eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012 Londra Olimpiyatlari

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 14:26
Alıntı yapılan kerlon2

altın gamze'in hakkıydı....
harcadılar kızı

kim harcadı?
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 14:38
Alıntı yapılan baggio

Alıntı yapılan kerlon2

altın gamze'in hakkıydı....
harcadılar kızı

kim harcadı?
aslı'nın kocası
ölümüne eses
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 14:40
kendimi Gamze'nin yerine koyuyorum, bırak antrenörü başbakan deseki altın alma gümüşte kal, dinlemem ben. Eğer Gamze dinlediyse suçu onda bulurum ben. Bu arada Gamze benim eski işyerinden Hasan abinin kızıdır :)
Yukarı
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 17:32
Alıntı yapılan serhat_8526

Nusret dersen ki olimpiyatlara katılmadan önceki yapılanlar siyasi manevraydı çok reklam oldu bu tartışılırda.Dediğin gibi 2 atletimizin kendi çabalarıyla elde ettikleri bu madalyalar için başbakanın onları tebrik etmesinin neresi şark kurnazlığı veya bunun neresi anormal?Yani duyarsız olsa daha mı hoş olurdu?

Amaç yalnızca tebrik etmek olsaydı , ayrı mesele. Herkes tebrik etmek ister zaten , çıkarsın olimpiyatlarla ilgili konuşma yapacağın bi yerde tebrik edersin bu vesileyle. Adam yarış biter bitmez kameralar karşısında şov yaptı resmen ya. Sureti yokken bile nefesini ensesinde hissediyoruz şu adamın... Siz olayı iyi gözlemleyemediniz sanırım , ben anlatayım dün olanları. Yarış bitti , Türk ekibinin yanına koştu sporcularımız bir sevinçle , orda Suat Kılıç "gelin gelin bi dakka bak arıyorum başbakanı gelin gelin , dur dur ya gel bi ya" falan demeye başladı. Ondan sonra aradılar başbakanı , TRT rejisi de nasıl tembihlediyse artık kızları , eline tutuşturdular telefonu bizimkilerin , kızlar direk "çok sağolun başbakanım , sayenizde başbakanım , spora verdiğiniz müthiş destek sayesinde başbakanım , siz olmasanız buralara gelemezdik başbakanım" diye konuşup durdular. TRT muhabiri de zaten "ne diyo sayın başbakanımız , ne diyo hazretleri" şeklinde pohpohladı durdu. Duyan da zannedecek gerçekten sporda iyi bi yerlerdeyiz...

Başbakan kızlara teşekkür edeceğine , kızlar başbakana teşekkür ediyor. Sirke gel... Vah benim canım halkım da ne güzel gaza gelmiştir , ne güzel takdir etmiştir hazreti başbakanlarını...

Dün yarış sonrası olanlar gerçekten kepazelikti , başka bir şey değil. Gamze , kendisini yıllarca çalıştırmış , elinden tutmuş antrenörününün ismini sarfetmeden önce tüm devlet büyüklerinin ismini saydı önce. Arkada prompter falan mı var acaba , oradan mı okuyor diye düşünmedim değil.

Vefa mühim erdem , olmadı mı olmuyor. Oluyor da , bu kadar oluyor işte. Ben yine kızlarımızı tebrik ederim , ama iyi koşabilme yeteneklerinin yanında , biraz da düşünebilme , muhakeme yapabilme yeteneklerini geliştirselermiş keşke de böyle bir kepazeliğe alet olmasalarmış.

Zeki , çevik ve ahlaklı olacak abi , birisi dahi eksikse olmuyor işte. Sevincimizi buruk yaşıyoruz.
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 18:54
Tekvando dalında sporcumuz Bahri TANRIKULU Koreli rakibini yenerek yarı finale çıktı, tebrikler sana Bahri, yarı finalde rakibini yenip, finalde Altın madalya alırsın inşallah, ben inanıyorum finalde altın madalya alacaksın, sana başarılar, Türkiye'nin duaları seninle inşallah. Amin.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 19:41
Alıntı yapılan Cafbin_26

Tekvando dalında sporcumuz Bahri TANRIKULU Koreli rakibini yenerek yarı finale çıktı, tebrikler sana Bahri, yarı finalde rakibini yenip, finalde Altın madalya alırsın inşallah, ben inanıyorum finalde altın madalya alacaksın, sana başarılar, Türkiye'nin duaları seninle inşallah. Amin.

Son saniyede kaybettiği puanla 3-2 elendi maalesef. Bronz için mücadele edecek artık.
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 20:44
Alıntı yapılan Yukenkankan

Nusret dersen ki olimpiyatlara katılmadan önceki yapılanlar siyasi manevraydı çok reklam oldu bu tartışılırda.Dediğin gibi 2 atletimizin kendi çabalarıyla elde ettikleri bu madalyalar için başbakanın onları tebrik etmesinin neresi şark kurnazlığı veya bunun neresi anormal?Yani duyarsız olsa daha mı hoş olurdu?

Amaç yalnızca tebrik etmek olsaydı , ayrı mesele. Herkes tebrik etmek ister zaten , çıkarsın olimpiyatlarla ilgili konuşma yapacağın bi yerde tebrik edersin bu vesileyle. Adam yarış biter bitmez kameralar karşısında şov yaptı resmen ya. Sureti yokken bile nefesini ensesinde hissediyoruz şu adamın... Siz olayı iyi gözlemleyemediniz sanırım , ben anlatayım dün olanları. Yarış bitti , Türk ekibinin yanına koştu sporcularımız bir sevinçle , orda Suat Kılıç "gelin gelin bi dakka bak arıyorum başbakanı gelin gelin , dur dur ya gel bi ya" falan demeye başladı. Ondan sonra aradılar başbakanı , TRT rejisi de nasıl tembihlediyse artık kızları , eline tutuşturdular telefonu bizimkilerin , kızlar direk "çok sağolun başbakanım , sayenizde başbakanım , spora verdiğiniz müthiş destek sayesinde başbakanım , siz olmasanız buralara gelemezdik başbakanım" diye konuşup durdular. TRT muhabiri de zaten "ne diyo sayın başbakanımız , ne diyo hazretleri" şeklinde pohpohladı durdu. Duyan da zannedecek gerçekten sporda iyi bi yerlerdeyiz...

Başbakan kızlara teşekkür edeceğine , kızlar başbakana teşekkür ediyor. Sirke gel... Vah benim canım halkım da ne güzel gaza gelmiştir , ne güzel takdir etmiştir hazreti başbakanlarını...

Dün yarış sonrası olanlar gerçekten kepazelikti , başka bir şey değil. Gamze , kendisini yıllarca çalıştırmış , elinden tutmuş antrenörününün ismini sarfetmeden önce tüm devlet büyüklerinin ismini saydı önce. Arkada prompter falan mı var acaba , oradan mı okuyor diye düşünmedim değil.

Vefa mühim erdem , olmadı mı olmuyor. Oluyor da , bu kadar oluyor işte. Ben yine kızlarımızı tebrik ederim , ama iyi koşabilme yeteneklerinin yanında , biraz da düşünebilme , muhakeme yapabilme yeteneklerini geliştirselermiş keşke de böyle bir kepazeliğe alet olmasalarmış.

Zeki , çevik ve ahlaklı olacak abi , birisi dahi eksikse olmuyor işte. Sevincimizi buruk yaşıyoruz.

Bu kadar kısa sürede bu kadar çok şeyi nasıl gözlemledin bravo gerçekten sana :)yani spontane gelişmedi hiç bir şey her şey planlanmıştı diyorsun nediyelim :D vardır seninde bir bildiğin kal sağlıcakla.
Yukarı
Burak26_es-es Liste gör
Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burak26_es-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2012 saat 20:50
Arkadaşlar olayı siyasete çevirmeyelim sevincimize gölge düşürmeyelim :)
Yukarı
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2012 saat 11:27

Bu kadar kısa sürede bu kadar çok şeyi nasıl gözlemledin bravo gerçekten sana :)yani spontane gelişmedi hiç bir şey her şey planlanmıştı diyorsun nediyelim :D vardır seninde bir bildiğin kal sağlıcakla.

Olay tamamen spontane gelişti , o yüzden bunun ismi manevra zaten. Bu kadar çok şey aslında o kadar da çok şey değil. İki gözü , bir de nispeten sağlam bir beyni olan herhangi bi insanın farkedebileceği bir olay bu.
Yukarı
contorium Liste gör
Yazar

anıl
Yer: İstanbul
  Alıntı contorium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2012 saat 11:52
Alıntı yapılan Yukenkankan

yarıştan sonra röportajı izlediğimde tam da böyle düşünmüştüm. resmen hükümet devletin kanalında kendi reklamını yaptırdı kızlara. hele suat kılıç'ın telefonu kızlara vermek için bir çabası vardı ki rezilliğin dik alasıydı. hayır başbakanla o an konuşulmasa ne olurdu yani? bırakın işte insanlar sevinsinler dilediğince; hemen bir rant, kendine pay çıkarma çabası...

ben burada kızları suçlamıyorum kesinlikle. suçlu olan onlara zorla telefonu veren bakandır, telefonla konuşacakları sırada kızları yanına çağıran ve mikrofunu ağızlarının içine sokan trt spikeridir, 5 dakikalık sevinci bile kızlara çok görüp hemen bu durumdan rant sağlamaya çalışan başbakandır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır