eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Forum Üyeliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürhan Liste gör
Yeni Yazar

GÜRHAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı gürhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 15:31
MOD

Moderatör

Moderatör
Uzaklaştırma: (3 ay) gürkan, emrahes

Noktalı küfür.

eskişehirspor. com yönetiminin bana bir özür borcu var. yukarıda ismi geçen ben gürkan hesabım görülen tarihte 3 ay ceza aldı. ve tam 9 ay oldu neden halen hesabımın aktif edilmediğini bana açıklayabilirler mi acaba. neden beni mağdur durumda bırakıyorlar. yazdığım şeyde bir şey değil. hadi cezayı verdin müebbetmi aldım anlamadım. neden tekrar aktif edilmiyor bu hesap. koca sene her maçta sinir oldum durdum. suçum günahım neydi benim. lütfen bir an önce hesabımın aktifleştirilmesini buradan rica ediyorum. saygılarımla...
EN BÜYÜK SENSİN
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:17
Şükürler olsun hayalim gerçekleşti :) son nefesime kadar ES ES
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:33
keşke isim soyisim ve yaş zorunlu olsa
keşke T.C Kimlik sistemi getirilse..
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:49
Hele şükür foruma üyelik açtılar kaç aydır takip ediyorum forum üyeliğe kapalı olunca görüşümü belirtemiyordum.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:51
Kimse kusura bakmasın ama biz önce içimizdeki kangren olmuş şeyleri kesmezsek, bu foruma dünyanın futbol bilgisi konusunda uzmanlarını getirin, sadece onlar yazsın yine düzelmez..

İnsanların forumdan uzaklaşma bir diğer sebebi çok açık. Sen kalkıp da takip ettiğiniz yazarlar diye başlık açarsan bu da ayrışmaya gider. Ayrımcılık yapılacak yer değil bu forum. Siyasi fikirler konuşulsa yine anlarım ama yapılan yanlışların hesabı yok.

1) Forum düzenini bozan kişiler uzaklaştırılmalı. Eğer şahsen ben de bu şekilde görülüyorsam beni de uzaklaştırın. 2B'de iken okumak bile yazmak kadar zevkliydi. O düzen geri gelsin ben sadece okurum sorun değil.

2) Forumda ayrışma sebebi olacak başlıklara, kişiler arasında ayrımcılık başlatacak şeylerden kaçınılmalı. Bunu derken kastettiğim forumda bir bütün olarak ortak payda içinde hareket ettiğimizi herkese göstermektir.

Yeni gelen herkese hayırlı olsun, fake hesap olanlar ise zaten banlanır.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:55
Facebook üzerinden bir abimiz bana mesaj attı.Üyelik alım esnasında (Lütfen, çerezlerinizin açık olduğundan, IP'nizi engeleyen bir proxy kullanmadığınızdan, bu sayfanın kayıt edilmiş başka bir kopyasından çalışmadığınızdan emin olun) şeklinde bir yazı çıkıyormuş.Benden adminlere bildirmemi istedi.
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 16:56
forumu uzun zamandır takip ediyordum ama üye değildim her girdiğimde belki açılmıştır diye bakıyordum üyelik sonunda açıldı
Yukarı
gencadam Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı gencadam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 17:09
Herkese merhabalar.
Yukarı
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
Yer: eskişehir
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 17:15
Yıllardır takip ettiğim foruma, yorumcu olarak gelebildiğim için çok mutluyum, herkese iyi forumlar...

Aziz EsEs
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 17:21
Öncelikle yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.Modlardan ricam şu yaşını,ismini,cismini belirtmemiş kişileri banlarsanız sevinirim. yeni üye,eski üye farketmez.adamın ismi cismi belli değil yok bu başlık niye açılmış yok gereksiz
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır