eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıMesut Hoşcan'a Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 11:52
Esstore hakkında düşünceleriniz nelerdir? Esstore isim hakkının geri alınması konusunda düşünceleriniz nelerdir?
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 12:39
Halil Ünal beyin yaptıklarını yapmayın yeterlidir bizim için

Scout ekibimiz var mıdır yoksa kurmak istiyor musunuz ?
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 13:00
Kulübümüzü daha profesyonel bir hale getirmek için nasıl projeleriniz var?
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 13:02
Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Neden kongre zamanını daha erkene almak için ugraşmıyorsunuz h.ü en degerli futbolcularımızı satmasına izin verıyorsunuz ???
napabilirlerki erkene aldırmak için.adamlar basbas bağırdı mayıs sonu olsun diye.
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 13:29
Ben St. Johnstone'u sormak istiyorum... Acaba yeni yönetim St. Johnstone ile ilgili gelişmeler yapacak mı? Mesela 2 kulübü resmi olarak kardeş yapmak olabilir yada 2 şehri kardeş şehir yapabiliriz, her sene sezon açılışı için St. Johnstone ile bir hazırlık maçı düzenlenebilir, onların yaptığı gibi bizde deplasman formamızı onların renklerinde (mavi-beyaz) yapabiliriz, sürekli iletişim halinde olup 2 takım arasında kiralık genç oyuncular verilebilir, Esstore'da St. Johnstone ile ilgili birkaç ürün satılabilir özellikle siyah-kırmızı deplasman forması, aynı şekilde bizim ürünlerimizde orda satılabilir bence bizim ürünlerimiz en az burdaki kadar ilgi görür orada adamlar bizi okadar seviyor ki store gelirimiz 2 kat artar bence hem bu sayede, bilmiyorum şimdilik aklıma bunlar geliyor daha pek çok fikir üretilebilir 2 takım arasında küçük jestler yapılabilir zaman zaman ki onlar zaten fazlasıyla yapıyolar biz kıymet bilmiyoruz ama işin özü St. Johnstone ile irtibatı koparmamalıyız hatta St. Johnstone artık bizim bir parçamız olmalı tabi bizde onların... 
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 13:48
ETD nin yeniden kurulmasına ön ayak olacak mısınız?Yoksa sizde tek gruba 3 otobüs le 1 VIP minibüs mü vereceksiniz?Biliyorsunuz Yavuz Orhan'ın ve ETD nin pasifize edilmesinden sonra deplasman organizasyonlarında çok kan kaybettik.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 14:18
Aynen yeniden bir taraftar derneği kurulmasını sağlayacakmısınız
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 18:12
Hoşcan a sorum yok.Ama tesbitlerim var...İsterse kendisi hakkındaki görüşlerime açıklama getirebilir.
Ben bir taraftar olarak muhtelif forumlarda şiddetle Halil Ünalı eleştirip,muhalefet yaparken Hoşcanın bir muhalefetini göremiyorum.Son derecede suskun hatta ezik bir şekilde olayları izliyor.Takımın içinin boşaltılıp iskeletinin darmadağın edilmesine seyirci kalıyor.1 ay sonra genel kurul varken klüp başkanı fütursuzca oyuncu satamaz.Ama bunu dillendiren sadece biz taraftarlarız.Bu durum benim aklıma şunu getiriyor...Ya kongreden hiç bir umut taşımıyor(ki görünen o)ya da zamanında H.Ünalla birlikte klübe verdiği ortak zararların deşifre olmasından korkuyor..Yoksa adaylığını koymuş bir muhalefet lideri bu kadar pasif duramaz...H.Ünal da bu kadar rahat ve fütursuzca hareket ediyorsa üzgünüm ama 2.küme yolları malesef yine gözüktü bizlere.Bu sefer rakip olarak Mezitli yok ama Tavşanlı ,İnegöl falan var..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 19:05
Alıntı yapılan NERUDA

ETD nin yeniden kurulmasına ön ayak olacak mısınız?Yoksa sizde tek gruba 3 otobüs le 1 VIP minibüs mü vereceksiniz?Biliyorsunuz Yavuz Orhan'ın ve ETD nin pasifize edilmesinden sonra deplasman organizasyonlarında çok kan kaybettik.

Alıntı yapılan ahmetES

Aynen yeniden bir taraftar derneği kurulmasını sağlayacakmısınız

Taraftar derneğinin kurulmasını nasıl olurda bir başkandan beklersiniz anlaşılır şey değil. Ha başkan bedava bilet dağıtmış ha taraftar derneği kurmuş ne farkı var söylermisiniz.
Eğer böyle bir şey yapılırsa be o taraftar derneğinin bağımsız olacağından nasıl emin olacağım. Böyle bir şey yapıldığı gün o derneğin beni temsil etmediğini söylerim.
Yukarı
eskişehiraşkı Liste gör
Yazar

Recep Tekin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2013 saat 19:09
Alıntı yapılan ben_hakkı

Hoşcan a sorum yok.Ama tesbitlerim var...İsterse kendisi hakkındaki görüşlerime açıklama getirebilir.
Ben bir taraftar olarak muhtelif forumlarda şiddetle Halil Ünalı eleştirip,muhalefet yaparken Hoşcanın bir muhalefetini göremiyorum.Son derecede suskun hatta ezik bir şekilde olayları izliyor.Takımın içinin boşaltılıp iskeletinin darmadağın edilmesine seyirci kalıyor.1 ay sonra genel kurul varken klüp başkanı fütursuzca oyuncu satamaz.Ama bunu dillendiren sadece biz taraftarlarız.Bu durum benim aklıma şunu getiriyor...Ya kongreden hiç bir umut taşımıyor(ki görünen o)ya da zamanında H.Ünalla birlikte klübe verdiği ortak zararların deşifre olmasından korkuyor..Yoksa adaylığını koymuş bir muhalefet lideri bu kadar pasif duramaz...H.Ünal da bu kadar rahat ve fütursuzca hareket ediyorsa üzgünüm ama 2.küme yolları malesef yine gözüktü bizlere.Bu sefer rakip olarak Mezitli yok ama Tavşanlı ,İnegöl falan var..

Hakkı hocam sen nerede yaşıyorsun merak ediyorum. Sayfa sayfa gazete ilanları verdiler. 3-4 gün arayla basın toplantılarında bangır bangır bağırdılar. televizyon programlarında çıkıp yönetime çağrıda bulundular. uzağa gitmeyin bugünün gazetelerinde bile sert açıklamaları var Hoşcan'ın. napacak gidip kavgamı edecek daha ne yapsınlar ben bilemedim. bilen varsa yazsın belki görür uygularlar. Aşağıyada bir iki link koyayımda belki okursunuz.

http://www.2eylul.com.tr/spor/alper-tranfserinde-fiyasko-yasattilar-h16881.html

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/eskisehirde-alper-potuk-transferine-elestiriSXHBQ329391SXQ

http://www.turkfutbol.com/detay.asp?id=11519

http://www.sakaryagazetesi.info/haberler.php?sayfa=detay&oku=26083&kategori=10

http://www.2eylul.com.tr/spor/asil-hesabi-kongrede-soracagiz-h16552.html

saygılar :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır