eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 12.Hafta Eskişehirspor - Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 67>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Online Durum: Offline
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 09:17
Bizim takım bu hali ile şampiyon olamaz, ligi yine 5. lik ile 10. luk arasında tamamlarız.

Şampiyon olacak takımın forveti kaleci ile karşı karşıya 4 pozisyonu harcamaz, şampiyon olacak takımın defansı ve kalecisi 10 kişi kalmış rakibinden beraberlik golünü yemez.

Eğer böyle devam ederse, biz şampiyonluğu unutalım, ligi 5. tamamlarsak öp başına koy...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 09:33
Penaltı penaltıydı, ama kırmızı kart bana göre ağır bir karardı, Caner e haksızlık yapılmış.

Bunun dışında ben de katılıyorum, bu takım bu hali ile şampiyon olamaz, şampiyonluk kovalayan takım psikolojisini kaldıramaz bizim oyuncular, ancak Avrupa Ligi için dördüncülüğü kovalayabiliriz, onun dışında zor.

"Taraftar ölmüş bitmiş" yorumlarına da katılmıyorum, dün gece açıkta kimse oturmadı desek yalan olmaz, ben eve geldiğimde ayaklarım ağrıyordu, elimizden geldiğince takımı desteklemeye çalıştık, Bando-ESES yine üzerine düşeni yaptı, tek handikap trübünde yer yer boşlukların olmasıydı, belki de bu yakışmadı ESES taraftarına ama dolduranlar ellerinden geleni yaptı, 5 üzerinden 5 vermesek de 4 veririm ben ;)
Yukarı
es_amigo_es Liste gör
Yeni Yazar

berat sevinç
  Alıntı es_amigo_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 09:54
Bir kez daha görüyoruz ki türkiye de anadolu takımlarını hiçe sayan zihniyet eskişehir in pozisyonlarını güzel oyununu istatiksel üstünlüğünü konuşmayarak eziklerin gereksiz (bana göre) isyanını serzenişini manşetlre taşıyor, iyi olan taraf da gol pozisyonuna giren de bizdik maçı sonuna kadar hak eden bizdik. teşekkürler büyük efsane.....
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
  Alıntı malcomx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 10:17
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Sezer kariyeri boyunca bizde oynasın demedik zaten. Tepkilerin nedeni İstanbul yalakası olması ve bu takımlardan birine gidebilmek için kapağı bize atıp basamak olarak görmesi.

4-5 olacak maç 1-1 bitti ona yanıyorum. Takım şut atmaya korktu resmen. Kanatlardan orta desen oda olmayınca pozisyonları sonlandıramadık bir türlü.

Neyse sağlık olsun diyelim kaybedilen 2 puanı haftaya telafi ederiz umarım.   

şu anda bizizm takımda oynayan bütün futbolcular üç eziklere gitmek için can atar sen bile   O zaman Engin BAYTAR a niye küfredilmiyor... Sezer için bir zamanlar Sezer bizim Sezar bizansın diye pankartlar açılmamışmıydı Küfür hiç yakışmadı.......kınıyorum

BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 10:22
Alıntı yapılan malcomx

Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Sezer kariyeri boyunca bizde oynasın demedik zaten. Tepkilerin nedeni İstanbul yalakası olması ve bu takımlardan birine gidebilmek için kapağı bize atıp basamak olarak görmesi.

4-5 olacak maç 1-1 bitti ona yanıyorum. Takım şut atmaya korktu resmen. Kanatlardan orta desen oda olmayınca pozisyonları sonlandıramadık bir türlü.

Neyse sağlık olsun diyelim kaybedilen 2 puanı haftaya telafi ederiz umarım.   

şu anda bizizm takımda oynayan bütün futbolcular üç eziklere gitmek için can atar sen bile   O zaman Engin BAYTAR a niye küfredilmiyor... Sezer için bir zamanlar Sezer bizim Sezar bizansın diye pankartlar açılmamışmıydı Küfür hiç yakışmadı.......kınıyorum

Son hafta son maçı beklemeden takımını satıp giden adama ne yapmamızı bekliyordunuz ? Bakın Doğa'da aynı sezon takımdan gitti ama tek farkla son maçta geldi omuzlarda alkışlanarak gitti peki Sezer naptı ?
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 11:39
Bir dakika bir dakika...
Serdar ve Sezer.

Serdar'da Eskişehirspor'dan ayrıldı fakat 2 hafta önce burada üçlü çektirdi.. Rakip takım formasıyla.

Sezer'de takımdan ayrıldı fakat dün gece ıslıklandı.

Peki ya neden ?

Serdar transfer döneminde ayrıldı takımdan, transfer döneminde anlaştı Antep ile.. Sezer ise lig bitmeden çok önce ayrıldı. 3-1 kaybettiğimiz Fenerbahçe maçından önce ayrıldı takımdan, sonra kazandığımız Trabzon maçından önce ayrıldı.. Aralarındaki fark bu olsa gerek..

Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 11:59
sezer ligin son maçında ya da son iki maçında oynamadan, vedalaşmadan, bir açıklama dahi ypmadan , kaçar gibi gitti üstelik
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 12:34
gece üzüntüden uyku uyuyamadım.
hala sinirlerimi yatıştıramıyorum.
bütün gece düşünüp şu sonuca vardım.
1)takım maçlara iyi hazırlanmıyor.
gol kaçar..1 oyuncu o gün formsuzdur,dikkat ve motivasyon sorunu yaşıyordur.%100 lük değil,% 500 golü kaçırabilir.
kardeşim kamara,necati,tello,alper...bunlar topu kalecinin üstüne falan atmadılar.düpedüz eline verdiler.evet 4 değişik adam ki bunlar takımın golcüleri.hepsi aynı karbon kağıdı sanki...1 tanesi bile doğru dürüst vursa maç 5-0 bitecekti.
bu kaçan goller şanssızlığın sonucu değil,resmen salaklığın sonucu...aynı pozisyonları fb bulsa maçı 7-0 alırdı.
2)servetin  golde yaptığı hata kaçan gollerin yanında dikkat çekmedi.servet resmen sow un yanından çekilmiş ve topla başbaşa kalmasını sağlamış.üstelik kale tarafını kapatacağına ters tarafa giderek..ee gol olur da servetin ekürisi boffin hata yapmadan rahat edermi.golde de servet kadar olmasa da hatalıydı.ayrıca gördüğüm kadarıyla 1 tek yan orta geldi ve yine boşa çıktı.sowun vurmasını diegonun engellediği pozisyon.
3)takım 10 kişi kalmış ve köşeye sinmiş rakibine saldırmıyor.neden?çünkü defansa güven yok.oyunu 40-45 metreye getiremiyor.geride boş alan yaratırsak ağır defansımız folluk olur diye bütün oyun formatını defans ve kaleci nin yetersizliğinden dolayı elindeki zengin orta saha ve forvet elemanlarını kullanamıyor.
senin elinde çabuk ve süratli eleman yok.topu çok çabuk karşı tarafa taşıyamıyosa,çabuk açılamıyorsan sinmiş fenere karşı yan paslarla geveler ve 5-0 lık maçı 1-1 bitirirsin.
4)1 stoper ,1 kaleci ve 1 tane de fırtına gibi hızlı bir forvet alınması gerekirken,takımın geleceği,yerlilerin en kıymetlisi,oyunu türkiyede 2 yönlü oynayabilen tek süperstar alperi satma hazırlıkları varsa biz burda boşuna yırtınıyoruz demektir...
dün gece tamamen salaklığımızdan ve küçüklük kompleximizden dolayı köşeye sıkışan feneri 5 lik yapamıyorsak ben medyaya hak veriyorum...biz kendi kendimize deli divane oluyoruz...eskişehirsporu adam yerine koymamakta haklılar...(yani bu cümlenin açılımı "bizden ne köy olur ne kasaba")
Yukarı
fatih262626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
  Alıntı fatih262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 12:43
Niye ise bütün FBli yazarlar Zafer Tüzün ............. nu  arayıp kırmızı kartı sormuş devre arasında.
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 12:59
sadece butun futbolculara alpere parantez yazıklar olsun alper olmasa kumeye duşmemeye oynarız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 67>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır