eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012 Londra Olimpiyatlari

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 00:36
Olimpiyatlarda bireysel branşlarda tel tel dökülüyoruz. En azından güreş ve halter en büyük kozlardı. Onlarda da 0 çektik. Yüzme vs bunlar zaten hak getire...

Artık bayan basketbol ve voleybol takımlarından olur da madalya gelirse ki o dallarda da rakipler çok güçlü.

Sözde 6 kez olimpiyatlara katılan Derya Büyükuncu adlı önemli! yüzücümüz 6 olimpiyatta da elemelerde elenerek başarızlık konusunda zirve yaptı.

Madem kendini önemli yüzücü görüyorsun, egondan yanına varılamıyor. 1 sene kala Survivor'da, Dans yarışmalarında işin ne? Şu olimpiyat barajını geçecek yüzücü de mi çıkmıyor.

Bana da Wildcard denen tabir-i caizse giriş biletini verseler, 34 kişinin içerisinde, sonuncu olurum. Katılmak başarıysa ne mutlu 36 yaşındaki Survivor galibi yüzücüye. Hadi madalyayı geçtim bari elemeleri geç be..
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 02:12
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Olimpiyatlarda bireysel branşlarda tel tel dökülüyoruz. En azından güreş ve halter en büyük kozlardı. Onlarda da 0 çektik. Yüzme vs bunlar zaten hak getire...

Güreş müsabakaları henüz başlamadı.

Yüzücülerimiz dereceye giremedi ama en azından boğulan da yok.Bu da iyi bir gelişme
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 02:23
Potanın perileri ABD ile yaptığı 3.maçında sahadan 89-58 yenik ayrıldı ve grupta ilk yenilgisini aldı.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:00
Alıntı yapılan Erman

Güreş müsabakaları henüz başlamadı.

Yüzücülerimiz dereceye giremedi ama en azından boğulan da yok.Bu da iyi bir gelişme

Güreşlerde de başarısız olduk diye biliyordum kusura bakmayın. Yüzme konusunda ne desek boş.

Diğer branşlarda da madalya stresinden dolayı başarısız olmuşlar. Gitsinler bir de Çinlilere sorsunlar herhangi bir başarısızlıkta başlarına neler geliyor. Asıl stresi onlar yaşıyor,Survivor'da yalandan aç kalma ajitasyonlarıyla değil.

Adamın egosu tavan yapmış kendini Michael Phelps gibi görüyor. Sormazlar mı dayı sen gelmişin 36 yaşına. Türkiye'de hiçbir yüzücüye yapılmayan yatırım sana yapılmış. 6 tane olimpiyata katılıp insan bi tane eleme geçemez mi.. Hadi 36 yaşında yüzmek zordu ee sen 16 yaşında katılmışın ilk olimpiyatına.

Kendi başarısızlığını millete bu kadar övmese bir şey demez de kimse. Adam resmen önemli olan katılmaktı diyor.

O zaman 10000 San Marino taraftarı çok mutlu. Tamam onlar baraj geçmiyorlar ama sonuçta katılmak önemliyse gurur duymalılar takımlarıyla. Her şampiyona elemelerinde yer alıyorlar.

Sinir olduğum şey, millete başarısızlığı başarı gibi göstermesi. Yoksa bize ne.. Hani madalya kazanıp övse yine okur geçer insanlar. Kendisi de alay konusu oldu.

Bu arada Nihat Doğan da iyice saçmalamış. Survivor'dan kalma kavgayı kullanıyor.Twitter falan harbi bu ünlülere göre değil. Televizyondan sonra orada da coşuyorlar.
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:29
valla umut kardeşim haklısın nihat doğan konusunda ama nihatada katılmadan edemedim valla.derya beyimiz 35 kişi arasında 33. oldu.sen bende katılsak en kötü 33,34,35 olurduk değişen bişey olmazdı yani.adam olimpiyatlara katılma rekoru kırdı(daha madalyası yok) 36 yaşına gelmiş hala sponsor bulursam gene katılcam olimpiyatlara diyo..
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:34
Alıntı yapılan dj_daghan

valla umut kardeşim haklısın nihat doğan konusunda ama nihatada katılmadan edemedim valla.derya beyimiz 35 kişi arasında 33. oldu.sen bende katılsak en kötü 33,34,35 olurduk değişen bişey olmazdı yani.adam olimpiyatlara katılma rekoru kırdı(daha madalyası yok) 36 yaşına gelmiş hala sponsor bulursam gene katılcam olimpiyatlara diyo..

Abi çok haklısın diyorum ya adama yapılan yatırım kimseye yapılmadı. İnsanın biraz yüzü kızarır. Hala katılacağım diyorsa kendisi bilir ama rezil oluyor. Sonuçta başarı madalyayla ölçülür.

Nihat Doğan konusunda ben de seninle aynı fikirdeyim ama işte abarttı gibi geldi. Yalnız bu Derya Büyükuncu'nun egosunu kim şişiriyor bu kadar anlamadım. Madalya kazananlar bu kadar pişkin değil. İnsan bi bronz kazanır, en azından eleme geçer.

Başarısız işte ama hala kendini övüyor. Kafası güzel herhalde. Aynı şeyi ben yapsam lisansı onu bunu iptal ederlerdi. Bu kadar yatırımın karşılığı git gel.
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:40
inşallah boksta birşeyler yaparız.6 boksörle gittik 5i ilk turu geçti
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2012 saat 04:44

Alıntı yapılan dj_daghan

Abi çok haklısın diyorum ya adama yapılan yatırım kimseye yapılmadı. İnsanın biraz yüzü kızarır. Hala katılacağım diyorsa kendisi bilir ama rezil oluyor. Sonuçta başarı madalyayla ölçülür.

Nihat Doğan konusunda ben de seninle aynı fikirdeyim ama işte abarttı gibi geldi. Yalnız bu Derya Büyükuncu'nun egosunu kim şişiriyor bu kadar anlamadım. Madalya kazananlar bu kadar pişkin değil. İnsan bi bronz kazanır, en azından eleme geçer.

Başarısız işte ama hala kendini övüyor. Kafası güzel herhalde. Aynı şeyi ben yapsam lisansı onu bunu iptal ederlerdi. Bu kadar yatırımın karşılığı git gel.

kimse şişirmiyor malesef zayıf alt yapımızda çıkarabileceğimiz en iyi yüzücü deryadır.derya yaşına rağmen iyi yüzdü 6 olimpiyata giderek başarısını kanıtladı.şu haliyle bile ülkenin çıkardığı en iyi yüzücü.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 21:12
Madalya, Atletizm de mutlaka gelir gibi.

Ayrıca güreş var mutlaka buradan bir kaç madalya çıkartırız gibi geliyor.

Kadın Basketbol Milli takımı madalyada alabilir.Çeyrek finale çıkdıllar bugün.
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 21:16
Memleketimin insanı kuponumun yatacağını anladı korelilere smaçları çaktı ADAMSIN nESlihan Darnel.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır