eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdullah Gegiç Çanakkale Dardanelspor'da

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 17:40
Alıntı yapılan espala262

utanın beyler utanın yıllar önce bunak dediğiniz beyni sulanmış dediğiniz adama  elin çanakkale dardanel i seneler sonra sahip çıkıp görev veriyor.çok bilmiş yönetici geçinen ama kendi cebini doldurup kendi reklamını yapan  insanlar biraz utanç duyarsınız belki bu haberle.ama nerdeeee...... !!!! sevgili gegiç hocaya yeni görevinde başarılar.mutluluklar.
Hoppala!!! Tamam, Gegic Hocamiza basarilar dileyelim de yönetime bu sekilde saldirmaya ne gerek var?
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:04
Dardanel'in sahip olduğu alt yapı ve her an yıldız gençler çıkartabilme potansiyeli, tanıdığımız Gegiç ile artık etkin hale gelmiştir. Türk futboluna hayırlı olsun arkadaşlar!!

Başarılar Gegiç amcaWink
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:05
Alıntı yapılan espala262

utanın beyler utanın yıllar önce bunak dediğiniz beyni sulanmış dediğiniz adama  elin çanakkale dardanel i seneler sonra sahip çıkıp görev veriyor.çok bilmiş yönetici geçinen ama kendi cebini doldurup kendi reklamını yapan  insanlar biraz utanç duyarsınız belki bu haberle.ama nerdeeee...... !!!! sevgili gegiç hocaya yeni görevinde başarılar.mutluluklar.

yani şu yazınıza tepki vermemek elde değil.. eğer böyle birşey varsa bunu alıntı yoluyla yada kaynak belirterek yapın lüfen.. sayın gegiç eskişehirde bir efsanedir.. ben sanmıyorumki bir densizin ona bunak, beyni sulanmış gibi anlamsız demeçlerde bulunacağını.. hatta buna cüret edecek bir erkek varsa gösterin lütfen..
çanakkale dardanel'de aklı başında birisi güzel bir proje hazırlamış ve hayata geçirmişler.. onları sonuna kadar tebrik ediyorum.. ayrıca gegiç hocamızada görevinde başarılar diliyorum.. o tükenmek bilmeyen enerjisinden ötürüde kutluyorum...
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
  Alıntı ceren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:35
belki bunak olayı biraz fazla kaçmış olabilir ama gegiç hocadan yararlanmamak kesinlikle ve kesinlikle aptallaığın daniskasıdır.bu konuda espala kardeşime katılıyorum.gegiç hocadan daha nice inciler kapabilirdik yaşı ne olursa olsun bize kesinlikle faydası dokunacak bir insan kendisi.üzüldüm açıkçası.dardanellli yöneticileride tebrik etmek lazım
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:40
Alıntı yapılan ceren1965

belki bunak olayı biraz fazla kaçmış olabilir ama gegiç hocadan yararlanmamak kesinlikle ve kesinlikle aptallaığın daniskasıdır.bu konuda espala kardeşime katılıyorum.gegiç hocadan daha nice inciler kapabilirdik yaşı ne olursa olsun bize kesinlikle faydası dokunacak bir insan kendisi.üzüldüm açıkçası.dardanellli yöneticileride tebrik etmek lazım

Kimden faydalanıyoruz ki! Amigo Orhanımız'ı maçlarda bile göremiyoruz. Fethi Heperimiz'in hatırını bilmiyorum yöneticilerimiz soruyor mu. Şehrimiz sanayi kenti ama reklam sorunu yaşıyoruz. Ne eski başkanlardan EsEs hakkında konuşana  şahit oluyoruz ne de eski futbolcularımızdan dersler alıyor, onlarla iletişim kuruyoruz adam akıllı. Köklü bir camiayız ama ben bunu gösterebildiğimizi pek sanmıyorum. Nerde yanlış yapıyoruz, onu da bilemiyorum.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:47

Birkaç sezon önce, sevgili Burhan SALTAN ile birlikte yapmış olduğumuz girişimler sonuçsuz kalmıştı. Zannediyorum o günlerde Ali Çelikoğlu yönetimi görev başında idi. Abdullah GEGİÇ hocamız ile yapmış olduğumuz görüşmelerde, hocamız sadece kalacak bir ev ve geçimini sağlayacak kadar bir maaş istemişti. Transfer ücretinin  bankada bloke edilmesini ve üç sezon sonra süper lige terfi edildiği vakit transfer ücretinin kendisine verilmesini önermişti. Burhan SALTAN beyin ısrarlı girişimleri sonuç vermemiş, üstelik hakaretlere varan sözler söylenmişti.

Gegiç hoca hazırladığı projeyi evladım dediği Eskişehirspor'da uygulamayı çok istiyordu ama ne yazıkki olmadı. Üzülmemek elde değil. Hocamız adına ise sevindim. En azından ara sırada olsa onu görebilmek daha kolay olacak....

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:48
Aslında çok geç kalınmış da değil.Sistemi ayrıntılı olarak bilmiyorum ama aynı sistem Eskişehir'de de uygulanabilir.Bu iş sadece yöneticilerimizin Gegiç hocamıza bir ricasına bakar bence.Gegiç hocamız da sistemi yetkili birine havale eder ve aynı sistem şehrimizde de eşzamanlı başlatılabilir.Sistemi tam bilmediğim için pek birşey yazamıyorum ayrıntılı bilgisi olan paylaşabilir mi lütfen?
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:51
geçen sene hocamızı anadolu yıldızı gecesine getirdiğimizde uzunca sohbet imkanımız olmuştu. kafasındaki projeleri şöyle kısaca anlattı. kısac anlattı çünkü ayrıntıları düzenleyeceği basın toplantısında aktaracaktı. elinde dosyalar vardı. belliki üzerinde titizlikle çalışılmıştı.

basın toplantısının düzenleneceği gün fazlasıyla heyecanlıydı. yıllar sonra geldiği eskişehire yine birşeyler kazandıracaktı. sonra ne oldu? değerli basınımızdan kimse gelmedi. hoca elindeki dosyalarla öylece kalakaldı. kendisini yönetimde dinlemedi. aldı bavulunu ülkesine buruk bir şekilde gitti.

elindeki değerlere sahip çıkamayan bizler, yitip gidenlerin ardından ağlamaya mahkumuz.. başarılar diliyorum hocam!
Yukarı
Turtle Liste gör
Yazar

Kayhan Uzbil
Yer: Cuba
  Alıntı Turtle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:53
Alıntı yapılan esesim

Birkaç sezon önce, sevgili Burhan SALTAN ile birlikte yapmış olduğumuz girişimler sonuçsuz kalmıştı. Zannediyorum o günlerde Ali Çelikoğlu yönetimi görev başında idi. Abdullah GEGİÇ hocamız ile yapmış olduğumuz görüşmelerde, hocamız sadece kalacak bir ev ve geçimini sağlayacak kadar bir maaş istemişti. Transfer ücretinin  bankada bloke edilmesini ve üç sezon sonra süper lige terfi edildiği vakit transfer ücretinin kendisine verilmesini önermişti. Burhan SALTAN beyin ısrarlı girişimleri sonuç vermemiş, üstelik hakaretlere varan sözler söylenmişti.

Gegiç hoca hazırladığı projeyi evladım dediği Eskişehirspor'da uygulamayı çok istiyordu ama ne yazıkki olmadı. Üzülmemek elde değil. Hocamız adına ise sevindim. En azından ara sırada olsa onu görebilmek daha kolay olacak....

Sevgili Selahattin, o günü hatırlıyorum. Hatta eski forumumuzda buluştuğunuz gününde resimleride vardır. O buluşmaya bende gelecektim ama fırsat olmamıştı. Evet maalesef o zamanki yönetime bu olay iyi anlatılamamıştır. Yada onlar anlamak istememiştir. Kaldı ki bu olay en az 2-3 yıl önce idi. Yani o günden bugüne Gegiç 3 yaş daha yaşlandı ama hala fikirlerinden yararlanılabiliyor. Demekki akıl yaşta değil baştaymış.

Kayhan
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 19:09
Bu konuda biz taraftar olarak birşeyler yapamaz mıyız? Yönetime ulaşıp bu projeyi bizimde uygulamamız gerektiğini söyleyebiliriz yönetim demiyormuydu alt yapıyı canlandıracağız diye  işte sana proje hem de bizden birinin projesi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,220 saniyede hazırlanmıştır