eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UNUTULMAYANLAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 11:58
Denizli maçında ilk yarı bitiminde belki 2 bin kişi stadı terk etmişti en çok üzülen de onlar olsa gerek efsane maça gelip devre de çıktılar son dk.da vuckonun golü gelmese belki stadın yarısı çıkardı. 90+3 de youlanın attığı golde taraftarın sesi yunusemre halk çarşısının daha ilerisine bile gitmiş
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 13:40
Kötü leri de hatırlayalım ts den 7 yedik Şota 4 gol attı ömer vardı kalede birde gs nin nezihi gelmişti bize resmen kovaydi Şevki Ferhat hakan sefer olgun bunlarda iyi kalecimizdi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 14:09
Bizde bir hakan vardı, kayseriye 30-35 metreden gol atmıştı.Sene kaçtı bilmiyorum ama ben de o golü unutamıyorum.
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 14:54
Alıntı yapılan Karadağlı

Bizde bir hakan vardı, kayseriye 30-35 metreden gol atmıştı.Sene kaçtı bilmiyorum ama ben de o golü unutamıyorum.

büyük ihtimalle 95-96 sezonu. o sezon Denizlispor deplasmanında da 30 metreden bir gol atmıştı Hakan ve 2-1 kazanmıştık.

bizim için çok şanssız bir sezondu. iç sahada Antalya ya 2-0 , Kocaeliye 3-0 yenilmiştik. yine aynı sezon iç sahada Altay a 2-1 yenilmiştik.
Bjk ye ilk yarı 2-0 önde kapattıktan sonra 3-2 yenildik. geçen seneki hocamız Alpay Özalan sahadaydı. bu seneki hocamız Sergen yedeklerdeydi.

o sezon ki maçlar tek tek aklıma geliyor. o zamanlar daha güzeldi futbol veya ben 7 yaşımda olduğum için futbolun kirli yüzünü görmemiştim
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 15:17
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan Karadağlı

büyük ihtimalle 95-96 sezonu. o sezon Denizlispor deplasmanında da 30 metreden bir gol atmıştı Hakan ve 2-1 kazanmıştık.

bizim için çok şanssız bir sezondu. iç sahada Antalya ya 2-0 , Kocaeliye 3-0 yenilmiştik. yine aynı sezon iç sahada Altay a 2-1 yenilmiştik.
Bjk ye ilk yarı 2-0 önde kapattıktan sonra 3-2 yenildik. geçen seneki hocamız Alpay Özalan sahadaydı. bu seneki hocamız Sergen yedeklerdeydi.

o sezon ki maçlar tek tek aklıma geliyor. o zamanlar daha güzeldi futbol veya ben 7 yaşımda olduğum için futbolun kirli yüzünü görmemiştim

Haklısınız o sezon olabilir sanırım bende lisedeydim.Teşekkürler..
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 15:34
    Eskiler bilir 1982 yılında düştüğümüzde ertesi yıl G.Birliği ile şampiyonluk mücadelesi veriyorduk. Sondan 3 vya 4. maç Ankara'da G.Birliği ile oynadık ve mutlak kazanmamız gerekiyordu.Bütün Eskişehir Ankara ya akmıştı 3. dakika da da İbrahim Nalbant ile 1-0 öne geçtik.Müthiş bir anbians oluşturduk. Ancak 80 li dakikalarda yediğimiz golle 1-1 bitmiş ve o sene çıkamamıştık.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2017 saat 10:09
1-Benim unutamadığım olay sene kaç bilmiyorum 94-95 olabilir.İlkokula gidiyorum. Ozamanki adıyla 1.lig e yukselme maçı. Maç konyadaydı sanırım.Yaşımız küçük olduğu maça gidemedik.Onun için maçı radyodan dinliyoruz. Rakipte Aydınspor olması lazım.Maç berabere bitti , Uzatmaların son dakikası olması lazim...Radyodaki o ses Metin'in kafa vuruşu ve goooll. Eskişehirspor 1.lig ' te ...

2- Yine seneyi hatırlamıyorum. Beşiktaş maçı. Beşiktasta kalede Auman ( şapkalı ) Kuntz falan var. ilk yarı 2-0 Öndeyiz. İlk yarı Bir bayram havası Tüysüz kartal marşları söyleniyor. İkinci yarı macı 3-2 kaybettik.

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2017 saat 10:52
kesinlikle aydına 5-0 yenildiğimiz maç amca beni önünde geçirsene gel gülüm hop 1 e 2 ve o maçlarda kesinlikle 20 bin üste taraftar olurdu olaylar cıkmıştı ve ben kaçarken kaldırımdaki taş bloklara takılmıştım kaval kemiğimi kırdım zannetmiştim yerel gazetede beni de çekmiş idi hey gidi günler :)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2017 saat 13:01
Alıntı yapılan roptesambir

1-Benim unutamadığım olay sene kaç bilmiyorum 94-95 olabilir.İlkokula gidiyorum. Ozamanki adıyla 1.lig e yukselme maçı. Maç konyadaydı sanırım.Yaşımız küçük olduğu maça gidemedik.Onun için maçı radyodan dinliyoruz. Rakipte Aydınspor olması lazım.Maç berabere bitti , Uzatmaların son dakikası olması lazim...Radyodaki o ses Metin'in kafa vuruşu ve goooll. Eskişehirspor 1.lig ' te ...

2- Yine seneyi hatırlamıyorum. Beşiktaş maçı. Beşiktasta kalede Auman ( şapkalı ) Kuntz falan var. ilk yarı 2-0 Öndeyiz. İlk yarı Bir bayram havası Tüysüz kartal marşları söyleniyor. İkinci yarı macı 3-2 kaybettik.

ikiside doğru hafıza kuvvetli renkdasim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2017 saat 14:16
Eskişehirsporumuzun her maçı olaydır her maçı efsanedir ama benim için unutulmayan efsane maç İstanbulspor maçıdır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır