eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 12.Hafta Eskişehirspor - Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 67>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:00
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:35
trt spor da işte goool programında eskişehiri kural hatası yapmakla suçladılar. neymiş ağlarda klüp ambleminin reklamını yapmak kural hatası imiş. bunu 12 haftadır yapıyoruz ama yeni göz önüne geldi. ve daha fazlası bunu beşiktaş uzun zamandır yapıyor o neden söz konusu olmuyor. adı trt tarafsız yayın. duyda inanma....
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:36
Trt nin vurucu timleri işte gol proğramında.kafayı atatürk stadındaki kale direklerindeki filelerde bulunan es es logosunun kural hatası olduğunu manşetten veriyor.Ben bu trt nin es es hazımsızlığını bir türlü anlamıyorum.
      Halbuki ingilteredeki bir çok stadlarda aynı logolar mevcut.
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:41
Aynı sekılde Bjk ında  kale aglarında amblemi vardıı sımdı varmı bılmıyorum ama ozaman niye konusmadı cok bılmıs beyler

Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:42
1- Hakem gerçekten ciddi bir hata yaptı, maçın üzerine çıktı.
2- Takım bence fena değildi. Ancak kaçırılan goller farka gideceğimiz maçta puan kaybetmemize sebep oldu.
3- Taraftar Fener maçlarında hep aynı sendromu yaşıyor. Sebebi çok net. Tribünde abartı derecede Fenerli (çoğu çift cinsiyet denen türden Eskişehirli) oluyor.
4- Sezer ve taraftarın "küfür" sorununa da değinmek istiyorum. Sezer'e yapılan bence abartılı ve acımasız bir tutum. Tello resmen çocuğun kaşını patlatmış, direkt kırmızılık bir hareket. Ama bütün stad Sezer'in anasına sövüyor... Tirübünler niye boşalıyor ve Efsane bitiyor biliyor musunuz... Çünkü Eskişehirspor taraftarı evrensel, herkesi kucaklayan değerlerinden uzaklaştı. Miliyetçilik hususundan tutun da küfür konusuna, dışlayıcı "küçük olsun benim olsun" mantığı hakim olmuş türibine... Artık herkesin saygı duyduğu bir taraftar toplululuğu değiliz. Bazı kesimler, bazı tribünler, bazı futbolcular, hatta kendi içimizden pek çok renktaşımız mevcut profilimizi beğenmiyor, hatta düşmenlaşıyor... Bence Eskişehirspor taraftarı herşeyden önce Barışçıl, küfürsüz ve ADALETLİ olmalı... Tirübün gruplarının çeteci iktidar hesaplarını ancak böyle bir topluluk boşa düşürür...

Son olarak; maçın farklı galibiyetle bitmemesinde de hayır olduğunu düşünüyorum. Fırat Aydunus'un damga vurduğu maçta yenmemiz tarihe sıkıntılı bir not düşürecekti. İkinci yarı Kadıköy'de 11 kişi yeneriz Şikebahçeyi, hesabı kapatırız...Wink
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
es_amigo_es Liste gör
Yeni Yazar

berat sevinç
  Alıntı es_amigo_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 13:52
hala sezeri savunanlar var ya; adam bizi bıraktı kaçar gibi gitti istanbul a, vedalaşmadan apar topar, yangından mal kaçırır gibi gitti bizi yüz üstü bırakan kim olursa olsun aynı tepkiyi alacaktır....
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:00
Alıntı yapılan es_amigo_es

hala sezeri savunanlar var ya; adam bizi bıraktı kaçar gibi gitti istanbul a, vedalaşmadan apar topar, yangından mal kaçırır gibi gitti bizi yüz üstü bırakan kim olursa olsun aynı tepkiyi alacaktır....

Adalet duygunu kaybettiğin an adaletsizliğe uğramayı hakedersin... Sezer'i eleştirmekle, Tello'nun kaşını patlattığı anda verdiği tepki üzerine bütün stad çocuğun anasına sövmeyi karıştırıyorsunuz.
Kendimize yönelik bir eleştiriyi/özeleştiyi bile "Sezer'i hala savunanlar var" diyerek savuşturmaya çalışıyorsunuz/çalışıyoruz ya... İşte benim Efsanenin bittiği yer dediğim noktadayız Berat Bey Dead
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:08
beni esesli olmamın en büyük nedeni efsane taraftar bence artık bitti. üzüntüden çevremdekilerle bile konuşamıyorum. ne olur bir sihirli değnek deysede tekrar eski günlere kavuşabilsek.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:10
Sezer bizi satsın gitsin çiçeklerle mi karşılayacaktık.Dün gece herkese hakettiği şekilde davranıldı.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 14:16
merak edıyorum kendıne eseslıyıp deyıp canere haksızlık yapıldı dıyen arkadaslar pozısyonda canerın neresındeydınızde canerın sucsuz oldugunu savunuyorsunuz tello kırmızı kart gormelıymıs pozısyonu bıdaha ızleyın her kası yarılanın rakıbıne kart cıksa nerdeyse her macta kırmızı kart olur sezere yapılanlar ayıp dıyenler sadece fb eses macını ızleyenler sanırım sezerın gecmısını bı arastırın ayrıca kası yarılan sezer 4. hakeme ragmen neden dısarı cıkmıyorda ceza sahasına kadar gıdıyor hanı hakem damga vurmusya evet maca damga vurdu cunku kırmızı kartı bız gorseydık ersun hocayı ve yedek kulubesını sahanın ıcınde toplayıp 5 dak acıklama yapmazdı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 67>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır