eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UNUTULMAYANLAR

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Online Durum: Offline
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: UNUTULMAYANLAR
    Tarih: 09/Eyl/2012 saat 21:16
Arkadaşlar bu konu başlıgında her zaman çok sevdigimiz unutamadıgımız melodileri hatırlamak istedim yaşları bana yakın olan veya olmayan bütün arkadaşlarımın azda olsa eskiye dönüp unutamadıklarımızı yeni nesile aktarmaktı amacım inşallah amaçlar istekler gönüller bir olur ve ESKİŞEHİR  gerçekten bir olur. saygılarımla.   http://www.youtube.com/watch?v=94SHnzHMXcU&feature=related
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2012 saat 21:40
Hüsnü abi sagolasın bu günlerde hep hüzün hep hüzün bu  hüzünler aldı götürdü beni bide şişede durdugu gibi dursa senin canın sagolsun abimm....UNUTMAYALIM UNUTTURMAYALIM..BURASI ESKİŞEHİR......
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
esesfutbol Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesfutbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 15:33
Geçmiş zaman olur ki
Tarihten bir yaprak // 1967-1968 sezonu
http:///haberdetay/226/gecmis-zaman-olur-ki.html
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 19:15
sezonunu hatırlmıyorum ama Petrol Ofisi maçında Haydar orta sahadan bir gol atmıştı ve maçı 2 1 kazanmıştık. kritik bir galibiyetti. unutulmaz bir maç.
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 22:23
Alıntı yapılan ender_26esk

sezonunu hatırlmıyorum ama Petrol Ofisi maçında Haydar orta sahadan bir gol atmıştı ve maçı 2 1 kazanmıştık. kritik bir galibiyetti. unutulmaz bir maç.

Açığın önünden ve muhteşem yağmur. 2001-2002 sanırım.
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 22:39
Ilk devre 1-0 yenik kapattik..beraberlikye dahi dusuyoduk..2.yari80.dk gibi selcuk frikikten yapistirdi..super bi yagmurda bastirdi..mac tek kale oynaniyodu ama gol yokken son dakikada o sezonun yildizi haydar koc ortasahayi bikac adim gecti sag kanattan bi yapistirdi ta catala... hayatimda izledigim unutamadigim en efsane macti..tesaduf is hayatinda bi musteriyle futbol sohbeti sirasinda bu mactan bahsettim kendisi o macta oynayan petrol ofisli futbolcu cikti..kabus gibiydi sahaya coktum kaldim 6 numaraydim hatta sonra hakeme sardim baya bi ceza aldim diye anlatmisti..
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2013 saat 22:56
aman aman o günleri hatırlamak bile istemem tüylerim bile diken diken oluyor.
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2013 saat 08:30
Alıntı yapılan jaweil

Ilk devre 1-0 yenik kapattik..beraberlikye dahi dusuyoduk..2.yari80.dk gibi selcuk frikikten yapistirdi..super bi yagmurda bastirdi..mac tek kale oynaniyodu ama gol yokken son dakikada o sezonun yildizi haydar koc ortasahayi bikac adim gecti sag kanattan bi yapistirdi ta catala... hayatimda izledigim unutamadigim en efsane macti..tesaduf is hayatinda bi musteriyle futbol sohbeti sirasinda bu mactan bahsettim kendisi o macta oynayan petrol ofisli futbolcu cikti..kabus gibiydi sahaya coktum kaldim 6 numaraydim hatta sonra hakeme sardim baya bi ceza aldim diye anlatmisti..

O maçta bende vardım. Frikikten gol atan Sezer olmasın ? :D
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2013 saat 09:43
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan jaweil

O maçta bende vardım. Frikikten gol atan Sezer olmasın ? :D
olabilir tabi sezermiydi selcukmuydu cok emin degilim:d
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2017 saat 21:28
sabahtan beri bunu arıyorum. şimdi tüylerim diken diken oldu. okuyunca heyecanlandım. izledim gözlerimle gördüm. ama bulamadıkça kendimi şizofren gibi hissettim. sorduğum bi kaç kişi de o maça gitmediği için bilmiyodu sanırım. efsane denizli maçına gidemediğim için dalga geçen arkadaşlara bu golü de siz bilmezsiniz diye şekil yapıyodum. yaşım ufaktı ama hangi yıl olduğunu kime karşı olduğunu bir türlü çıkaramıyordum. ben karşıyaka diye hatırlıyodum meğer petrol ofisiymiş. sağolun. forumun belki de en faydalı başlıklarından biri benim için artık. bu sayfayı belki biraz daha hareketlendirmek lazım. bu arada haydar bizde 97-98 de oynadı sanırım. o yüzden bu gol o yıllarda olabilir.

o maçta açıktaydım. baya da kalabalık vardı diye hatırlıyorum. herkes ayaktaydı... babamın omuzlarına seyrediyodum maçı. deli gibi yağan bi yağmur vardı. babamın omuzları ağrıdığı için ara ara sırtından indiriyodu. son dakika rica ettim. yok olmaz maç bitti zaten dedi. yahu belki de hissetmişim. ısrar ettim en sonunda sağ olsun aldı omzuna. bi de ne göreyim haydar uzun saçlarıyla orta sahadan yardırıyor. ben üst direkten girdi diye hatırlıyorum. kaleci şaşkın. herkes şaşkın. sanki gol olduğunda 1 saniye falan bi sessizlik çöktü. kimse inanmadı. sonrasında tabi herkes birbirine sarılıyo stad gol diye inliyodu. hatta o an her aklıma geldiğinde diyorum iyi ki de futbolu seviyorum. iyi ki de eskişehirde doğmuşum. 90 + 6 falan olabilir dakika. ne olursa olsun belki o golü göremesem bile unutamıyacaktım o günü. görmek tabi ayrı bi hatıra oldu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır