eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Forum Üyeliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürhan Liste gör
Yeni Yazar

GÜRHAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı gürhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 19:30
Alıntı yapılan gürhan

MOD

Moderatör

Moderatör
Uzaklaştırma: (3 ay) gürkan, emrahes

Noktalı küfür.

eskişehirspor. com yönetiminin bana bir özür borcu var. yukarıda ismi geçen ben gürkan hesabım görülen tarihte 3 ay ceza aldı. ve tam 9 ay oldu neden halen hesabımın aktif edilmediğini bana açıklayabilirler mi acaba. neden beni mağdur durumda bırakıyorlar. yazdığım şeyde bir şey değil. hadi cezayı verdin müebbetmi aldım anlamadım. neden tekrar aktif edilmiyor bu hesap. koca sene her maçta sinir oldum durdum. suçum günahım neydi benim. lütfen bir an önce hesabımın aktifleştirilmesini buradan rica ediyorum. saygılarımla...

eski forum üyeiğim açılana kadar alıntı yapmaya devam edeceğim. sayın mod lütfen biraz ilgi alaka...
EN BÜYÜK SENSİN
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 23:36
Alıntı yapılan gürhan

Alıntı yapılan gürhan

MOD

Moderatör

Moderatör
Uzaklaştırma: (3 ay) gürkan, emrahes

Noktalı küfür.

eskişehirspor. com yönetiminin bana bir özür borcu var. yukarıda ismi geçen ben gürkan hesabım görülen tarihte 3 ay ceza aldı. ve tam 9 ay oldu neden halen hesabımın aktif edilmediğini bana açıklayabilirler mi acaba. neden beni mağdur durumda bırakıyorlar. yazdığım şeyde bir şey değil. hadi cezayı verdin müebbetmi aldım anlamadım. neden tekrar aktif edilmiyor bu hesap. koca sene her maçta sinir oldum durdum. suçum günahım neydi benim. lütfen bir an önce hesabımın aktifleştirilmesini buradan rica ediyorum. saygılarımla...
eski forum üyeiğim açılana kadar alıntı yapmaya devam edeceğim. sayın mod lütfen biraz ilgi alaka...

Ceza süresi dolan üyenin bize maille ya da foruma üye başka bir arkadaşının aracılığı ile ulaşıp cezasının dolduğunu belirtmesi lazım.Ceza alan herkesi takip edemeyiz maalesef.Eski üyeliğinizi açıp bunu kapatıyorum.
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 23:59
forumda arama yapamıyoruz.
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
anilkaan222 Liste gör
Yazar

Anıl Kaan
  Alıntı anilkaan222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 00:04
Mod scofield69 üyeligim vardı ceza süresi hakkında bilgi verebilrimisin ?
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 03:51
Bugün itibarıyla üye olabildim eskisehirspor.com sitesine üyelikleri tekrar açtıkları için teşekkürü bir borç bilirim.
Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
ea26 Liste gör
Yazar

emre aydın
  Alıntı ea26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 22:53
Arkadaşlar kuzenim üye olmaya çalışıyor fakat tüm bilgileri doldurtuktan sonra şu yazı karşısına geliyormuş yardım cı olursanız sevinirim:

""Lütfen, çerezlerinizin açık olduğundan, IP'nizi engeleyen bir proxy kullanmadığınızdan, bu sayfanın kayıt edilmiş başka bir kopyasından çalışmadığınızdan emin olun""   şimdiden teşekkürler..
ALSADA CANIMI BU SEVDA HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 23:01
Alıntı yapılan ea26

Arkadaşlar kuzenim üye olmaya çalışıyor fakat tüm bilgileri doldurtuktan sonra şu yazı karşısına geliyormuş yardım cı olursanız sevinirim:

""Lütfen, çerezlerinizin açık olduğundan, IP'nizi engeleyen bir proxy kullanmadığınızdan, bu sayfanın kayıt edilmiş başka bir kopyasından çalışmadığınızdan emin olun""   şimdiden teşekkürler..

Emrecim biliyorum seni yoracagim fakat iki sayfa geriye gidip okuyabilirsen sen kendini hemde kuzenini memnun etmis olursun,sevgiyle kal...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2012 saat 23:52
üyelik keşke her zaman açık olsa ancak sadece yazmış olmak için yazan arkadaşlar insanı forumdan soğutuyor
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2012 saat 03:18
Alıntı yapılan köfteci

[QUOTE=ea26]

ArkadasLar babam icin üyelik almaya calisiyorum 4 farkli internet tarayicisi ile denedim sonuc hep ayni bu sorunu nasil cözebiliriz ????
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2012 saat 09:07
Çok özür diliyorum iki konu dıle getırcem en uygun yer burası sandım merakımı gıderırsenız sevınırım bırıncısı az once tesıslerın onden gecerken onundekı arazının yıkılmıs oldugunu gordum yenılememı var baska bırseymı ve bugun sakarya gazetesınde zenke bursa gs haberlerı var eses haberı varda benmı goremedım
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır