eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Antalyaspor 1-0 Eskişehirspor (3.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 262728
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 14:32
Alıntı yapılan adilby26

MAÇIN ÖZET GÖRÜNTÜLERİNE BAKTIM .%100 OLMASA BİLE TELLO YA ÇOK BENZETTİM.

Cevabiniz icin tesekkurederim.Aslinda kim oldugunun hicbir onemi yok.O pozisyon benim icin herseyin ozetiydi , yakismadi.
Yakismadi Eses Yakismadi.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 15:20
takımda bir isteksizlik var. devre arası pek bize yaramamış. son 10 dakika bastırarak maç kazanılmaz. çok rahat yenebileceğimiz maçları veririz böyle devam edersek. ersun hocanın takıma iyi bir ayar çekmesi lazım.
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 15:45
Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

[QUOTE=adilby26] MAÇIN ÖZET GÖRÜNTÜLERİNE BAKTIM .%100 OLMASA BİLE TELLO YA ÇOK BENZETTİM.

Cevabiniz icin tesekkurederim.Aslinda kim oldugunun hicbir onemi yok.O pozisyon benim icin herseyin ozetiydi , yakismadi.
Yakismadi Eses Yakismadi.[/
şişmanoğlunun sağından atıp solundan geçtiği ver orta yaptığı pozisyonu soruyorsan VEYSEL SARI idi.tam önümde oldu.sahaya dalıyordum az kalsın.AngryAngry
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 16:24
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan ben_hakkı

mersin kupa maçı da aynıydı..
mersin yedeklerle çıkmasaydı yenip gidecekti.ki maçı zor kurtardık..
takım koşmuyor.kimse koşmayıp duruyor..ben yenilgiye sinirlenmiyorum..mücadele etmiyorlar..rahat koltuğumda oturup seyrederken bile nabzım inanın necati,erkan ve ve takımın çoğundan daha yüksekti.
devre tatilinde hiçbirşey yapılmamış...son 2 aydır kazanılan maç yok.her maç ta oyuna yenik mi başlanır..
boffin-servet-diego-servet-diego boffin üçgeninden artık kusucaz..dede-servet-boffin veya dede-boffin boffin-dede paslaşmalarından artık çıldırma noktasındayım...
bu takım geride pas mas yapacak kalitede değil..hala bunlara yan ve geri pas yaptırmanın alemi ne..araya bir ara pası da atamıyorlar.rakip takım ağır ve yetersiz tekniğe sahip defansımızdan pas yaparken kaptıkları topla bir kamyon dolusu gol attılar.
yanalın hala bunu görmemesi beni çıldırtıyor..
ptt1.ligten 1 tane hızlı ucuz afrikalı bile alamadılar...rakip hiç korkusuzca defansta önlemini alıveriyor..
bu oyun formatı hatalı....bunu herkes görüyor....bir takım 10 maçtır beraberliği kurtarmaya oynayamaz...böyle bir futbol yok...
bu futbolcular sanırım paralarını almıyorlar...bırakın koşmayı vallahi yerinden kımıldamıyorlar..,
necatinin yakın çekimde yüzünü gördüm..inanın ben sıkıntıdan daha çok terlemiştim..
paraları kuruşuna kadar verilsin...yine koşmuyorlarsa yüklü para cezaları konsun...
ben de olsam para almıyorsam koşmam..
son sözüm e.yanala...bu takım senin deneme tahtan değil...böyle bir futbolu kabul etmiyorum...adam gibi oynat şu takımı.

genelde yorumların çok ağır oluyor. dozu pek ayarlamıyorsun normalde. ama bu yorumların çok doğru bence. takımdaki isteksizlik yüzünden maçı izlerken çıldırdım. mücadele edip yenilseler hiçbirimiz birşey demeyiz. ama biraz çabalayın. neyse bu takım daha iyi olduğunu bize önceden gösterdi inşallah toparlanacaklar

Hakkı'lar çoğalıyor
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 21:21
Alıntı yapılan ben_hakkı

takım koşmuyor.kimse koşmayıp duruyor..ben yenilgiye sinirlenmiyorum..mücadele etmiyorlar..rahat koltuğumda oturup seyrederken bile nabzım inanın necati,erkan ve ve takımın çoğundan daha yüksekti.
devre tatilinde hiçbirşey yapılmamış...son 2 aydır kazanılan maç yok.her maç ta oyuna yenik mi başlanır..
boffin-servet-diego-servet-diego boffin üçgeninden artık kusucaz..dede-servet-boffin veya dede-boffin boffin-dede paslaşmalarından artık çıldırma noktasındayım...
bu takım geride pas mas yapacak kalitede değil..hala bunlara yan ve geri pas yaptırmanın alemi ne..araya bir ara pası da atamıyorlar.rakip takım ağır ve yetersiz tekniğe sahip defansımızdan pas yaparken kaptıkları topla bir kamyon dolusu gol attılar.
ptt1.ligten 1 tane hızlı ucuz afrikalı bile alamadılar...rakip hiç korkusuzca defansta önlemini alıveriyor..
bu oyun formatı hatalı....bunu herkes görüyor....bir takım 10 maçtır beraberliği kurtarmaya oynayamaz...böyle bir futbol yok...
bu futbolcular sanırım paralarını almıyorlar...bırakın koşmayı vallahi yerinden kımıldamıyorlar..,
necatinin yakın çekimde yüzünü gördüm..inanın ben sıkıntıdan daha çok terlemiştim..
paraları kuruşuna kadar verilsin...yine koşmuyorlarsa yüklü para cezaları konsun...
son sözüm e.yanala...bu takım senin deneme tahtan değil...böyle bir futbolu kabul etmiyorum...adam gibi oynat şu takımı.

Ersun Yanal senin elemanın mı da emir veriyorsun adam gibi oynatmış...  Ersun Yanaldan çok biliyorum bu işi diyorsan yapsaydın bir kariyer teknik direktörlükte bırak bilmediğin işlere karışmayı. Çık hava al dolaş oksijene ihtiyacın var senin...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 22:01
Alıntı yapılan ezbol

Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

[QUOTE=adilby26] MAÇIN ÖZET GÖRÜNTÜLERİNE BAKTIM .%100 OLMASA BİLE TELLO YA ÇOK BENZETTİM.

Yakismadi Eses Yakismadi.[/
şişmanoğlunun sağından atıp solundan geçtiği ver orta yaptığı pozisyonu soruyorsan VEYSEL SARI idi.tam önümde oldu.sahaya dalıyordum az kalsın.AngryAngry

o pozisyondaki veyseldi ve kimsenin  dikkatini çekmemiş.
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2013 saat 22:46
Twitter dan Erkan'a, Necati'ye, Alper'e ve Veysel'e yazdığım mesajdır;

"Antalya maçında niye kötüydünüz?Yönetimle para sorunu mu var? Kötü oynamanız hiç normal değil.çünkü kaliteniz buna imkan vermez"
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2013 saat 02:22
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan ben_hakkı

genelde yorumların çok ağır oluyor. dozu pek ayarlamıyorsun normalde. ama bu yorumların çok doğru bence. takımdaki isteksizlik yüzünden maçı izlerken çıldırdım. mücadele edip yenilseler hiçbirimiz birşey demeyiz. ama biraz çabalayın. neyse bu takım daha iyi olduğunu bize önceden gösterdi inşallah toparlanacaklar

Hakkı'lar çoğalıyor

adam haklıysaa HAKKInı veririz. orada belirttim zaten genelde ağır yorumlar yapıyorsun diye. bu yorumuna sonuna kadar katılıyorum. sen gibi antalya maçından rahatsız olmayanlar oldukça HAKKIlar çok çoğalır dert etme sen
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 262728

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır