eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çaykur Rizespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2017 saat 16:44
Geçen senede açık ara bizdik favori sonuç hüsran oldu.O işler belli olmaz lig başlasın bakalım her şey netleşir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 01:29
Kweuke herhangi bir nedenle olmazsa, takımın yarısı yok demektir.
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 12:15
Alıntı yapılan lvntkrgl

Kweuke herhangi bir nedenle olmazsa, takımın yarısı yok demektir.

Öyle dusunmuyorum hocam kadrosunu yazayım bir bakın

Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 12:48
Rize bu kadroyla mı favori? Bizim orta saha ve hücum hattımız bunlardan çok daha iyi.
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 13:33
Alıntı yapılan oğuz26

Rize bu kadroyla mı favori? Bizim orta saha ve hücum hattımız bunlardan çok daha iyi.

Hocam bizim orta saha ve hücum hattımız ligin en iyisi zaten. Sorun defansta, geçen sene arka 5'li isim isim bakarsak süper lig ayarındaydı bi ton gol yedik. Bu sene Boffin-Hakan-Kamil-Tarık yok bakalım ne olacak.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 13:43
Alıntı yapılan Android_26

Alıntı yapılan oğuz26

Hocam bizim orta saha ve hücum hattımız ligin en iyisi zaten. Sorun defansta, geçen sene arka 5'li isim isim bakarsak süper lig ayarındaydı bi ton gol yedik. Bu sene Boffin-Hakan-Kamil-Tarık yok bakalım ne olacak.
Demek ki geçen sene de sovunmamız kötüymüş ona rağmen Süper Lig kılpayı gitti. Tarık ve Kamil'in gitmesine sevindim desem yalan olmaz. İkisininde defansif anlamda katkısı yoktu. Takım savunmasız iyi olursa -6'dan fazla da puanımız silinmezse ilk ikiye oynayacağımızı düşünüyorum.
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 14:17
Neyse hocam biz millete yukardan bakmaya devam
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 14:32
Ofeudu,Bruno ve Erkan Zengin bu ligin ustunde oyuncular bana göre hiçbir takımda bunlar yok. Fakat orta sahamiz rezalet. Gecen yil cok pozisyon vermemizin topla çok oynayamamamizin nedeni orta sahamiz. Bana gore cok vasat orta sahanin ortası. Hasan Huseyine Dorukhana guvenmiyorum. Hurriyet de 90 dakikayı cikartamayabilir. Bana gore Hasanla Dorukhan iyi oyuncu degiller. Gecen yil orta sahamiz iyi olsaydi cok rahat cikardik. Bizi gecen yil Erkan Ofeudu Bruno Semih gibi isimler surukledi. Hakan Kamil Boffin de extra katki yapti. Cok pozisyon vermemizin nedeni defansimiz degil orta sahamiz. Iyi bir orta sahamiz olsaydi ben Kayacana Jakaya Bilale Kaana Aykuta savunmada guvenirim ama ortasahamiz cok vasat Rizenin orta sahasi bizden net iyi. Hasanla Dorukhanla Hurriyetle olmaz o iş yine cok gol yiyecegiz ama Etkan Bruno Ofeufu 3lusunun yaratacagi farklar siralamamizi belirleyecek.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 14:45
Alıntı yapılan grezores

Ofeudu,Bruno ve Erkan Zengin bu ligin ustunde oyuncular bana göre hiçbir takımda bunlar yok. Fakat orta sahamiz rezalet. Gecen yil cok pozisyon vermemizin topla çok oynayamamamizin nedeni orta sahamiz. Bana gore cok vasat orta sahanin ortası. Hasan Huseyine Dorukhana guvenmiyorum. Hurriyet de 90 dakikayı cikartamayabilir. Bana gore Hasanla Dorukhan iyi oyuncu degiller. Gecen yil orta sahamiz iyi olsaydi cok rahat cikardik. Bizi gecen yil Erkan Ofeudu Bruno Semih gibi isimler surukledi. Hakan Kamil Boffin de extra katki yapti. Cok pozisyon vermemizin nedeni defansimiz degil orta sahamiz. Iyi bir orta sahamiz olsaydi ben Kayacana Jakaya Bilale Kaana Aykuta savunmada guvenirim ama ortasahamiz cok vasat Rizenin orta sahasi bizden net iyi. Hasanla Dorukhanla Hurriyetle olmaz o iş yine cok gol yiyecegiz ama Etkan Bruno Ofeufu 3lusunun yaratacagi farklar siralamamizi belirleyecek.

Öteki sayfayada yazdım Hasan Ayaroğlu bizim için bu transfer yasagı oldugu bir dönemde çok iyi bir şans Hasan Hüseyin den bence 1-2 gömlek üstün
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2017 saat 16:46
Alıntı yapılan Android_26

Alıntı yapılan oğuz26

Geçen sene alt yapıdan Hasan Hüseyin ve Dorukhan çıkmasa ne yapardık acaba ?
Bırakın orta sahamız en iyisini, geçen sene en yetersiz bölge orta sahamızdı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır