eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombinelerimizi Alalım...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 79808182>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 22:45
esesesin

çoğul değil tekil konuş.biz kombinemizi rahat etmek için değil katkı olsun diye alıyoruz.kaç paraya aldıysan vereyim paranı.sonra sen ucuz girersin.sonra beni kandırdın ben enayimiyim deme cevabını kendin veriyorsun.senin gibi yazan varken sakaryalıya ne gerek var........
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 22:48
Kendinizi öyle görüyorsanız diyecek birşey yok. Kombineli veya Biletli girenler bence hepsi aynı düzeyde içeri giriş konusunda Eskişehirspor taraftarının sorunu vardır.. Buna rağmen  ben bir çok maçta kombinelilerin önce girdiğini gördüm ..!!!!!!!! 
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 22:56
Kombinelisi de biletlisi de girişte sıkıntı yaşıyor. Bu genel bir sorun. Kombineye has bir şey değil. Bende kombine var. Pazar günüm müsait olduğu için en azından bir yada bir buçuk saat öncesinden gidip giriyorum rahat rahat. Genellikle tribüne ilk girenlerden birisiyim. Erken oluyor ama olsun. Sorun yaşamamak için erkenden giriyorum. Sırada beklemesi bile sıkıntı veriyor insana. Tabi taraftarımızın çoğunun haftalık izin günü pazar günü. Dolayısıyla sabah erken kalkmasını bekleyemeyiz taraftarımızın. Taraftarımızın çoğu aynı anda stada geliyor, aynı vakitlerde giriş yapıyor. Giriş kapıları zaten az, eğer bir de kapılarda sorun varsa resmen bir çileye dönüşüyor stada girmek. Ben her ne kadar sorun yaşarsam yaşayayım kombinemi alırım ama insanlar bu sıkıntıya katlanmak zorunda değil. Bu da kombine satışlarındaki azlığın bir nedeni diye düşünüyorum. Tabi başka sebepler de vardır...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 23:02
     Sevgili Oğuz abim ve sevgili Murat kardeşim.
     Oraya o ifadeleri yazmamın sebebi biraz olsun dikkat çekmek.Kombinli adam ayrıcalıklı mı derseniz sonuna kadar ayrıcalıklıdır.Sezon başında kulübe transfer için maddi kaynak sağlamıştır.
     Kulüp yönetiminin kombine kapısı şudur deyip beni kandırma hakkı kesinlikle yoktur.Yüzlerce kez dile getirilen bu konuya kulak tıkamaya hiç ama hiç hakkı yoktur.Bu işe çözüm bulacak arkadaş.
     Oğuz bey kombinem açık kombinesi.200 ytl ye alınmıştır.Bu parayı vermeye o kadar niyetliyseniz 2 kişiye kombine hediye edin lütfen.
     Başka konularda futbol endüstriyel diyen arkadaşlara göre de taraftar müşteri oluyor ve ben müşteri olarak hakkımı ararım.Bu sene önceki yıllara göre çok az kombine satıldı.Bunun nedenlerini araştıralım bulalım ki seneye de aynı hatalar yapılmasın.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2008 saat 23:02
burada bazı arkadaşlar ya yanlış anlıyor yada başka bir şey.
şimdi kombine tek amaçlı alınmaz bir kaç amacı vardır.
Takımını düşünür bütün maçlara gidiyordur kombine alır.Burada kombine bileti alanıda yönetimin bir kıyağı olmalı nedir kapının birisini kombine girişine açar bu sorun kalkar bunu mutlaka yapmalı.bazı arkadaşlara hak veriyorum kombine neden fazla satılmıyor işte bu yüzden.bilet fiyatları düşüyor.vs...falan filan.
gelecek sezon için bu sezon kombinesi olanlara yönetimin iyileştirme yapması gerekir bu nasıl olcak derseniz bunuda yönetim düşünsün.göreceksiniz gelecek sezonlarda daha az kombine satılacak.zaten çoğu kombineyi iş adamı olan yöneticiler çalışanlarına maaşlarından keserek veriyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 12:25
Alıntı yapılan sivri74

kombineli girişlerinde giriş kapısı yazan yerden normal biletli girişi gibi sıramı oluyor yoksa kombine kapısı ayrımı.ona göre sıra beklemeyelim.
 abtullah matay kapısından hiç bir sorun yaşamadan girebilirsin normalde sadece kombineliler alınıyor arada gelen biletli taraftarı daha hızlı alabilmek için biletlileride aynı yerden içeri alıyorlar 
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 18:07
Alıntı yapılan esesesin

Sevgili Oğuz abim ve sevgili Murat kardeşim.
     Oraya o ifadeleri yazmamın sebebi biraz olsun dikkat çekmek.Kombinli adam ayrıcalıklı mı derseniz sonuna kadar ayrıcalıklıdır.Sezon başında kulübe transfer için maddi kaynak sağlamıştır.
     Kulüp yönetiminin kombine kapısı şudur deyip beni kandırma hakkı kesinlikle yoktur.Yüzlerce kez dile getirilen bu konuya kulak tıkamaya hiç ama hiç hakkı yoktur.Bu işe çözüm bulacak arkadaş.
     Oğuz bey kombinem açık kombinesi.200 ytl ye alınmıştır.Bu parayı vermeye o kadar niyetliyseniz 2 kişiye kombine hediye edin lütfen.
     Başka konularda futbol endüstriyel diyen arkadaşlara göre de taraftar müşteri oluyor ve ben müşteri olarak hakkımı ararım.Bu sene önceki yıllara göre çok az kombine satıldı.Bunun nedenlerini araştıralım bulalım ki seneye de aynı hatalar yapılmasın.

Yukarıda Özkan abi demiş, Abdullah Matay kapısında kombinelilere öncelik tanındığını, bir kaç sefer bende görmüştüm. Biletliler içeri girerken arka sırada bekleyen kombinelilerin öne gelmesini söylemişti orada ki görevli.

Yönetim tarafından müsteri olarak görüldüğümüze bende katılıyorum. Seneye kombine satışları fazla olmayacağını düşünüyorum. On Beş Ytl gerçekten fazla ama ilk başta öyle başlayınca sonradan düşürürsen doğal olarak bir sene sonra kombine satışlarıda düşecektir . Şu anda bende 15 ytl' nin düşmesinden yana değilim açıkçası para buLamayan gelmeyebilir. Yada 10 ytl' ye düşmesini isteyenler 9 maçtan seçtikleri 2 tane maça gitmeyerek fiyatı 10 ytl ye düşürebilir. Ama Sakarya maçından sonra eğer lider olupta farkı yakalayamazsak ondan sonraki maçların 5 ytl' den fazla olmamasını düşünüyorum.

Ayrıca bende yönetimin yerinde olsam Kombinelilere ayrı bir giriş yapmam biletlilere öncelik tanırım. Kombineli nasıl olsa gelecek ama biletlilere bir öncelik yaparsan adam yapılan muameleden hoşlanır her maça gelir belkide :):)):):)
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 22:11
Kombinem var ama hiç önemli değil yönetimimizin yaptığı açıklamayla GBB. macı acık 5 ytl kapalı 10 ytl olarak büyük taraftarımız maca girebilecek. Bu güzel bir haber haydi pazar günü mabedimiz ATATÜRK e.
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 23:51
Ne diyeceğimi şaşırdım valla.Yönetimin bu şekilde fiyatları maç maç belirlemesi lazım.Sakarya,Antalya maçları boyle olmayacaktır.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 23:55
Eğer stadımız bu maçtada bu fiyatlarla ve bu başarıyla yine dolmazsa o zaman büyük taraftarlıktan hiç söz etmemek lazım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 79808182>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır