eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'e çağrı

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Online Durum: Offline
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 10:33
Alıntı yapılan hüsnü

Halil Ünalın Eskişehirspor kulübü başkanlığından istifasını beklemek,
çilingir sofrasında oturupta rakı yudumlarken cennet hayali kurmaya benzer.
İçinde bulunduğumuz durumdan Tatar Mustafanın istifasıyla kurtulacağımızı sanmak,
cehennem ateşini teyemmümle söndürebileceğini beklemeye benzer, lütfen biraz gerçekçi olup,
Eskişehirspor taraftarlarının gücüne güvenerek kurtuluşu düşünürsek, daha akılcı çözümler üretebiliriz.

Thumbs%20Up
rakıyı içerken yazmışsınız sanırım, durmadan tavsiye yazacağınıza çözümler yazın.
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 11:42
Alıntı yapılan rockybalboa

Yalan mıymış? Senin iki katı yaşındayım,29 senedir de tribündeyim her daim... -20 derecede çarşamba günü G.Birliği kupa maçında açıkta 300 kişi ateş yakarken de vardim,senin sadece tatil yeri olarak bildiğin Sidespor maçında da ...

Kimse ESES taraftarına söz söyleyemez,Tatar Mustafa da kimmiş???
Sakin ol ROCKY...Acı yok...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 12:07
rockycim istersen bir ismini yaşını bize bildirde bizde sana karşı bir hitap geliştirelim sonra derdini anlatırsın burda saçmalama kimse sana seviyormusun diye sormadı.
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
serhat26sb Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Vişnelik mh.
  Alıntı serhat26sb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 12:40
Boş konuşmalar yerine çözüm üretmek gerektiğini düşünenlerdenim...Kimse kusura bakmasın arkadaşlar çok güçlü bir taraftar oluşumumuz var fakat biz bu gücü kullanamıyoruz..Benim tribüne küsme sebebimin başında yönetimin duyarsızlığı yatıyor..AÇIK TRİBÜNDE ben ıslandığım için veya üşüdüğüm için üstü kapansın demedim bugüne kadar,SES dağılıyor emekler boşa gidiyor  bağırıyorsun bağırıyorsun ses uçup gidiyor  rakip takımı etki altına alamıyoruz... Ve yeni jenerasyon arkadaşlara tavsiyem saygı çerçevesinde yazılanları eleştirsinler...Bu gün açık tribünde yer alan bir çok 30 yaş üstü insan Ayder-Kızılcıklı havasını solumuş deplasman kovalamış insanlar bunu göz önünde bulundurmalarını rica ediyorum..Çözüm önerimin başında her zaman dile getirdiğim taraftar gücünü yönetimin görmezden gelmesi duyarsız kalması ve kullanamaması...ESESCELL,ESESTV için çok geç kalındı...Esstore yetersiz kaldı..Taraftar ES ES için ne yapması gerekiyorsa yapar gereğini yerine getirir siz yeterki proje üretin..Klübün gelir seviyesini arttırın!!!
ALWAYS ES ES !!
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 15:00
Ben Mustafa abinin Kasımpaşa maçında sette olmasını yürekten istiyorum.
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 15:25
Alıntı yapılan alpinist

Mustafa Kardeşim Keşke o sete çıksa ama Mustafa şuanda olduğu yere zaten setten geldi Büyük ES ES imin ilerideki olası başkanı olmasını istediğimiz Tatar Mustafa şu saatten sonra sete falan çıkmaz çıkmamalıda ( keşke çıksa) ama onun işaretiyle Açığın toplanması Açığın diyorum zira malum Göbekten başkana bağlı gruplar bu işe gelmez Sadece ve sadece açığı tek yumruk yapsa yeter Sete çıkmasın ama Açıkta yerini alsın ve Kimin yanında olduğunu göstersin cümle aleme

Zira bu türibinlerin tek eksiği sayılan sevilen bir LİDER...

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 16:14
Alıntı yapılan alpinist

21 yıl önce Sovyetler Birliği lideri Mihail Gorbaçov'a karşı darbe girişimi yapılmıştı... Yeltsin, Beyaz Saray önünde bir tankın üzerine çıkarak darbeye karşı durdu...

Rus lider Yeltsin, Tankın üzerine çıkarak hem bir gerçek liderlik örneği gösterdi. Hem de ülkesine hizmet etmiş oldu...

İşte bende; taraftarımızın gerçek lideri olan "Tatar Mustafa" nın Pazar günü Boris Yeltsin gibi setin üzerine çıkacağına yürekten inanıyorum...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 17:39
Alıntı yapılan Enigma1965

İşte bende; taraftarımızın gerçek lideri olan "Tatar Mustafa" nın Pazar günü Boris Yeltsin gibi setin üzerine çıkacağına yürekten inanıyorum...

Bizim nESil iyi yetişmiştir, okuduğunu yazdığını iyi bilir,
eline sağlık Enigma 1965, buda çözüm üret diyenlere gitsin...
# Direnmüdavim....

Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 22:27
Alıntı yapılan radres26

Alıntı yapılan hüsnü

Halil Ünalın Eskişehirspor kulübü başkanlığından istifasını beklemek,
çilingir sofrasında oturupta rakı yudumlarken cennet hayali kurmaya benzer.
İçinde bulunduğumuz durumdan Tatar Mustafanın istifasıyla kurtulacağımızı sanmak,
cehennem ateşini teyemmümle söndürebileceğini beklemeye benzer, lütfen biraz gerçekçi olup,
Eskişehirspor taraftarlarının gücüne güvenerek kurtuluşu düşünürsek, daha akılcı çözümler üretebiliriz.

Thumbs%20Up
rakıyı içerken yazmışsınız sanırım, durmadan tavsiye yazacağınıza çözümler yazın.
Yapılan güzel teşbihlerle ortaya konan sonuç gayet güzel bir çözümdür bence
Hee diyorsanız ki bu çözümler bana yetmiyor sizin çözümlerinizi rakıyı içerken ya da içmezken okuyalım,yeni çözümler görelim,belki daha saglıklı olurWink
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2012 saat 22:51
Adım adım gitmekte fayda var.
Önce kulübün mali durumunu öğrenmek gerek.
Gerçekten toplam borcumuz denildiği gibi 30 milyon mu?
İçerde ne gibi dalavereler dönüyor?
< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,188 saniyede hazırlanmıştır