eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UNUTULMAYANLAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 21:44
3 0 dan 4 3 yendiğimiz denizli maçını unutmak mümkün mü
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 11:54
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan jaweil

Ilk devre 1-0 yenik kapattik..beraberlikye dahi dusuyoduk..2.yari80.dk gibi selcuk frikikten yapistirdi..super bi yagmurda bastirdi..mac tek kale oynaniyodu ama gol yokken son dakikada o sezonun yildizi haydar koc ortasahayi bikac adim gecti sag kanattan bi yapistirdi ta catala... hayatimda izledigim unutamadigim en efsane macti..tesaduf is hayatinda bi musteriyle futbol sohbeti sirasinda bu mactan bahsettim kendisi o macta oynayan petrol ofisli futbolcu cikti..kabus gibiydi sahaya coktum kaldim 6 numaraydim hatta sonra hakeme sardim baya bi ceza aldim diye anlatmisti..

O maçta bende vardım. Frikikten gol atan Sezer olmasın ? :D

Bende o maçtaydım ne goldü yaaaaaa aklım başımdan gitmişti sevineceğim diye.
AnTiBiZaNs
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 12:36
Forumumuzda "Baba" nick name ile Alper Uruş isminde bir ağabeyimiz yazıyordu bir zamanlar. Tabi o zamanlar forum cayır cayırdı. Bkş ve Forumun öncülerinden olan Alper ağabey bir gazeteciydi ve herkesin hislerine dokunduracak şekilde yazmayı çok iyi bilirdi. 18 yaşımdayken verdiği nasihatlar hala zihnimde. Öğrendiğim kadarıyla kendisi halen HaberTürk gazetesinde çalışmakta ama artık Bkş ve forumla ilgilenmiyor. Kendisi de şahsım adına Unutulmayanlardan.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 15:51
boris'in golünü hatırlamayan varmı
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 20:57
Sevilla'yı 3-1 yendiğimiz maçı anlatmak mümkün değil o anı yaşamak benim için bir ayrıcalıktı.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 22:47
1984 yılında ki Karşıyaka maçı en unutulmaz maçlardandı. Yaklaşık 18 saat iliklerimize kadar yağmuru yedikten sonra 82. dakika da golden sonra havanın açması ne kadar unutulmaz bir anıydı.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2017 saat 22:54
Alıntı yapılan Güray26ES

Maalesef O sezon gidemediğim tek karşılaşmaydi

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 03:35
Denizli maçı öncesi arka arkaya kötü sonuçlar almıştık sanırım. Başkana herkes öfkeliydi. O yıl tüm maçlar 25 tl olarak belirlenmişti ilk defa Denizli maçında biletler 10tl mi ne olmuştu indirime gidilmişti. Maç yağmurlu soğuk sayılabilecek bir günde oynandı. Kuyruktan dolayı maça 2. dakikada falan girmiştim ve skor 1-0dı. Denizli yarım saatte maçı 3-0 yapmıştı. Bize hep ters gelen bir takım olmuştur Denizli herkes yine kaybedeceğimizi düşünüyordu. İvesa'ya top gelince taraftar ıslıklıyordu. İlk yarı biterken Vucko golü attı ve maç birden tersine döndü maçı çevirdik. O golü atmasaydık Denizli'ye net kaybederdik ve bu maçı alamasaydık o sezon kesinlikle düşerdik bize direnç veren özgüven kazandıran maçtır. 2. yarı özellikle süper bir destek vardı Youla önderliğinde maçı almıştık. Bu maçı dün olmuş gibi hatırlarım tarihi çok eski gelmez bana ama şaka maka bu maç bile 9 yıl olmuş. Aynı sezon Konya'da 1-2 kazandığımız maç var o da kritik bir galibiyetti. Kim ne derse desin 8 yıl süper ligde oynamamız yeni nesli kazanmamıza sebep oldu.

Benim unutamadığım maça gelince net Sarıyer maçı o penaltılardaki heyecanı hiçbir zaman yaşayamayız ölüp ölüp dirilmiştik.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 07:28
hey gidi günler hey benim aklımdakiler konya ankara istanbul play yükselme maclari denizli maçı haydar koç un golü eskişehir deki istanbul maçı tıklım tiklimdi stad gs yi 4 2 yendiğimiz maç Sezer ile pelenin frikik tartışması sivas maciydi sanırım
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2017 saat 07:29
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Güray26ES

Maalesef O sezon gidemediğim tek karşılaşmaydi

O zaman o gün çok şey kacirmissiniz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır