eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 00:51
al birini vur ötekine, ah ESESİM ah..
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2013 saat 00:37
Halil Başkan seçime 5 kala aday olmayacağını açıklayacak. 2014 seçimlerinde siyaseti zorlayacak...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2013 saat 02:21
siyati zamanında zorlandı olmadı ınsalllah olurda gider
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2013 saat 16:37
Bence , Genel Kurul için herşeyden önemli olan GENEL KURUL TARİHİDİR , 1-2 haziran olması çok önemli takımımızın gelecek yılı için çok önemli, yönetim devam ederse yada başka yönetim de gelse, herkesin planlama yapması için çok önemli bir husus, Bugünlerde tarihi mutlaka ilan etmek gerekir. haziranın sonu olursa ve yeni bir yönetim gelirse sıkıntı olur.
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2013 saat 16:43
Halil ünal yönerimindeki yöneticilerinden birisi abimi arayıp duruyor yöneticinin ismini vermek istemiyorum abim klübe üye oyunu halil ünala ver bizde yeni sezonda senin iş yerinden alışveriş yaparız karşılığını veririz diyor bende burdan onlara yazıklar olsun diyorum yuhhhh develer sizin yönetim anlayışınız bu işte insan gibi seçilerek değil ticaret karşılığı oy isitiyosunuz.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2013 saat 18:43
uye olmak cok onemli uyeliklerin sayisi artsin gerisi gelir
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2013 saat 23:06

Bu genel kurulda oy kullanacak sn. üyelerin ellerini kaldırırken "VİCDANLARIN SESİNE " kulak vereceklerine inanıyorum.
kalender
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2013 saat 10:28
GENEL KURUL  2 haziranda olmak zorunda yeni gelecek yönetim transferi kampı planlamayı yapabilmeli fakat HU sağda solda 30 haziranda yapılacak seçim diye konusup duruyormuş  sonkez menejeriyle transferleri yapıp CUKKKAAAA  bu adamın eskişehirspor umurunda değil  arkadaşlar statta sokakta kahvede yapabildiğimiz kadar kamuoyu baskısı yaratıp seçimlerin 2 haziranda olması için elimizden geleni yapmalıyız
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2013 saat 11:39
Tekrar söylüyorum G E N E L   K U R U L tarihi takımımızın gelecek sene planlaması için çok önemli, 1-2 haziran olmalı. (Bu tarih kim kazanırsa kazansın böyle olmalı)
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2013 saat 13:16
Alıntı yapılan kalender 26

Bu genel kurulda oy kullanacak sn. üyelerin ellerini kaldırırken "VİCDANLARIN SESİNE " kulak vereceklerine inanıyorum.
Eyer üyeler kendi istek ve iradeleriyle üye oldularsa ancak 'VİCDANLARININ SESİNİ ' dinleyebilirler. Sizce üyelerin yüzde kaçı H.Ü. nın üye yaptıklarıdır.Geçen işyerimize gelen çifçi amcamın dediği gibi 'Yiğen ben toptan filan anlamam başgan nerdeyse ben oyumu oraya atarım '. BİTTİ. Bu amcam kongre üyesi.Buyrun burdan yakın.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır