eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Forum Üyeliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Aras26 Liste gör
Yeni Yazar

Rıdvan Aras
Online Durum: Offline
  Alıntı Aras26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 14:42
Nihayet üye olmayı başardım. Başta Serkan, esesliyiz ve banner olmak üzere ilgilenenlere teşekkür ederim.
Aras
Yukarı
Rsass Liste gör
Yeni Yazar

Ferman
Yer: Eskişehir
  Alıntı Rsass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 21:12
Aldığım bilgiye göre şu anda sitede üyelikler açık olmasına rağmen çeşitli hatalardan dolayı üyelik alınamıyor. Üyelik alamayanların şikayeti üzerine site yönetiminin konuyu incelemelerini öneriyorum.
Seninle bir dakika..
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 00:08
Eğer hata alan varsa;

CCleaner ile kayıt defterini taratıp;internet iyileştirme ve çerezlerle ilgili olan bölümde, seçili sorunları çözerseniz işe yarayabilir. Ben de bu akşam hata aldım, onu deneyince düzeldi. Ama ardından tekrar hata verebiliyor.Sorun çerezlerle ilgili gibi durmuyor. Çünkü google chrome,firefox vs hepsinin ayarları tamdı bende.

Benim asıl endişem güvenlik açıklığı varsa eğer bundan faydalanıp şifrelerin çalınması. Daha yeni birkaç kişinin başına gelmişti. Çok önemli sitelerde bile güvenlik problemi olabiliyor. Bu tabi sadece yorum çünkü herkes sorun yaşamıyor.

Bu konu hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim ama hata vermesi ilginç.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2012 saat 15:18
Alıntı yapılan esesliyiz

Forum üyelikleri kapandımı acaba?Arkadaşım üyelik alamıyorda

Kapanmadı hala açık.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2012 saat 15:16
Forum üyelikleri kapandımı acaba?Arkadaşım üyelik alamıyorda
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 18:16

Yeni gelen arkadaşlar aşağıda ki konuyu detaylıca okurlarsa, faydalı olur.

http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1305&FID=18&PR=3&PN=37

Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 17:01
Benim daha çok bahsettiğim alpay1t gibi yazarlardı. Çünkü forumda bazı kişiler var ki resmen oyunculara sövmek için geliyorlar. Bazı yazarlar onun fake hesabı gibi geldi.

Kaldı ki inan seni hiç kafama bile takmam. Adını,yaşını vs bilmediğim ve tanımadığım için de anca yazdıklarını okur geçerim.
Yukarı
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 16:58
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Önceden defalarca banlanıp, sonra gelip eskiden yaptıklarını tekrarlayanlar için yazar alımı resmen fırsat.

En azından yazar alımlarında bazı kriterler olsun.Önceden forumda sorun çıkaranlar yeni kayıt yaptıramasınlar. O yüzden de ad-soyad zorunlu olmalı. Nicklerin arkasına sığınıp,sallayıp duranların önüne geçilmiş olur.

Benden bahsediyorsun sanırım , hiç üzme kendini , ben çok kalmam buralarda. En kötü birisi çıkar , anama bacıma söver , tehdit falan eder , sonra beni forumdan uzaklaştırırlar. Olur biter.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 15:43
Önceden defalarca banlanıp, sonra gelip eskiden yaptıklarını tekrarlayanlar için yazar alımı resmen fırsat.

En azından yazar alımlarında bazı kriterler olsun.Önceden forumda sorun çıkaranlar yeni kayıt yaptıramasınlar. O yüzden de ad-soyad zorunlu olmalı. Nicklerin arkasına sığınıp,sallayıp duranların önüne geçilmiş olur.
Yukarı
esdeliruzgar Liste gör
Yeni Yazar

Burak Salantur
Yer: eskişehir
  Alıntı esdeliruzgar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2012 saat 00:44
Sonunda siteye üye olmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.teşekkürler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır