eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Patryk Malecki

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
Online Durum: Offline
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 21:22
Alıntı yapılan esgres26

eseses kikiki saldır malecki diye çaprılmamalı.
Kesinlikle,bence
"Patrik Maleski Maleski Maleski" şeklinde çağrılmalı...
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 22:00
Bu adam bu takımda her türlü oynar. Çok istekli tek eksiği daha takım içindeki dengelere müdahale edemiyor ki buda gayet normal.
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 22:03
Bu oyuncu stoh gibi bir şey iş yapar bizdede
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 22:25
Alıntı yapılan MusTy26

Tv dende bes para etmez gibi gozukuyo inş sizin dediginiz gibi futbolcudur.

Stadda olsaydın bu yorumu yapmazdın. Çünkü topsuz alandaki hareketleri, pozisyon alması çok iyiydi. Sürekli kanat değiştirdi. Şahsen ben çok umutluyum Patryk'den. Zaten topla dribblingi de iyiydi.

Ayrıca maç bitiminde taraftara koşması da, taraftara olan saygısını çok net belli etti. İnşallah daha da iyi olur hem EsEs hem de kendisi kazanır.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 22:31
Malecki'nin dünkü en büyük eksiği tribüne çağırdığımızda ne yapacağını bilmemesiydi
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 23:18
futbolcu veya takım tvden net değerlendirilemez kesinlikle. kamera top neredeyse orayı çeker ama maç topsuz alandaki pozisyon almayla kazanılır. top birden öyle bir yere gider ki ne olduğunu anlayamadan gol olur. Malecki futbolu biliyor. nerede duracağı ne yapacağını biliyor.. çok süratli karar veriyor ve bilekleri çok süratli çalışıyor. topu istediği çabuklukta ayağından çıkarabiliyor. ben çok beğendim..

es es es ki ki ki Patryk Malecki diyorum :)
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
esescnk Liste gör
Deneyimli Yazar

CENK
  Alıntı esescnk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 23:21
Alıntı yapılan eses_aşkı

futbolcu veya takım tvden net değerlendirilemez kesinlikle. kamera top neredeyse orayı çeker ama maç topsuz alandaki pozisyon almayla kazanılır. top birden öyle bir yere gider ki ne olduğunu anlayamadan gol olur. Malecki futbolu biliyor. nerede duracağı ne yapacağını biliyor.. çok süratli karar veriyor ve bilekleri çok süratli çalışıyor. topu istediği çabuklukta ayağından çıkarabiliyor. ben çok beğendim..

es es es ki ki ki Patryk Malecki diyorum :)
es es es ki ki ki patrik maleçki :D:D
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 23:53
İlk maç itibariyle beğendim açıkçası. Hızlı ve hareketli bir oyuncu. Yeni sezonda takıma oldukça katkı vereceğini düşünüyorum.
Yukarı
El Nino Liste gör
Yazar

Görkem Küçükyılmaz
Yer: İstanbul
  Alıntı El Nino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2012 saat 00:08
iyi topçu iyi pırpır yakışır..
Life For You
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2012 saat 01:51
biz bozmazsak bir değer kazandık........
top alamkta biraz sıkınta varmış gibi gördüm??????
onuda hoca ve ekibi çözsün::::::::

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır