eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Forum Üyeliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ObjektifTaraftar Liste gör
Yazar

Serdar Derin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ObjektifTaraftar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 17:38
Alıntı yapılan yusuf-eses-26

Sayın Mod flaneur ve FEDA nicki şahısların teknk direktörümüz Ersun Yanal sayfasında atmış olduğu mesajlarda forum içi huzuru bozup,provake içerikli mesajlar mevcuttur.Forum üyeliğimizin tehlikeye girmemesi adına gereğini yapmanızı rica ediyorum.

Arsızlığa cesaret, Zina'ya aşk dediler!Bir neslin ahlakını işte böyle yediler.

TELLO VURDU BARAJDAN DÖNDÜ !!!

Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 17:31
Alıntı yapılan yusuf-eses-26

Sayın Mod flaneur ve FEDA nicki şahısların teknk direktörümüz Ersun Yanal sayfasında atmış olduğu mesajlarda forum içi huzuru bozup,provake içerikli mesajlar mevcuttur.Forum üyeliğimizin tehlikeye girmemesi adına gereğini yapmanızı rica ediyorum.

Yukarı
yusuf-eses-26 Liste gör
Yeni Yazar

Yusuf Sönmez
  Alıntı yusuf-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 17:09
Maziyi Savura Savura ES...
Yukarı
old&city Liste gör
Yeni Yazar

Serhat
  Alıntı old&city Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 16:48
Sayın Mod benim üyeliğimi kullanıma açarmısın bir zahmet.Kullanıcı adı:oldcity__
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 16:33
Siteyi istanbul yalakaları basmış.Umarım modlar gereğini yapar.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
jose_recep Liste gör
Yazar

recep aydoğan
Yer: istanbul
  Alıntı jose_recep Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 16:29
ele şükür be
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 15:22
Alıntı yapılan Aras26

Nihayet üye olmayı başardım. Başta Serkan, esesliyiz ve banner olmak üzere ilgilenenlere teşekkür ederim.

Hoş geldiniz,forum şimdi tamamlandı.
Yukarı
cuneyt_eses Liste gör
Yeni Yazar

cüneyt
Yer: eskişehir
  Alıntı cuneyt_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 15:17
hoşbulduk starsky.  üye olmayı başaramayanlar tekrar denesinler bence. önceden hata üstüne hata veriyordu.bugün sorun çözülmüş gibi
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 15:13
Hosgeldiniz
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
cuneyt_eses Liste gör
Yeni Yazar

cüneyt
Yer: eskişehir
  Alıntı cuneyt_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2012 saat 15:03
arkadaşlar çok şükür kaç gündür denememe rağmen sonunda üye olmayı başardım.herkese selamlar.Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır