eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2012-2013 Ara Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 899091
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anilkaan222 Liste gör
Yazar

Anıl Kaan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 16:40
Batuhan'a büyük şok
Beşiktaş'la yollarını ayıran Batuhan Karadeniz, Deportivo ile anlaşmak üzere gittiği İspanya'da büyük bir şok yaşadı.

Dün Beşiktaş ile sözleşmesini fesh eden ve bu sabah Deportivo La Coruna ile mukavele sözleşme imzalamak için İspanya'ya giden Batuhan Karadeniz, UEFA'nın bir futbolcu bir sezon için aynı seviyede mücadele eden 3 farklı takımda forma giyemez kuralı sebebiyle İspanyol kulübü ile anlaşma sağlayamadı.

BATUHAN BU SEZON NELER YAŞADI

Genç oyuncu sezon başında Eskişehirspor forması ile mücadele verirken Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik direktörü Ersun Yanal ile sözlü tartışma yaşamış ve 1 sezon için Beşiktaş'a kiralanmıştı. Dün Siyah Beyazlı takım ile mukavelesini fesh eden Batuhan, bugün İspanya'nın Madrid kentine giderek Deportivo La Coruna yetkilileri ile buluştu. Ancak Batuhan UEFA'nın kuralı sonrası bir anlamda ortada kaldı.

KURAL NE DİYOR ?

Batuhan Karadeniz'in 19 Temmuz 2012 tarihinde Eskişehirspor forması ile UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçında St. Johnstone karşısında Kırmızı-Siyahlı formayı giydi ve 69 dakika oyunda kaldı. Genç oyuncu Beşiktaş ile de bu sezon resmi maça çıktığı için, UEFA'nın bir oyuncu, bir sezonda aynı kategoride mücadele eden 3 farklı takımda forma giyemez kuralına takıldı. Yani Eskişehirspor ve Beşiktaş Türkiye'nin en üst liginde mücade ettikleri için ve Deportivo La Coruna'da İspanya'nın en üst liginde (La Liga) yer aldığı için bu transfer gerçekleşmedi. Eğer Deportivo La Coruna İspanya ikinci liginde mücadele etseydi, Batuhan'ın transferi gerçekleşebilecekti.

BATUHAN SEZON SONUNA KADAR PTT BİRİNCİ LİG VEYA DAHA ALT LİGLERDE TOP KOŞTURABİLECEK

Batuhan bu gelişmenin ardından yarın İstanbul'a dönecek. Spor Toto Süper Lig'de başka bir takıma transfer olamayacak olan genç oyuncu Eskişehirspor'da da oynayamayacağı için sezon sonuna kadar Ptt 1. Lig takımlarından birine veya farklı bir ülkenin alt liglerinde forma giyebilecek. DHA
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 16:45
defolsun gıtsın nerde oynarsa oynasın
yonetıme destek
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 17:17
Alıntı yapılan disasel

Başkaldırış yönetime küsüp maçlara gelmemek ise ne kadar kolaymış baş kaldırmak ben de arada kaldırayım,maaşlarını düzenli alamamalarına rağmen yüreğiyle sahada mücadele eden oyuncuların emeğine yazıktır o boş tribünler. Siz bilirsiniz, başkaldırış tribünde takımını destekleyip yine aynı tribünde yönetime tepki göstermektir etrafındaki amiplere rağmen sıcak odanızda klavye başında tepki vermek mi başkaldırıştır yoksa açığın soğunda yağmurunda yönetim istifa demek mi? Siz bilirsiniz, bu söylediklerime mantıklı cevap yoksa Emre'nin söylediklerine aynen katılıyorum.

Sen öncelikle şu yazdıklarını bir oku birdaha oku sen yazdıkdan sonra ben yine yazacam ama bu kes agır yazacam

Emrenin uslubu yanlıştı onu yazdım acıkcada ifade ettim küsenlerin soguyanların gerekcelerini yazmadım veya küsmeyip sizingibi hala destekleyenlerin gerekcelerini yazmadım yazmakda istemiyorum cünkü pek cok insanı zan altında bırakacagım

Son 3-4 yıldan beri sürekli maclara gitmiyorum gerekcelerini defalarca yazdım geriye dönmek istemi,yorum ama sizde zorla kaşınmayın KACKERE TEHTİT EDİLDİM BİLİYORMUSUN Tek tek isimlerinimi yazayım tehtit edenlerin

Lafa geldimi bizler kılevye delikanlısı oluyoruz sanal alem oluyoruz kayde deger adam olmuyoruz ama lafada geldimi maca gelmeyen evde oturan veya Cekirdekci takımı oluyoruz

En güzeli sesini cıkartma saga solada laf atma laf atacaksanda kimsenin adamı olma kendin ol

Not:hala emre uslubunu degiştirmemiş Taraftardan özür dilememiştir butür davranışlar guruplaştırmaya neden olur mademki küsenleri geri cagrılıyor kırıcı degi,l yapıcı olmak zorundadır herkez buna bende dahil
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 17:55
Alıntı yapılan anilkaan222

Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik direktörü Ersun Yanal ile

bir sezonda aynı kategoride mücadele eden 3 farklı takımda forma giyemez kuralına takıldı.

Eskişehirspor'da da oynayamayacağı için DHA

DHA bu işi yapamıyorsa havlu atsın spor alanına.

+Kırmızı-Beyazlı ekip, hangi ekiptir? Böyle fahiş bir hata, Türkiye'nin en büyük haber ajanslarından birine yakışmakta mıdır?
+Kural, üç "farklı" takımda forma giyemez diyorsa, Eskişehirspor- Beşiktaş- Eskişehirspor üçlüsünde, üçüncü farklı takım nerede ki Eskişehir'de forma giyemesin?
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 18:16
Alıntı yapılan anilkaan222

Batuhan'a büyük şok
Beşiktaş'la yollarını ayıran Batuhan Karadeniz, Deportivo ile anlaşmak üzere gittiği İspanya'da büyük bir şok yaşadı.

Dün Beşiktaş ile sözleşmesini fesh eden ve bu sabah Deportivo La Coruna ile mukavele sözleşme imzalamak için İspanya'ya giden Batuhan Karadeniz, UEFA'nın bir futbolcu bir sezon için aynı seviyede mücadele eden 3 farklı takımda forma giyemez kuralı sebebiyle İspanyol kulübü ile anlaşma sağlayamadı.

BATUHAN BU SEZON NELER YAŞADI

Genç oyuncu sezon başında Eskişehirspor forması ile mücadele verirken Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik direktörü Ersun Yanal ile sözlü tartışma yaşamış ve 1 sezon için Beşiktaş'a kiralanmıştı. Dün Siyah Beyazlı takım ile mukavelesini fesh eden Batuhan, bugün İspanya'nın Madrid kentine giderek Deportivo La Coruna yetkilileri ile buluştu. Ancak Batuhan UEFA'nın kuralı sonrası bir anlamda ortada kaldı.

KURAL NE DİYOR ?

Batuhan Karadeniz'in 19 Temmuz 2012 tarihinde Eskişehirspor forması ile UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçında St. Johnstone karşısında Kırmızı-Siyahlı formayı giydi ve 69 dakika oyunda kaldı. Genç oyuncu Beşiktaş ile de bu sezon resmi maça çıktığı için, UEFA'nın bir oyuncu, bir sezonda aynı kategoride mücadele eden 3 farklı takımda forma giyemez kuralına takıldı. Yani Eskişehirspor ve Beşiktaş Türkiye'nin en üst liginde mücade ettikleri için ve Deportivo La Coruna'da İspanya'nın en üst liginde (La Liga) yer aldığı için bu transfer gerçekleşmedi. Eğer Deportivo La Coruna İspanya ikinci liginde mücadele etseydi, Batuhan'ın transferi gerçekleşebilecekti.

BATUHAN SEZON SONUNA KADAR PTT BİRİNCİ LİG VEYA DAHA ALT LİGLERDE TOP KOŞTURABİLECEK

Batuhan bu gelişmenin ardından yarın İstanbul'a dönecek. Spor Toto Süper Lig'de başka bir takıma transfer olamayacak olan genç oyuncu Eskişehirspor'da da oynayamayacağı için sezon sonuna kadar Ptt 1. Lig takımlarından birine veya farklı bir ülkenin alt liglerinde forma giyebilecek. DHA

Alt lıglerde gıyebılcek mı? ntvsporda sadece eses yada bjk donebılır dıyo?
Alt lıgde oynucaksa verın bozuyuke... Gıymesın EsEs'imin formasını
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 22:32
sen anca 2.lıg beyaz kırmızı gruplarda oynarsın
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 22:50
Alıntı yapılan esesyucel

Lafa geldimi bizler kılevye delikanlısı oluyoruz sanal alem oluyoruz kayde deger adam olmuyoruz ama lafada geldimi maca gelmeyen evde oturan veya Cekirdekci takımı oluyoruz

Yücelim boşver gruplar yada A şahıs - B şahıs adına diklenmenin adını başkaldırış bilsinler. BAŞKALDIRIŞ ın doğruların yanında olarak yanlışa tokat atmak demek olduğunu öğrenmeden.
Senin yaşadığın SEVDA onların duyguları MENFAAT.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 16:21
Arkadaşlar SEZER ÖZTÜRK sayfası kapalı, Fenerbahçe BJK ye satıyor 2 Milyon Euro civarı , satış halinde yarısı bizim değilmiydi ??????  
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 16:30
Alıntı yapılan radres26

Arkadaşlar SEZER ÖZTÜRK sayfası kapalı, Fenerbahçe BJK ye satıyor 2 Milyon Euro civarı , satış halinde yarısı bizim değilmiydi ??????  

Evet bugun gaztede okudum satılırsa %50 bonservis bedeli eskiehirsporun .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2013 saat 14:21
Batuhanın menejeri çinde takım arıyormuş.Orada oynayabilirmiş.Kaynak Ajansspor
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 899091