eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 10:17

Meşhur A-4 bu olsa gerek.

Her zaman olduğu gibi bu kadar geliri ve gideri tek sayfaya sığdırmışlar. Çok görünsün diye tam sayfa ayarı yapmışlar.Aslına bakarsanız yarım sayfaya yani A-5 kağıdına sığarmış.

Bu tek sayfa üzerinden soru bile soramıyorsun zira Soru sormak bu çiftlikte YASAK. Ali Baba'nın çiftliği burası.

Soru sorarsanız sinirli bir şekilde tepki gösterirler. Hemen " Size hesapmı vereceğiz " derler.

Allahın izniyle hesap soran biride çıkar, o zaman da "Biz hesap vermiyoruz" dersiniz.

Eee ne demişler

" HESAP VERMEZ ABBAS, BAĞLASAN DURMAZ."

Hadi bakalım, tesisleri hemen terk edin.

kalender
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 10:22
Halil Aga'ya gelsin..

Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 11:28
futbolcu giderlerinde bir şişirme var gibi...
Diren ESES...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 11:46
cari borçlarda 11.805.181,00 bunlarda halil ünal ve ekibini  cebinden ödediği alacklar arkadaş bunlar  nerdeyse 12 tirlyon cebinden ödemişler vay anasını yaaa. şöyle bir bilançoya baktımda kulübümz bu zamana kadar hiç kar etmemiş hep zarar gitmiş. geçmiş yıl zararları nedense hiç geçmiş yıl karı olmamış. Haberleşme ve kargo giderleri nerdeyse 88 bin tl demmki bol bol kargo ve telefon parası ödemeşiz çok abartılı buluyorum ulaşm ve taşıt giderleride bunun cabası bunuda abartılı buluyorum vardır herhalde bunun açıklamasıda hesaplarında belgeleriyle birlikte.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 12:16
Taraftarın içerisinde derin hatlar ile belirlenmiş bir bölünmüşlük yoktu. Halili istemeyenler vardı. Birde Halili istediğini söyliyemeden onun protesto edilmesine müsade etmeyenler vardı. Yorgan gittiğine göre problemde kalmadı ortada artık herkes sadece SEVDAsının peşinden koşsun. Mesut bey ve Önce Güven ekibi ARMAYA yakışır hareket ettikleri sürece bu taraftarın desteğini arkalarında görecekler.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 13:27
Seçimle gelen yeni Yönetimimize başarılar diliyorum...
Bir şeylerin başlangıcı olabilir...
Umarım değişimi gerçekleştirebilirler...
Kendilerinden çok şey bekliyoruz...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 16:04
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alper satılmasa bu dönem 20 milyon açık varmıştı hala kapatamamışlar..

Tam bir saçmalık bu tablo. Sorgulanabilir, denetlenebilir değil. Mesela diğer giderler diye bir başlık var 125bin liralık. 2 milyon da yazabilirdi orada. Kim sorguluyor ki.. Kesinlikle aldı-verdiyle işi olmayacak ulusal ya da uluslararası bağımsız bir mali denetleme şirketinin onayından geçmeli bundan sonraki süreçler. Gerçek şeffaflık bekliyoruz..
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2013 saat 15:11
yazacak yer bulamadım: NTV ye göre halil ünal göz altında!
http://www.ntvmsnbc.com/id/25451681
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2013 saat 15:19
Alıntı yapılan umutes

yazacak yer bulamadım: NTV ye göre halil ünal göz altında!
http://www.ntvmsnbc.com/id/25451681
h.ü 'nün yeni bir rezilliği

şaşırdım mı ? hiç şaşırmadım her türlü alavere dalavere var bu adamda bu adama bu taraftar bu kadar yıl nasıl katlandı anlamak mümkün değil

allaha şükür ki kurtulduk
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2013 saat 15:38
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır