eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sözde soykırım anketi. Açılan linkten Hayır.

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 19:58
Ankete oy kullanamadım, sanırım bitmiş, % 55 HAYIR - %43 EVET (% 2,7 kararsız var)

İyi ya biraz anlamışlardır istersek nasıl organize olabileceğimizi...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 21:00
Alıntı yapılan es_bil

Ankete oy kullanamadım, sanırım bitmiş, % 55 HAYIR - %43 EVET (% 2,7 kararsız var)

İyi ya biraz anlamışlardır istersek nasıl organize olabileceğimizi...

Anket devam ediyor, 106 bin kisi tarafindan oylanmis ve Hayir oylari %56 idi biraz once oy kullandigimda.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 22:04
Bu adresi diğer takımların sitelerine üye olanlar  oralarada bu konuyu iletirlerse oralardanda
 katılanlar olur 
Yukarı
FoRZa26 Liste gör
Deneyimli Yazar

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı FoRZa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 23:20
Msn ileti olarak birşey hazırlayın msnde herkese kopyala yapıstır yapalım ordanda ulasalım bir kac kisiye
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
  Alıntı esigor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 00:06
bende klansavasları vede w1 ve w2 de yuksek sayıda uyesı bulunan klanların yonetıcılerıne msg cektım vede forumlarında yazmalarını ıstedım
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 03:14
%60 a %38 ben oy attığımda ya allahın bildiği şeyi bize oylatmaya çalışıyorlar ya en çok ona sinir oluyorum.Kendi yaptıklarını Ermenilerin yaptıklarını görmüyorlar bizimle uğraşıyorlar.İnsan hakları başkanı bile Cumhurbaşkanına imralıdaki şerefsizi sormuş bizim cumbaba da bizim  şehitleri neden sormuyorsun diyememiş.Ah Atam be sen kalk ben ve milyonlar yatmaya dünden razı elin itiyle köpeğiyle muhattab oluyoz.Çok merak ettiyse yanında 1 hafta kalsın it .Ama bunu diyecek yürek nerde para ne ki tazminatı basar basar öderiz ama yürek lazım yürek para değil.
S.nalbant
Yukarı
negro_es Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı negro_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 04:32
Yes. Many scholars agree that the Ottoman Turks systematically killed up to 1.5 million Armenians. Other countries have recognized this as genocide. The U.S. should do the same.
39%

No. Historians continue to debate whether the deaths were genocide. Besides, Turkey is too important an ally to alienate when the U.S. has troops in the Middle East.
59%

I'm not sure.
2.3%

açık ara öndeyiz.............
Bir sevda masalı ES-ES
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 06:46
Bende kullandım, oylamadaki son durum 6.40 itibariyle

Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 09:26
Live Vote
Should the United States formally recognize the World War I-era killing of Armenians as genocide?   * 153139 responses
Yes. Many scholars agree that the Ottoman Turks systematically killed up to 1.5 million Armenians. Other countries have recognized this as genocide. The U.S. should do the same.
40%
No. Historians continue to debate whether the deaths were genocide. Besides, Turkey is too important an ally to alienate when the U.S. has troops in the Middle East.
58%
I'm not sure.
2.2%

%40 + %58  +  %2,2 =  100,2

ilginç
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 19:11
haberlerde amerikadaki  bir haber programı sunucusunun, tasarıyı ortaya çıkaran bir vekile fırça atmasını gösterdi. çok güzeldi valla adam dioki niye karışıosunuz, bir grup ermeni için Türkiyeyi karşımıza almaya değermi dedi. ve en son Türkler bize kızılderilere soykırım yaptınız diye bir tasarıyı kabul etseler ne yapardınız dedi. ayrıca vekilin kişisel algılamasın Türkiye demesine, sunucunun bir kahkahası vardıki çok güzeldi. helal olsun sunucuya
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır