eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 26.Hafta Eskişehirspor 2-2 Elazığspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 09:54
Alıntı yapılan esmutlu

Ben onu bunu bilmem son yıllarda kazanmamızın bu
kadar şart olduğu bir hafta herhalde görmedik...
Ligde;
4.Bursa............. Puanı:37  Rakibi: Trabzon.......(İç sahada)
5.Antalya.......... Puanı:37  Rakibi: Fenerbahçe...(İç sahada)
6.Kasımpaşa...... Puanı:37  Rakibi: Beşiktaş.......(Deplasmanda)
7.Kayseri........... Puanı:36  Rakibi: Galatasaray..(İç sahada)
8.ESES.............. Puan:35  Rakip : Elazığspor.....(İç sahada)

Üstümüzdeki takımların bu hafta oynayacakları maçları biz belirleyecek olsak bu kadar iyisini yapabilir miydik, bilemiyorum.

Ancak ne zaman galibiyet beklentisi yükselse, dilimi ısırarak yazıyorum, beklentiler suya düşüyor. Yine de, taraftar bu haftanın galibiyet totemini Eses'in basın sözcüsünün iki dudağı arasında bulmuş gibi. Forumda kendisini tanıyan, bilen, nazı geçen biri kulağına kar suyu kaçırsa, hatta düpedüz konuşmamasını rica etse, herkes derin bir nefes alacak.

Beşiktaş'ın kırmızı görüp 10 kişi kalan rakiplerine puan kaptırması, mizahi haber sitesi Zaytung'a konu olmuştu (BJK maçı öncesi Sivasspor'un antrenmanlarda kırmızı kart görme çalışması yaptığına dair). Böyle giderse bizim de mizah malzemesi olmamız yakındır.

Şaka bir yana, yüzümüz gülsün artık!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 11:27

3 haftada 7-9 puan almak zor olmasa gerek zira rakipler uygun ve 2 maçı sahamızda oynayacağız. Önümüzdeki 3 maçtan gerekli puanları alırsak son haftalar Avrupa için final havasında geçecektir.

Elazığ (i),Antep (d),Sivas (i)

Sonraki haftalarda fikstürümüz zor.Bu rakiplerle ilk yarıda oynadığımız 6 maçta toplam 7 puan almışız.

Fenerbahçe (d),Trabzonspor (i), Kasımpaşa (d), Bjk (i),Bursaspor (d), Antalya (i)
kalender
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 11:44
şampiyonluk çok uzak değil eskişehir bestesini lütfen söylemeyi bırakalım....inanın çok komik oluyoruz ve ben bu beste söylendiğinde çoğu kişinin ne şampiyonluğu ne alaka dediğini duydum gördüm...ne şampiyonluğu arkdaş Allah korusn düşme hattına gelicez nerdeyse..lütfen biraz yaratıcı eski günlerdeki güzel bestelerimizi söyleyelim...çok kıl oldğumuz bursa bile bizden yaratıcı adamlar kendilrine özgü çok güzel besteler yapıyor..
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
26es1992 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet
Yer: Kuyubaşı
  Alıntı 26es1992 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 15:57
şu dünyada en şaibeli lig bizde olsa gerek bütün maçların özetleri izledim hakem hatası demeye dilim varmıyor satılmıslar dicem inanmak istemiyorum futboldan soguduk bu hafta
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 16:23
Kendi sahamızda şu maçı almamız lazım artık.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 18:46
Bu maçı alsakta değişen bişey olmayacak bu sezon benim için bitti  kalan maçlarda giderim stada takımı desteklerim o kadar yenilsekte üzülmem tek umutla gideceğim maç türkiye kupası maçı....
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 22:13
Haftanın değil , bu sezonun en banko maçı...

İstatistiklerime güveniyorum... Bu kadar endişeye mahal yok, lütfen sakin olalım...

İlk 20 dakikada gelebilebilecek bir gol, bu seneki  GB, G.Antep, Karabük maçlarını yaşatabilir yeniden...

Üstelik Necati veya Kamara'dan, ya da her ikisinden de patlama bekliyorum...

Kendisine ne kadar kızsak, darılsak ta, Kamara o parmağını şakağına götürecek bu kez...

"  Takım durgunluğunu atlattı, yükşeliş trendinde, kimse farkında değil... "

en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
scream1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı scream1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 22:25
Bizim taraftarımız çok çabuk yakıyor gemileri halbuki şurada 3-4 maçlık bir galibiyet serisi ile konumumuz değişir ve yine şampiyonluk lafları dolaşmaya başlar tamam şampiyon olamayız bu sezon ama ben şu forumda 8-14 arasında bitirir diyeni gördüm bence en kötü ilk 5 te bitiririz ki fikstüre baktığımızda fener -ts-bjk gibi maçlar var takım bu takımlara karşı daha dirençli istekli oynuyor.Takımda haklı adam kalkıyor diğer maçlar 15 tl bu takımlara gelince 50 tl maç seçen takım değil yönetimdir!
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 22:36
Alıntı yapılan MKemal

Üstelik Necati veya Kamara'dan, ya da her ikisinden de patlama bekliyorum...

Her hafta patlamalarını beklemekten biz patladık.Bi zahmet patlasınlar artık.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2013 saat 22:41
Bence biz ligi bitirdik kupayı düşünüyoruz ilk 10da bir yer edinip kupadaki Fb maçına odaklanmak daha mantıklı geliyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır