumuna göre performansı artar. Yani gider x bir takımda harikalar yaratır, maç başına 1 gol ortalamasıyla oynar, sonra çıkar başka bir takıma gider kova diye adını çıkarırlar adamın.
Bienvenü de öyle bir adam. Fenerbahçede kumaşı tutmadı ki Fenerbahçe gibi illet bir takımın nasıl topçuları harcadığını hepimiz biliyoruz.
Eğer bizde bir tutarsa bu adam varya, işte o zaman yukardaki arkadaşın da dediği gibi bizim fenomenimiz olabilir.
Yukarı
MuRaT_Ay Liste gör
Yeni Yazar

MURAT
Yer: İSTANBUL
  Alıntı MuRaT_Ay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2013 saat 13:39
Yani gider x bir takımda harikalar yaratır, maç başına 1 gol ortalamasıyla oynar, sonra çıkar başka bir takıma gider kova diye adını çıkarırlar adamın.
Bi an Guiza geldi aklıma Big%20smileBig%20smile
KIRMIZI... ŞİMŞEKLER...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır