eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 22:35
..
nerde kalmıştık?
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 22:39
Bu girişime sonuna kadar destek ...
İstenmeyenler bu kulüpten gidene dek!
http://halilunalistifa.com
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 22:42
Başlıklarda adli mercilere intikal etmiş bir olay hakkında, itham edici, hakaret, suçlama v.s gibi mesajlar yazmayınız.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 00:02
resmen birbirimize düştük neden tek yürek olamıyoruz anlamıyorum silkelenip kendimize gelmemiz lazım artık bir birimizi yemekten tribün olarak bırak yerimizde durmaya geriledik bir birimizi kandırmayalım ama açık artık eski açık değil lig tv nin her maçta futbol şehri cümleleriyle övünür hala geldik.. Coşkusuz taraftar coşkusuz futbol.Organizasyon yapmaz hale geldik.Maçlara 100-150 kişi gidiyor eskiden böylemiydi maç gününden 2 gün önce heyecan fikstüre bakbaka ezberlerdik şimdi maç günü bile bazen maç başlığı ilk 10dan kayboluyor.Açık kadar Neferinden kendine gelmesi lazımdır bence. en kısa sürede etb ne olursa olsun toplamalıdır.Normal anadolu takımdan farkımız kalmayacak artık.Ve taraftarın gücü azalacak biz birbirimiz yerken bazıları soyguna devam edicek.Bugün Eskişehirspor a haciz geldi.Biz şu hapse girmiş şu girmemiş derdindeyiz Murat Diri girse ne olacak girmese ne olacak onun yerine başka birisi gelmeyecek mi? nefer grubunun başına illa birisi geçicektir.Önemli olan birlik olup toplu kararlar alınması lazımdır.Ben hayatım boyunca ne nefere girdim nede Murat dirinin arkasında durdum ama biz böyle insanları tükaka ilan ederek bir yere varamayız.Murat Diri nin yeri belli yurdu belli acaba kaç kişi gitti de yanlışları tartıştınız.He şunu söylüyeyim M.Diri nin şu saatten sonra başkanlık yapması taraftarıda değilim.Çünkü insanların aklı karışıyor bu olaylar oldukça.Bulutlar birleşmeden şimşekler çakmaz.Dediğim gibi bence en kısa sürede etb toplanmalıdır ve bazı kararlar alınmalıdır.Kurallar koyulmalıdır.Eğer o zamanda bunlara uyulmazsa olan olur artık.O zaman görürüz kim gerçek taraftar...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 00:47
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan buffet26

takımını maçlarda desteklemek için tribün grubu olması gerekli midir?

Selim, kendini niye zorlayıp duruyorsun?yakışmıyanları biliyorum da sana hiç yakışmıyor.
Ordu maçında hiç birinizi göremedim.ama yorum yapan,Eskişehirspor'un Istanbuldaki maçlarına dahi gelmesede yorum yapan BKŞ'liyi çok gördüm.

Bak dayı...
Ordu maçını koşullarım uygun olmasına rağmen evde forumdan takip ettiğimi ben söyledim. Allah'tan şuraya kişisel bir sırrımı yazmamışım. Getirip önüme koyardın.... BKŞ, içinde olmamama rağmen ciddi emek verdiğim ve hâlâ kutsal saydığım (hatalarına rağmen) şu camiada hatırı sayılır bir oluşum olarak 10 yıldır var, olacaktır da inşallah.
Cümlelerin yalnızlığın ve gönül kırgınlığıysa sana can feda.

Yok, BKŞ'nin yoklamasını tutmayı iş edindiysen kendine, maça kim geldi, kim gelmedi diye:
O zaman gelip FB'li Gültekin Güvensoy yönetime girdiğinde BaşKaldırıŞ'ın pankartlı boğaz protestosunda o yoklamayı alacaktın(2007)... 27 Aralık 2008'de KKŞ'li, Bursa ESES'li, TKŞ'li candaşlarımızla TFF'nin önünde olacaktın ES ES'in Trabzon'da verilmeyen penaltısı için medyayı oraya yığdığımızda... 3. EStiklal Yürüyüşü'nü örgütleyecektin, emek verecektin.... (2011) Tek tek 5 bin kişinin (Paşa&Es Es) yoklamasını tutacaktın.. (Bunları yazdırıyorsun ya, ne deyim ben sana)

Biz senin kafandaki taraftar değiliz dayı. Senin kafandakine yaklaştığımız için maalesef BKŞ'de saygı kan kaybetti ayrıca. Biz bir avucuz. Saysan saysan kemik 20-30'u geçmez. Ama yeminle, ben böyle 100 kişiyi, bin kişiye tercih ederim.
Maça gelmediği/gelemediği için salladığın hatta "yorum yapmayın" dediğin BKŞ ve ViVa ES ES (Ben) emin ol, bu foruma yapılabilecek en güzel yorumu, fikri, eylemi getirir. Üzme, kırma sen bizi.
Gecen şen olsun, Allah'a emanet ol, sağlıkla, varlıkla. Tüm güzellikler de ayrıca senin olsun.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 01:16
Burası eskisi gibi hiç bir zaman olmayacak.Burası eskiden çözüm yeriydi,şimdi sorun yeri oldu.
S.nalbant
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 02:00
Alıntı yapılan alyans999

Burası eskisi gibi hiç bir zaman olmayacak.Burası eskiden çözüm yeriydi,şimdi sorun yeri oldu.

Napolyon, Prusya'ya sefer düzenliyor. Prusya ordusunu savaş alanında bozguna uğratıyor. Prusya ordusu tam bir mağlubiyet alıyor. Napolyon, atının üzerinde savaş meydanında dolaşırken, uzaklarda bir karartı görüyor. "Orada biri var, getirin" derken kurşunun sesini işitiyor Fransız ordusu.
Napolyon, "Gidin getirin o askeri" diyor. Napolyon'un askerleri:
"Her şey bitti. Ordun yenildi! Prusya yok artık!" diye sesleniyor. Asker de siperden onlara bağırıyor:
"Ben varsam, Prusya var..."
Serkanım, bizde çok mu fazla Prusyalı var diye düşünüyorum ben artık...Smile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 03:20
..
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 06:11
vallahi rezalet billahi rezalet ne zaman alıcaz biz galibiyet biz galibiyet bu şekilde bir tezahurat yapılabilir bence güzelde olur
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
kckf_alp Liste gör
Yazar

ALP
Yer: Turkey
  Alıntı kckf_alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 08:34
ister mesaj sahipleri silsin ister modlar fark etmez edilen her hakaret atılan her iftira tek tek kaydedildi..bundan sonra o suursuzca sallayan klavyatörler anlatırlar mahkemede..
SIZLASADA GÖNÜLLER DÜŞENLERİN YASINDAN,KOŞAR ADIM GİTMELİ ONLARIN ARKASINDAN
KAHRAMANLIK;İÇEREK ACI ÖLÜM TASINDAN
İLERİYE ATILMAK VE SONRA DÖNMEMEKTİR//NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır