eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Forum Üyeliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es26es Liste gör
Yazar

Ahmet Özcan
Yer: Istanbul-Türkiy
Online Durum: Offline
  Alıntı es26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2012 saat 19:53
Sayın yönetici.
   - Hazır yeni form üyeliği açılmışken sizden bir şey rica etmek istiyorum. Üyelik kaydı yapılırken, isim,soyisim,yaş gibi alanlar zorunlu olsun ve üye kaydından sonra profil güncellemede bu bilgilerin değiştirilmesi engellenemez mi? Bu konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Forumda şuan tam anlamı ile bir bilgi kirliliği var, ben Aydın da oturuyorum, bilgi almak için foruma girdiğimde, sayfaların içinde işe yarar bir bilgiye ulaşabilmek için sayfalarca yorumu okumak zorunda kalıyorum, benim gibi bu konulardan rahatsızlık duyan üyeler muhakkak ki vardır. Sizden, forumun selameti ve kalitesi açısından acilen bir şeyler yapmanızı rica ederim. Saygılarımla.

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2012 saat 22:54
samimi arkadaşları bekliyoruz ortamı gerecek arkadaşlar uzak dursun
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 01:14
Alıntı yapılan ~ERHAN~

samimi arkadaşları bekliyoruz ortamı gerecek arkadaşlar uzak dursun

ne bir inat ne bir heves
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2012 saat 23:14
Cem Cünü adli kisi siteye üye olmak istiyormus fakat her seferinde "hata" veriyormus o yüzden üye olamiyormus,ilgililere duyrulur.
Not:Sahsi tanimam bilmem....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esdeliruzgar Liste gör
Yeni Yazar

Burak Salantur
Yer: eskişehir
  Alıntı esdeliruzgar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 00:44
Sonunda siteye üye olmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.teşekkürler...
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 15:43
Önceden defalarca banlanıp, sonra gelip eskiden yaptıklarını tekrarlayanlar için yazar alımı resmen fırsat.

En azından yazar alımlarında bazı kriterler olsun.Önceden forumda sorun çıkaranlar yeni kayıt yaptıramasınlar. O yüzden de ad-soyad zorunlu olmalı. Nicklerin arkasına sığınıp,sallayıp duranların önüne geçilmiş olur.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 16:58
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Önceden defalarca banlanıp, sonra gelip eskiden yaptıklarını tekrarlayanlar için yazar alımı resmen fırsat.

En azından yazar alımlarında bazı kriterler olsun.Önceden forumda sorun çıkaranlar yeni kayıt yaptıramasınlar. O yüzden de ad-soyad zorunlu olmalı. Nicklerin arkasına sığınıp,sallayıp duranların önüne geçilmiş olur.

Benden bahsediyorsun sanırım , hiç üzme kendini , ben çok kalmam buralarda. En kötü birisi çıkar , anama bacıma söver , tehdit falan eder , sonra beni forumdan uzaklaştırırlar. Olur biter.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 17:01
Benim daha çok bahsettiğim alpay1t gibi yazarlardı. Çünkü forumda bazı kişiler var ki resmen oyunculara sövmek için geliyorlar. Bazı yazarlar onun fake hesabı gibi geldi.

Kaldı ki inan seni hiç kafama bile takmam. Adını,yaşını vs bilmediğim ve tanımadığım için de anca yazdıklarını okur geçerim.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 18:16

Yeni gelen arkadaşlar aşağıda ki konuyu detaylıca okurlarsa, faydalı olur.

http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1305&FID=18&PR=3&PN=37

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2012 saat 15:16
Forum üyelikleri kapandımı acaba?Arkadaşım üyelik alamıyorda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır