eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıMesut Hoşcan'a Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 18:18
-Eskişehirspor'un geleceğe umutla bakması için kalıcı gelirlere ihtiyacı var.Bu konuda ne tür planlarınız var?
-Stadyumun biran önce yapılması konusunda ne gibi çalışmlarınız olacak?
-Kris Boyd transferinde kişisel olarak hatanız olduğunu düşünüyor musunuz?
-Mevcut Başkanla uzun dönem birlikte çalıştınız.Neden bu kadar geç mevcut kişinin yanından ayrıldınız.Nasıl biri olduğunu ancak mı anlayabildiniz?
-Çalışmayı düşündüğünüz teknik direktör belli mi?Bu konuda da çalışmalar yapıldı mı?
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 19:03
yönetiminizde yer verceğiniz şahısların paylaşım sitelerinde açık ve net şekilde istanbul takımları sempatizanı olduğu ayyuka çıktı  kanıtlandı , belgelendi. Bu kişiler hakkında bir tasarrufunuz olacak mı yoksa duymadım görmedim bilmiyorum mu diyeceksiniz ?
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 19:14
- Siz başkan olursanız ne kazanacaksınız ?
- Basketbol takımı kurulacak mı? (ilerde) böyle bir proje var mı ?
- Yönetimde bizans yalakaları var, onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 19:17
eğer başkan seçilirseniz(inşaallah kan değişikliğinin iyi olacağını düşünüyorum) ilk açıklayacağınız şey giden yönetiminin borçları yaptığı hercamaları taraftarla paylamak olmalı
 ve  en az  3 ayda bir kulübün alacak verecek durumunu resmi siteden açıklayacakmısınız..:?
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 19:31
Alıntı yapılan ESCOBAR !

yönetiminizde yer verceğiniz şahısların paylaşım sitelerinde açık ve net şekilde istanbul takımları sempatizanı olduğu ayyuka çıktı  kanıtlandı , belgelendi. Bu kişiler hakkında bir tasarrufunuz olacak mı yoksa duymadım görmedim bilmiyorum mu diyeceksiniz ?

EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
AnatolianLegend Liste gör
Yeni Yazar

Akın
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 19:33
- Mevcut yönetim kadrosunda yer aldığınız dönemde Eskişehirspor'un etik dışı bir şekilde Bülent Uygun'la anlaşmasına, Ümit Karan'ın önce takım kaptanı yapılıp sonra sportif direktörlük görevine getirilmesine, Fenerbahçe ile olan ilişkileri herkesin malumu olan Zafer Tüzün'ün kulüpte önemli bir rol almasına neden sesini çıkarmadınız?

- 3 Temmuz süreci ve mevcut yönetimin yaptığı kritik hatalar nedeniyle tribünlerden çekilen, canından çok sevdiği Eskişehirspor'dan soğuyan Eskişehirsporlular'ı tribünlere geri çekebilmek adına planlarınız nelerdir?

- Tribün gruplarıyla olan iletişiminiz ne seviyede olacak? Eskişehirspor taraftarı diğer şehir takımlarına göre farklı bir taraftar profiline sahip bildiğiniz gibi. Eskişehirspor taraftarı ekseriyetle münferit, bağımsız taraftarlardan oluşuyor. Tribün grupları genel taraftar kitlesinin çok küçük bir kısmına tekabül ediyor. Sonuç olarak, tribün gruplarıyla kurulacak iyi ilişkiler genele yansımaz. Önemli olan genel kitlenin memnuniyetidir. Bu şartlarda bedava bilet, bedava otobüs gibi opsiyonların bir işe yaramayacağı ortadadır. Halil Ünal ve yönetiminin düştüğü bu hataya sizin düşmeyeceğinizi umuyorum.

- Mevcut stadyumla alakalı olarak bir düzenleme, modernize çalışması planlıyor musunuz?
Yukarı
6526EsEs Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 19:49
1.Bizim hakkımızı her daim yiyen sözde büyük istanbul takımlarına üye veya sempati duyan yönetici istemediğimizi biliyor musunuz.
2. Eskişehirspor taraftarligini genç ve çocuklara aşılamak için neler yapacaksınız.
3. Her platformda korkak olmayıp bizans takimlariyla mucadeleyi onurlu bir şekilde yapacakmisiniz.
4. Antibizans hakkinda ne biliyor ne düşünüyorsunuz.
Ey Anadolu! Ekonomik çıkar amaçlı SÖZDE büyük masallarına kanma. Kendi şehrinin takımını tut. Şehrine ihanet etme! Müşteri olma taraftar ol! Es Es taraftarındır!
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 22:08
Bizim yüzümüz gülecek mi ?
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 22:23
Eğer başa gelirseniz sizden bir ricam büyük vefalı kaptanımız babasının ölümüde dahi maça çıkan Zafer ŞAHİN'i sportif direktörlüğe getirirmisiniz? böyle bir duyum almıştık kaptanı getirmek için doğrumu? ayrıca zafer tüzünü istemiyoruz.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 22:24
Alıntı yapılan mecek

1-Bedava bilet olayını kaldırcakmısınız yoksa sizde tribünleri elinizde tutma adına bedava bilete devam edecekmisiniz?
2-Kapılarda toplanan bozuk paralar için KOREOESES ve BANDOESES için kumbara konulmasına izin verilebilirmi?
3- Başkan seçilirseniz eski dönemde yapılan yolsuzlukları takip edecekmisiniz?
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır