eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2012-2013 Ara Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 23:42
Deportivo, Beşiktaşın bize ödeyeceği kira ücretinin geri kalanını teklif etmiştir,bizimkilerde geri gelmesin diye kabul etmişlerdir galiba...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2013 saat 23:58
kimin kiraladığı umrumda değil yeter ki bizden ırak olsun... bi de kiralanmazsa gör o zaman şenliği!! hemen bi basın açıklaması yapar "ben zaten Eskişehirsporluydum yuvama geri döndüm" der üstüne bi de Eskişehiri bağdaşlaştıran forma numarası giymeye çalışır (26, 65 vs) sonra taraftarın gönlünü aldım sanır.. ama bu sefer yemezler Batuhan Efendi.. yaptığın açıklamaları çok iyi biliyoruz aman takımımızdan uzak dur da nereye gidersen git yolun açık olsun,umarım Deportivo haberi doğrudur..
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 00:04
Her iki tarafa da hayırlı olsun.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 00:31
birkac gol atip deportivoyu ligde tutarlarsa satabiliriz belki la liga ya daha sonra da, hic belli olmaz. Bize geri donmesinden iyidir her halukarda.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
maverik26 Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 00:49
Trabzonspor vitec'i gönderecekmiş yazılanlara göre, batuhanla takas yoluna gidilebilir bizim için hiçde fena olmaz..
bir gün herkes Es Es'li olmasın bırakın o ayrıcalık bizim olsun.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 00:54
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan onialanya

batuhan gıbı sahsıyetsız becerıksız yalandolan sımarık gerı gelırse yemınle ben eses ı bırakırım

Haddime değil kimsenin Esesliliğini sorgulamak ama şu yönetim gidene kadar maçlara gelmeyeceğim yok şu olursa ben Esesi bırakırım yok ben soğudum,küstüm gibi lise çağındaki kızlar gibi tribe bağlamaları anlamıyorum.Biz bu takımı o,bu,şu için değil renkleri için dik duruşu,başkaldırışı için sevmedik mi ?
Emre şu konuyu biraz bir ac bakalım dargınları küskünleri soguyanları kulandıgın lise cagındaki kızlarıda ac bakalım Senin gözünde 800 bin nüfuslu bir ilde 3-5 bin haric gerisi lise cagındaki kızlarmı oluyor özür bekliyorum uslubundan dolayı

Yücel gençlere kızma ne yazdıklarını bazen okumuyorlar aslında yazmış olduğu mesaj ile bir bakıma onialanya nın yazdıklarını desteklemiş ama farkında değil.
Mesajında bahsettiği DİDURUŞ u bir açalım:
DİKDURUŞ kiralık olarak giderken saçma sapan demeçler veren bir futbolcuyu tekrar kadroda görmek istememekdir.
DİKDURUŞ bizansın kuyruğuna takılan bir başkana evet dememektir.
DİKDURUŞ karşı tribünde oturan renktaşlarını küsdüreceğini bile bile içerde dışarda herkese gider demek değildir.
DİKDURUŞ bir iki azar işitme ile fikirlerinden cayarak karşı tarafı desteklemek değildir.
BAŞKALDIRIŞ bizans oyunlarını yapan veya onları yapanların peşine düşenlere karşı olmakdır.
BAŞKALDIRIŞ her forma değiştirdiğinde yalakalık derecesinde seyirciye şirin görünmeye çalışanların oyunlarına gelmemektir.
BAŞKALDIRIŞ kendisine istifa diyen taraftara 3-5 serseri diyen başkana karşı renkdaşının yanında olmakdır, karşısında değil.

Onialanya rumuzlu kardeşimde bu sebeblere binaen ESES i bırakırım (ki yapabileceğini sanmıyorum SEVDALAR kolay bırakılmaz) demiştir.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 01:00
Alıntı yapılan maverik26

Trabzonspor vitec'i gönderecekmiş yazılanlara göre, batuhanla takas yoluna gidilebilir bizim için hiçde fena olmaz..

İbrahim kardeş elimizdeki onca yabancıyı ne yapacağız.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 01:09
Başkaldırış yönetime küsüp maçlara gelmemek ise ne kadar kolaymış baş kaldırmak ben de arada kaldırayım,maaşlarını düzenli alamamalarına rağmen yüreğiyle sahada mücadele eden oyuncuların emeğine yazıktır o boş tribünler. Siz bilirsiniz, başkaldırış tribünde takımını destekleyip yine aynı tribünde yönetime tepki göstermektir etrafındaki amiplere rağmen sıcak odanızda klavye başında tepki vermek mi başkaldırıştır yoksa açığın soğunda yağmurunda yönetim istifa demek mi? Siz bilirsiniz, bu söylediklerime mantıklı cevap yoksa Emre'nin söylediklerine aynen katılıyorum.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 08:32
O takımı bırakırım diyenler hemen bıraksınlar. Yok alper satılırsa yok batu gelirse yok böyle olursa. Böyle saçmalık mı olur gelir tepkini gösterirsin.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2013 saat 08:57
http://www.ligtv.com.tr/haber/batuhan-la-ligaya-gitti 

Hayırlı Olsun İnşallah Başarılı Olur; Büyük İhtimalle Bonservisi Kulübümüzden İstenecekdir.  Böylelikle Eskişehirsporla  İsmi Çok Fazla Bir Araya Gelmez... 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,251 saniyede hazırlanmıştır