eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kim Bu Menajer Erdem ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 18:46
Yöneticiyim diye gezen ama aslında kendilerini tüm Eskişehir'e rezil edenlere sesleniyorum.
Siz ne işe yararsınız.Saksı bile sizden daha faydalı.Yöneticiyim diye dolaşmayın. Bu paye sayesinde sadece protokolda beleşe maç seyretmiş oluyorsunuz. 
Aslında yönetimi   kişiden oluşturmak lazım. Çünkü ötekiler hiç bir işe yaramıyor.
1-Halil Ünal
2-Abisi
3-Necat Banaz
4-Gügü
5-Yavuz Bingöl
6-Mustafa Kozanlıoğlu
7-Aktif A.Ş.
8-Zafer Tüzün
9-Ali İhsan Sarıçoban
10-Menajer Erdem

Diğerleri mi? çöp kadar kıymetleri yok.....
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 19:19
Burhan eser'in menajeri bizim eski oyuncu Ulaş Ortakaya imiş boyuk baskan burhan'a gel sen menajerini birak erdemle anlas bende senin gitmene izin vereyim demis burhan efendi'de menajerini birakip erdem ile anlasmis benim bu mevzuda anladigim boyuk baskan bu erdemle ortak calisiyo her transferden para goturuyorlar şirketi kurmuşlar ne güzel dunya başkan babasının hayrına akrabalarını klübe üye yapmıyor ekmek teknesini bırakmak istemiyor adam nekadar rahat ya almış yanına dalkavuklarida arada onlarında yekliyor galiba birde bunlar iş adamıyım diye piyasada boy gösteriyorlar kusura bakmayınız sizden olsa olsa kardan adam olur.
Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 19:49
- Akaminko transferinde kulube yakin oldugu konusulan bir menajer benimle anlasmazsaniz aldirmam deyip ucret talep etti mi ?

- Kulubun parasiyla yiyip icip gezen ve paravan isim oldugu soylenen cakma bir menajer varmis deniyor oyuncular onunla anlasmaya mecburmus !

- olay sadece menajer degil ona kapiyi aralayanlarin oldugu soyleniyo arastiriyorum burhan transferine dikkat etmek lazim!

https://twitter.com/suhabozkurt
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 19:52
Kim bu menajer erdem arkadaş.Bu adam H.Ü nün haberi olmadan bu klübün içinde cirit atamaz.H.Ü ile beraber al gülüm ver gülüm yapıyorlar.Süper lige çıktığımızdan beri bu adamlar ortak olup klübün parasını çalıyorlar.Çıktığımızdan beri yaklaşık 10 milyon tl yi cebe indirmişler.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 20:29
acaba benmiyim diye düşündüm ama gerçekten ben değilim
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 21:15
Resmine ve bilgilerine ulasmak isteyen biraz arastirsin ,cok ilginc...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 21:56
Alıntı yapılan bloodSucker

yerel basın bu konunun üzerine gitsin
2012'in en iyi esprisi kabul ediyorum...Beni destekleyenler...LOLLOLLOL

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
onderartan Liste gör
Yazar

önder
  Alıntı onderartan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 22:47
Arkadaşlar fotoğraflar yanlış konulmuştur bu arkadaşımızın hiç bir ilgisi yoktur
Yukarı
onderartan Liste gör
Yazar

önder
  Alıntı onderartan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 22:51
Yanlış fotolar koyup zan altında bırakmayın insanları
Yukarı
onderartan Liste gör
Yazar

önder
  Alıntı onderartan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 23:00
Menajer erdem bu takıma çoğu oyuncuyu getirmiştir ama kendisini tanımadan etmeden yorum yapmayın sanki takım kötü gidiyor getirdiği topçular patladı sanki Allah katında herkes hesap verecek bunu bırakın biz değil yüce Allah sorgulasın.   Ayrıca fotolarda yanlış konmuştur fotodaki insanları zan altında bırakmayın menajer erdem bu takıma çok katkı sağlamıştır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır