eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Patryk Malecki

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 08:23

Ben maleckiyi stocha benzettim, ileride aynı onun gibi olacak

NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 09:55
maç başında taraftara doğru gelip ne yapacağını bilememesi,heyecanlanması ve maç sonu koştura koştura taraftara gelmesi çok hoşuma gitti. taraftar malecki'ye sahip çıksın,parlar,parlayacak.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 11:17
daha öncede yazdım,malecki kanat oyuncusu için hızlı değil...onun dışında mücadele ve hırsı çok iyi....
asalet doğuştandır..
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 11:44
Alıntı yapılan Adnan26

Ben mac önceside yazmistim, vasat diye.. Bugün "begenen" arkadaslara soruyorum, hangi hareketini begendiniz?... kötülemek amacli yazmiyorum, bence biraz daha zaman ihtiyaci var.. ileride iyi olacagi kesin... ama bu formuyla isi zor.

özellikle b u adamı izledim her hareketini adam nerde durması gerektiğini biliyor harketli çok uygun pozisyonlar almasına rağmen ve  el kol hareketleriyle pas istemesine rağmen pas alamadı... daha ilk dakikada es es 1-0 öne geçirebilirdi...bence ileri haftalarda çok daha iyi olacak...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 12:10
Valla sahada basmadık yer bırakmadı hep boşluklara gitti el hareketleri ile top istedi veren olmadı aldığı topla adamı geçip alperin önüne al da at dercesine topu attı alper karşı karşıya kaçırdı. sonra kamaraya bir orta çıkardı adrese teslim kamara kafa vuruşu dağlra taşlara gitti. ben hem türbünden izledim hemde gece maçın tamamını izledim her yerde o var tvden dana net gözüktü her alanda ismi geçiyor 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
Yer: Turkey
  Alıntı rbicer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 12:56
Banada göre gecenin yıldızı Veysel SARI,göze çarpanlar arasında Malecki en öndeydi. Sürekli hareketli ve istekliydi.Uyum süresinden sonra başarılı olacağına inanıyorum.İnşallah utandırmaz.
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 14:03
Çok beğendim ne yalan söyliyim
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 17:45
Maç öncesi bizi gülme krizine soktu. Tribünlere gelip futbolcu arkadaşlarına ne yapacağını sormasından ziyade, kendisinden önce 10 tane futbolcu tribünlere çağrıldı. Hiç mi merak edip bakmadın ne yapıyorlar diye :) Ama stil olarak Stoch'a benziyor, takıma alışırsa çok faydalı olur..
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 17:47
eseses kikiki saldır malecki diye çaprılmamalı.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 17:55
Dün gayet etkiliydi, kanat değiştirmesi, sürekli hareket halinde olması,pozisyon alması ilk maçı olmasına rağmen çok iyiydi.

Taraftarla iç içe bir adam.Tribünlere çağrılınca ne yapacağını şaşırdı biraz sorun yaşadı ama öğrendi artık :)Uyum sorununu da atlatınca yılın transferlerinden biri olur.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır