eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

E-bilet ve Passolig'e HAYIR !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 265>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 16:42

ya bizim kulübü düşündüğümde, daha doğrusu yönetimi:  stada giriş sorunları, stadda ufacık bir tadilatı bile güçlükle yapmaları. aynı koltuğa 2 bilet satılması.

e - bilet uygulamasını yüzüne gözüne bulaştırırlar.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 17:14
E-bilet tribünleri bitirip bizi tiyatro seyircisine dönüştürmek isteyenlerin projesidir.Bu yüzden TRİBÜNÜME DOKUNMA diyoruz E-bilete HAYIR!
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 17:31
Alıntı yapılan since65

Bedava bilet belki olmayacak( finanse eden olursa yine de olabilir). Hiçbir sakıncası yok

Vehbi abim aynen finanse eden olursa hiçbir itirazımız yok sonuçta bir bilet karşılığında kulübe gelir irat edilmiş olacak, kimin cebinden çıkarsa çıksın yeterki kulübün kasasına girsin. Ama satılmamış bileti birilerine peşkeş çekmek ve bunları almak bu renklere ihanet etmek ile eşdeğerdir.
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 17:38
Sağ olsun bu yönetim sayesinde maçlara gitmiyordum bide E-BİLET adı altında insanları fişleme olayına girsinlerde iyicene stadın yolunu unutalım.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 17:42
İtiraz edenlerin gerekçeleri;
1- Tribünde istedikleri herşeyi yapamayacaklar (yakıp yıkamayacaklar aldıkları bilet ile o koltuktan sorumları olcaklar). Ki bu kişiler sadece kendilerini taraftar diğerlerini seyirci olarak yorumlamaktadırlar. Eskişehirde ise bu seyirci moduna layık olarak açık tribüne giren SEVDALILAR eşdeğer görülmektedir.
2- Hata yapan (Küfür eden - sahaya yabancı madde atan) kişiler fişlenerek bir daha tribüne girmeleri engellenecek. Bütün kulüplerin her sene bu sebebler ile ödedikleri kendi ceplerinden çıkıyormuşcasına da buna itiraz ediyorlar.
3-Ceza alan seyirciler maç günü karakola uğramak zorunda kalarak maça gidemeyecekler. Böylece huzurlu ortamda maç seyredecek insanların huzurlu olmaları onları rahatsız ediyor.
4- Maçlar sırasında bazı seyircilerin almış oldukları cezayı kulüp yöneticileri kulüp kasasından ödemektedir. Ama bu kişilerin maça giremeyeceklerini görecek olan bu yöneticiler artık bu cezalarıda ödemeyecekler işte buna karşı çıkılıyor.
5- Aynı uygulamaların pek çoğu ingiltere de uygulamaktadır sorarım size hangi türkiye tribünü grubu kendisini MANU seyircisi ile eşdeğer görebilir. Hangi tribün kulübüne manu seyircisi kadar kazanç sağlamış ve o tribün ziyafetini gösterebilmiştir.

Tüm bunların gerçek sebeblerini defalarca söyledik tekrar etmemize gerek yok.
Birilerinin tekerine çomak sokmuştur bu uygulama ve sonuna kadar destekliyorum.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 18:03
Manu seyircisinin ziyafeti nedir gerçekten bu kadar bilip bilmeden sallanmaz.Dünyada ilk 20'ye bile giremez manu seyircisi.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 18:25
İlk şöyle başlıyayım e-bilete evet diyenlerin baktığı açılar tabikide herkes için olumlu yönde ama bu projenin amacı keşke sizin bakış açınız olsaydı ama malesef değil.

Herkes projenin adına bakarak sanki bedava biletin biteceğini düşünüyor.Ama bu projenin biletle alakası yoktur.Üzerinde tc numaranız ve resminiz olacak ve eskart doldurur gibi maç yükleteceksiniz.Yani çoğu kulüp biletixle anlaşmalı olduğu için onlar ordan devam edecek.Bizde maç yükleteceğimiz aktif aş yolunu tutacağız.

Bu sene kombine olayı yüzünden bedava bilet olduğunu sanmıyorum ama hadi diyelim bedava bilet olayı var bu sefer yönetim e-biletlere bedava kombine istese yükleyemez mi.Bu olayın tek olumlu yanı maç günü gişelerde 5-10 lira ya bilet satanların bitişi olacaktır.Kısacası bedava
vermek isteyen yine verecek almak isteyen yine alacaktır.

Neden karşı olduğumu daha öncede açıklamıştım ama birdaha bu başlık altında yazayım biliyorsunuz 6222 ile zaten tribün kültürüne darbe vurdular.Günümüzde meşale den tutun konfeti atmaya kadar bütün görsel şovlar yasak.Ama riske girerek eskiye göre azda olsa bu olayları gerçekleştirmeye çalışıyoruz örneğin meşale neden yakılır.Takıma daha çok ateşlensin o coşkuyla oynasın diye.Tribünler o atmosferle takıma destek olsun diye.Ama hiç düşündünüz mü o yakanın o maçtaki 90 dk boyunca korkusunu.Hatta 90 dk değil acaba kameralardan tespit edip beni bulabilirler mi düşüncesi. Ama e-bilete destek veren yada vermeyen herkes problem ve izmir maçındaki meşale şovunu övünerek facebook twitterda paylaştı. E-bilet tribünleri bitirme politikasıdır.Bizi ingiltere deki seyirci yapmak istiyorlar.Ve böylelikle olayların önüne geçebileceğini düşünüyorlar.Sen 90 dk boyunca destek vermişsin ama bir bakıyorsun emniyetin elindeki tek tuşla 1 sonraki maça giremiyorsun.Eğer haklıysak bunun hesabını kimden soracağız.Son Antalya Eskişehir maçında polisin konfeti atanlara ceza kestiğini biliyormusunuz.

Bu sadece bir fişleme politikasıdır.

Ve son olarak bir soru soracağım buradaki bazı büyüklerim okumuştur ama şu son 1 aydır polis'in başlattığı olayları düşünün.

1) En başta bizim antalya maçımızda yaralı taraftarımızı darp eden polisin yüzü belliydi peki ceza aldımı ALMADI
2) Edirne Olin maçında astım krizi geçiren taraftarın polis tarafından yumruklanması.

http://www.youtube.com/watch?v=86YlNXsRHPo

3) Karşıyaka maçında yürüyen taraftara polis yumruğu gelmesi.

http://www.youtube.com/watch?v=itHe8NPOHqY

şimdi soruyorum polis bizi suç potansiyeli olan insanlar olarak görüyorsa ve kimliğimi bilmek istiyorsa şu olaylara bakarak benim polisin kimliğini öğrenmek benim hakkım değil mi?Şimdi şu olaylardaki polisin davranışını biz polise yapsak kim bilir kaç yıl ceza alırız.Şimdi biz mi polisi koruyoruz polis mi bizi.

Not: Münferitim.

o yüzden E-Bilete HAYIR

Taraftarların telefonları dinlendiğinden haberiniz var mı ?
Bence bizden çok başkalarını dinlesinler.E-Federasyon E-Hakem E-yönetim.

http://www.fourfourtwo.com.tr/2012/12/30/taraftari-dinlemek-serbest/

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 19:19
Alıntı yapılan ahmetES

İlk şöyle başlıyayım e-bilete evet diyenlerin baktığı açılar tabikide herkes için olumlu yönde ama bu projenin amacı keşke sizin bakış açınız olsaydı ama malesef değil.

Herkes projenin adına bakarak sanki bedava biletin biteceğini düşünüyor.Ama bu projenin biletle alakası yoktur.Üzerinde tc numaranız ve resminiz olacak ve eskart doldurur gibi maç yükleteceksiniz.Yani çoğu kulüp biletixle anlaşmalı olduğu için onlar ordan devam edecek.Bizde maç yükleteceğimiz aktif aş yolunu tutacağız.

Bu sene kombine olayı yüzünden bedava bilet olduğunu sanmıyorum ama hadi diyelim bedava bilet olayı var bu sefer yönetim e-biletlere bedava kombine istese yükleyemez mi.Bu olayın tek olumlu yanı maç günü gişelerde 5-10 lira ya bilet satanların bitişi olacaktır.Kısacası bedava
vermek isteyen yine verecek almak isteyen yine alacaktır.

Neden karşı olduğumu daha öncede açıklamıştım ama birdaha bu başlık altında yazayım biliyorsunuz 6222 ile zaten tribün kültürüne darbe vurdular.Günümüzde meşale den tutun konfeti atmaya kadar bütün görsel şovlar yasak.Ama riske girerek eskiye göre azda olsa bu olayları gerçekleştirmeye çalışıyoruz örneğin meşale neden yakılır.Takıma daha çok ateşlensin o coşkuyla oynasın diye.Tribünler o atmosferle takıma destek olsun diye.Ama hiç düşündünüz mü o yakanın o maçtaki 90 dk boyunca korkusunu.Hatta 90 dk değil acaba kameralardan tespit edip beni bulabilirler mi düşüncesi. Ama e-bilete destek veren yada vermeyen herkes problem ve izmir maçındaki meşale şovunu övünerek facebook twitterda paylaştı. E-bilet tribünleri bitirme politikasıdır.Bizi ingiltere deki seyirci yapmak istiyorlar.Ve böylelikle olayların önüne geçebileceğini düşünüyorlar.Sen 90 dk boyunca destek vermişsin ama bir bakıyorsun emniyetin elindeki tek tuşla 1 sonraki maça giremiyorsun.Eğer haklıysak bunun hesabını kimden soracağız.Son Antalya Eskişehir maçında polisin konfeti atanlara ceza kestiğini biliyormusunuz.

Bu sadece bir fişleme politikasıdır.

Ve son olarak bir soru soracağım buradaki bazı büyüklerim okumuştur ama şu son 1 aydır polis'in başlattığı olayları düşünün.

1) En başta bizim antalya maçımızda yaralı taraftarımızı darp eden polisin yüzü belliydi peki ceza aldımı ALMADI
2) Edirne Olin maçında astım krizi geçiren taraftarın polis tarafından yumruklanması.

http://www.youtube.com/watch?v=86YlNXsRHPo

3) Karşıyaka maçında yürüyen taraftara polis yumruğu gelmesi.

http://www.youtube.com/watch?v=itHe8NPOHqY

şimdi soruyorum polis bizi suç potansiyeli olan insanlar olarak görüyorsa ve kimliğimi bilmek istiyorsa şu olaylara bakarak benim polisin kimliğini öğrenmek benim hakkım değil mi?Şimdi şu olaylardaki polisin davranışını biz polise yapsak kim bilir kaç yıl ceza alırız.Şimdi biz mi polisi koruyoruz polis mi bizi.

Not: Münferitim.

o yüzden E-Bilete HAYIR

Taraftarların telefonları dinlendiğinden haberiniz var mı ?
Bence bizden çok başkalarını dinlesinler.E-Federasyon E-Hakem E-yönetim.

http://www.fourfourtwo.com.tr/2012/12/30/taraftari-dinlemek-serbest/

Bazı yerlerde güzel yazmışsın düzgün yazmışsın yanlız ben bazı şeylerine katılmıyorum

1 tam olarak icergini bilmedigimiz olaylarda fikir üretmek
2 münferitim diyorsun polise yakalanmakdan korkuyorsun
3 yaşın 17 olduguna inanamadım senin
4 seni rendice edmek icin degil yazdıklarım sakın yanlış anlayıp bana tafır koyma bu benim düşüncem ister saygı duy ister diyerleri gibi acıgımı bekleyip laf sokmaya bekle onlarda acıgımı bulamadılar sonra imla hatası yapıyor diye kücük düşürmeye calıştılar aslında kendileri kücük düştüler eger istersen özelden bana ulaşa bilirsin gercekden seni cok merak ettim tanımak isterim herşeyden önce yaşın 17 ise güzel yazından dolayıda seni anlından öpmek isterim en azından bazı olayları iyi yada kötü olarak yorumlaya biliyorsun yazından dolayıda seni kutluyorum Clap
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 23:34
Demek manu ve liverpol seyircisinden bile önemlisiniz. Ama şunuda unutmaki o takımların seyircileri!!! sizin gibi taraftarları değil! kulüplerine milyonarasterlin kazandırıyorlar ve kulüp bütçesini % 30 nu onların bilet ve lisanslı ürün alışverişleri sağlıyor. Ama bizde taraftarlık sadece tribünde bağırmaktan ibaret olduğu sanıldığ için manu ve liverpol seyircileri elbet bize! ve size tukaka gelecekir. Ama şunuda unutma tüm dünyanın öğrendiği bir tribün bestesine sahiptir liverpol taraftarı "Asla Yalnız Yürümeyeceksin" bizim ise dünyaya mal olmuş bir tek seyirci olarak tanımladığınız açık tribü seyircisinin!!!! yapmış olduğu (PROBLEM) koreosunun youtube deki videosu olmuştur. Acaba hangi dünya tribünü "içerde dışarda herkese giydirir" bestesini bilmektedir. İllaki benim mesajlarıma cevap verecekseniz daha sağlam argümanlar ile üzerime geliniz.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2012 saat 23:44
Ahmet arkadaşım sana samimiyetle bir soru yönelteceğim.
İngilizlerin heysel katliamı sorumlusu seyircileri mi daha iyidir futbol için şuanki seyircilerimi???
Lütfen dikkatli cevaplayınız önemlidir.
Yarın birgün muhakkal sende baba olacaksın inanıyorumki evladını aşağıdaki karelerinin hiçbirinde görmek istemezsin.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 265>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır