eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 26.Hafta Eskişehirspor 2-2 Elazığspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 00:31
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Sanırım 4 haftadır kazanamıyorlar, berabere kalıyorlar. Çok iyi bir takım puan cetvelinde ki yeri itibariyle de 8'inci sırada 35 puanı var" dedi.

http://www.gunisigigazetesi.net/h-26533-b-Atilan-her-gol-altin-degerinde.html

Şu ifadeden sonra yüzde yüz kazanacağımızı düşünüyorum. Sanırım diyerek bizi analiz etmeye bile başlamamış
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 00:37
 bu sefer erdal şahbaz açıklamayı yapmamış adam sonunda anladı uğursuzluğunu :D Banko (1)

Elazığspor maçı bilet fiyatları

15 Mart Cuma günü sahamızda oynayacağımız Sanica Boru Elazığspor maçının bilet fiyatları belirlendi. İdari Asbaşkanımız Ekrem Birsen'in yaptığı açıklamaya göre Ediz Bahtiyaroğlu Açık Tribünü 10 TL, Nefer (Kapalı) ve Sinan Alağaç Misafir Seyirci Tribünü 20 TL, VIP A 75 TL, VIP B 60 TL ve VIP C 50 TL olarak belirlendi.
   Konuyla ilgili açıklama yapan Ekrem Birsen "Taraftarımızın önünde ve onların desteği ile bu maçtan 3 puan ile ayrılacağız. Bu maçtan alacağımız 3 puan bizi yukarılara çıkartırken hedeflerimize yaklaştıracak. Tüm taraftarlarımızı Cuma günü tribünlere bekliyoruz." dedi.

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 11:58
Yeni Facebook sayfamızı beğenen ve kendi profilinde paylaşanlar arasında yapılacak çekilişle 2 arkadaşımız Elazığspor maçını Ediz Bahtiyaroğlu Tribünü'nde izleme şansı yakalayacak.

Facebook sayfamız:     https://www.facebook.com/Eskisehirsporcom

Şimdiden iyi şanslar...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 16:56
15 Mart Cuma:
20.00 Eskişehirspor-Sanica Boru Elazığspor: Mustafa Kamil Abitoğlu
Benim uğurlu hakemim çok seviyorum bu hakemı bu hakemle biz maç kaybetmiyoruz şanslı hakemim benim kesin kazancaz 3-0

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 17:01
Alıntı yapılan olumune_eses

15 Mart Cuma:
20.00 Eskişehirspor-Sanica Boru Elazığspor: Mustafa Kamil AbitoğluBenim uğurlu hakemim çok seviyorum bu hakemı bu hakemle biz maç kaybetmiyoruz şanslı hakemim benim kesin kazancaz 3-0

Abi en son Gençler maçını yönetti galiba galip geldik gene yeneriz inşaallah
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 17:08
Alıntı yapılan serhat2626

15 Mart Cuma:
20.00 Eskişehirspor-Sanica Boru Elazığspor: Mustafa Kamil AbitoğluBenim uğurlu hakemim çok seviyorum bu hakemı bu hakemle biz maç kaybetmiyoruz şanslı hakemim benim kesin kazancaz 3-0

Onun yönettiği son 4 maçıda kazandık harika bir hakem benim gözümde çok ugurlu geliyor bize antalyalı hakem olmasına ragmen :)
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2013 saat 17:09

15 Mart Cuma:

Onun yönettiği son 4 maçıda kazandık harika bir hakem benim gözümde çok ugurlu geliyor bize antalyalı hakem olmasına ragmen :)

Hayırlısı bakalım seriyi devam ettirmek lazım
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2013 saat 01:39

15 Mart Cuma:

Hayırlısı bakalım seriyi devam ettirmek lazım
Aynen benimde sevdiğim bir hakem çünkü bize de hep uğurlu gelmiştir. Ligde 9 maçimizi yönetti, 7'sini kazandik, 1'inde berabere kaldik, 1'inde yenildik. Kupada ise bir maçimizi yönetti, onda da yenildik.

Kaynak: Transfermarkt
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2013 saat 09:56
Madem öyle maç başında hakem ısınmaya çıkıyor ya o zaman bi alkışlarız :)
Belki Bir Gün!
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2013 saat 13:58
Alıntı yapılan StS

Madem öyle maç başında hakem ısınmaya çıkıyor ya o zaman bi alkışlarız :)
aman öyle birşey yapmayalım ne zaman bi hakeme maçtan önce tezahurat yapsak o maçta puan kaybediyoruz selçuk dereli cüneyt çakır örnekleri olduğu gibi
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır