eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'e çağrı

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 22:52
Deniz,
Maksat üzüm yemek değil bağcı dövmek olursa böyle mesaj atanlar forumda her daim olacaktır.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 23:04
Alıntı yapılan tatarinho

Alıntı yapılan radres26

Alıntı yapılan hüsnü

Halil Ünalın Eskişehirspor kulübü başkanlığından istifasını beklemek,
çilingir sofrasında oturupta rakı yudumlarken cennet hayali kurmaya benzer.
İçinde bulunduğumuz durumdan Tatar Mustafanın istifasıyla kurtulacağımızı sanmak,
cehennem ateşini teyemmümle söndürebileceğini beklemeye benzer, lütfen biraz gerçekçi olup,
Eskişehirspor taraftarlarının gücüne güvenerek kurtuluşu düşünürsek, daha akılcı çözümler üretebiliriz.

Thumbs%20Up
rakıyı içerken yazmışsınız sanırım, durmadan tavsiye yazacağınıza çözümler yazın.
Yapılan güzel teşbihlerle ortaya konan sonuç gayet güzel bir çözümdür bence
Hee diyorsanız ki bu çözümler bana yetmiyor sizin çözümlerinizi rakıyı içerken ya da içmezken okuyalım,yeni çözümler görelim,belki daha saglıklı olurWink

çözüm yada önerimi Mustafa AKGÖREN sayfasına yazmıştım. Sanırım yazının rakı kısmına takılmışsınız, teşbihlerle şiir vs yazacaksak, önerim şu ozaman oyun veya skeçler yazalım aramızda bu işten anlayan arkadaşlar canlandırsın, Eskişehir'in herhangi bir salonunda 2-3 kez oynayalım basınıda çağıralım , yönetime olan tepkimizi böyle verelim. ister rakılı ister rakısız okuyun teşekkürler.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 23:08
Alıntı yapılan mecek

Deniz,
Maksat üzüm yemek değil bağcı dövmek olursa böyle mesaj atanlar forumda her daim olacaktır.
abim sende haklısın ne diyim. Niyetimi hemen de anlamışsın. İyi geceler.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 23:27
Alıntı yapılan hüsnü

İçinde bulunduğumuz durumdan Tatar Mustafanın istifasıyla kurtulacağımızı sanmak,
cehennem ateşini teyemmümle söndürebileceğini beklemeye benzer, lütfen biraz gerçekçi olup,
Eskişehirspor taraftarlarının gücüne güvenerek kurtuluşu düşünürsek, daha akılcı çözümler üretebiliriz.

Thumbs%20Up

Hüsnü abim,
Teşbih, Mecaz, Mecaz-ı Mürsel, Telmih ve Tecahül-i arif i öğretemediğimiz gençliğe böyle ağır cümleler kurarsan ya onları nakavt edersin yahut onlar seni idam eder.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 23:42
Alıntı yapılan mecek

..................ya onları nakavt edersin yahut onlar seni idam eder..... 

Aynı sıklette olursam nakavt zor, idam dersen ESES lilere boynum kıldan ince..... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2012 saat 12:56
hüsnü abime katılıyorum
bir kişi çıksın bizi kurtarsın istiyoruz ama biz neden birşey yapmıyoruz?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2012 saat 09:57
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan hüsnü

Thumbs%20Up

Hüsnü abim,
Teşbih, Mecaz, Mecaz-ı Mürsel, Telmih ve Tecahül-i arif i öğretemediğimiz gençliğe böyle ağır cümleler kurarsan ya onları nakavt edersin yahut onlar seni idam eder.
görmediğiniz ve tanımadığınız insan hakkında böyle düşünmek veya yazmak size yakışmaz, yetiştiremediğiniz çocuklarınız gibi sanmayın herkesi , kırıcı yada hakaret içeren birşey yazmadım, yada içi boş anlamsız hiçbirşey yazmadım, kafanızda canlandırdığınız gençlerle herkesi bir tutmayın , önyargılı olmayın, ben hüsnü abiye 1 satır yazı yazdım,kendisi zaten bana cevap verebilirdi yada vermiştir, siz burda üçüncü şahıs oluyorsunuz. Bu foruma ilkokul yada yüksekokul mezunu herkes yazabilir, her insan Sizin kriterlerinize uygun olmayabilir. Sanırım tek ortak noktamız Eskişehir, buda bize yeter. İyi çalışmalar .,
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2012 saat 10:09
Arkadaşım yazılan mesaj ile karşındakileri ayyaş ve halt yemek konumlarına sokarsan istersen ordinaryüs ol ancak eşek ve altın palan örneklemesi ile muhatap olursun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır