eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

St Johnstone FC

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 132>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
Online Durum: Offline
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:13
Alıntı yapılan baggio

Alıntı yapılan emcales

"kıçının üstüne oturmak" bir deyimdir beyefendi.

Ben sana 10 tane deyim sayarım rtük kapatır burayı. LOL

"seviyeyi düşüren cümlenin deyim olmadığını biliyorsun." bu söz size mi ait? size ait. deyim olmadığını iddia ettiğiniz söz deyim mi? deyim. küfürlü deyim olabiliyor muymuş? olabiliyormuş. yaşınızı ve isminizi belirtmeden 40 yaş üstü birine saygısız davranmanız bir kenara,mesnetsiz sallamanız da hakkınızda olumsuz izlenim yaratıyor. bir de,RTÜK internet siteleriyle ilgilenmez beyefendi,küfürlü gönderi yazıp şikayette bulunacaksanız,TİB'e gidecek,sonuç alamazsanız Mahkeme'ye başvuracaksınız. RTÜK,Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun kısaltmasıdır ve radyo yahut televizyonda gördüğünüz sorunlarda şikayet merkezinizdir. Hayırlı günler.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:13
Alıntı yapılan baggio

Adımı yazmamış olmam başlığın saçmalığını değiştirmez. 2 maç takip edersiniz sonra unutursunuz. Ha birde Rennes vardı sahi, o noldu yav? :)

O başlığı ben açmıştım, forumlarına da ilk yazıları ben yazmıştım. Şimdi girip bakarsan nasıl bir düşüncenin hakim olduğunu görürsün.

Ama sizin zihniyetinizde bazı insanlar Fransız mı at çöpe düşüncesiyle başlığın içine etmişlerdi.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:13
Alıntı yapılan baggio

Bak kardesim,Alinin (Mecek)adamligini degil sen sitede tartisacak tek Allahin kulu yoktur,gel mübarek günde insanlari daraltma ,düsünce ve fikirlerini elinden geldigince karsidakini assaliyacak gibi kullanma,gerisi senin insanligina kalmis....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:16
Niye bu kadar uzatıldı anlamadım adamlar bizim için uğraşıyor ve hala yönetimler iletişimde bu dostluğu istemeyen bu başlığa girmesin olsun bitsin.
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:29
Alıntı yapılan baggio

Adımı yazmamış olmam başlığın saçmalığını değiştirmez. 2 maç takip edersiniz sonra unutursunuz. Ha birde Rennes vardı sahi, o noldu yav? :)
Baggio sana inat unutmayacağım her maçının sonucunu yazacağım o zaman ne diyeceksin bakalım
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:32
İşte bana inat yaparsın, yoksa umurunda olmaz.. :)

Neyse, sizi devam edin böyle başlıklar açmaya. Marsilya başlığıda bekliyorum acil olarak..
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:34
Baggio facebook ve twitter üzerinden bir sürü İskoç arkadaşım var.Hepside Marsilya maçı günü Good Luck gibi mesajlar attılar bende onlara aynı şekilde bugün mesaj attım.Biz futbolun birleştirici yanını öne çıkarmaya çalışıyoruz.Futbol dostluk,kardeşliktir bunu sakın unutma
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:34
Alıntı yapılan baggio

Neyse, sizi devam edin böyle başlıklar açmaya. Marsilya başlığıda bekliyorum acil olarak..

Genelde sizin gibi üyelerin yaşı ismi belli olmaz.. Tek görevleri sorun çıkartmak olur.. :) Rengini belli et.. ;)
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
fanatik026 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı fanatik026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:35
Alıntı yapılan baggio

Madem beğenmedin hoşuna gitmedi,girme kardeşim zorlamı sokuyorlar bu başlığa ne diye gelip milletin asabını bozuyorsun.Milletiğin adamlığını tartışmak sana mı düştü.
FANATİK ESESLİ
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:41
http://instagram.com/p/N6GAwXENhH/     
St. Johnstone'lu futbolcular ısınıyorlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 132>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır