eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UEFA AL 2.ön eleme Eskişehirspor-St Johnstone

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 131>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ufukusta Liste gör
Yazar

ufuk usta
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ufukusta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 23:14
Dengesizin biri çıkıp bursaya küfür ediyor etrafındaki mallarda ona uyuyor. kaç tane bursalı duydu ki sizin sesinizi. kardeşim uefa maçındasın adam akıllı bağırıp takımı gaza getirmek varken bu neyin haykırışı hala. eminim tribün olarak kimse istediğini göremedi çünkü tribün lideri dediğimiz kişiler artık yetersiz kalıyor acilen yaa onlar kendilerine gelmeli yada yerini bi başkasına bırakmalı
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 23:17
Rövanşta işimiz daha rahat olur bence.
Rakip ister istemez açık oynayacak kontradan gol buluruz.
İstiklal marşı uefa maçalrında okunmyor bildiğim kadarıyla.Milli maçlarda okunuyor.
Ayrıca takıma destek olalım yeter.Onun bunun takımıyla uğraşıp kendimizi yormaya gerek yok.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 23:34
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3&seekTime=19-07-2012

bu link umarım işinize yarar
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 23:37
Alıntı yapılan ufukusta

Dengesizin biri çıkıp bursaya küfür ediyor etrafındaki mallarda ona uyuyor. kaç tane bursalı duydu ki sizin sesinizi. kardeşim uefa maçındasın adam akıllı bağırıp takımı gaza getirmek varken bu neyin haykırışı hala. eminim tribün olarak kimse istediğini göremedi çünkü tribün lideri dediğimiz kişiler artık yetersiz kalıyor acilen yaa onlar kendilerine gelmeli yada yerini bi başkasına bırakmalı

ClapClapClap böyle anlarda merhum Aziz Nesin'in sözleri  aklima geliyor..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 23:52
Maçı tvden izledim sezonun ilk resmi maçı tabi daha tam anlamıyla hazır değiliz ama iyi disiplin gösterdik iyi savunma yaptık rakip gol yememek için kapanınca fazla üretken olamadık son dakikalarda rakibin bir pozisyonu dışında geçit vermedik önemli olan galibiyetti stadı tıklım tıklım dolduran renktaşlarımızada teşekkürler bursaya söven zihniyetlerede yorum bile yapmayacağım bu dengesizleri temizlemek lazım staddan
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 00:03
çok güzel bir gündü. İskoçlar gerçekten çok cana yakınlar yıllar sonra avrupa da maç yenmişiz boşverin arkadaşlar bursaya küfürü olmaması gerekir ama ne desekte oluyor yani maçtan sonra istisnasız her araba korna çalıyordu galibiyeti kutluyordu. Bunları görseydiniz bursaya olan küfrü hiç konuşmazdınız bence tadını çıkartmak lazım artık
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 00:06
Duran toplarda 10 numaraları ceza alanına çok iyi orta yapıyor.Top hızlı ve sert olduğu için tehlikeli oluyor.
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 00:13
Maçı Tv'den seyrettim, TRT3'e de teşekkürler, maçımızı yayınladığı için. Tüm takımı ve seyirciyi kutluyorum, iyi bir maç oldu. İnşallah İskoçya'da iyi bir skor alırız ve turu geçeriz, tebrikler Eses.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
EsMustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsMustafa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 00:16
Pele de staddaydı.Maçı tribünden izledi.
Herşeyimsin ES-ES
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2012 saat 00:32
daha oturmamış bir tribün yapımız var. grup başı olarak görülen insanların kendisine çeki düzen vermesi lazım. avrupa maçında Türk takımlarına küfür ne alaka anlayamadım çok kimse gibi. ayrıca biz takımı değil takım bizi coşturuyor. takım rölantide iken tüm stad susuyor. 2-0 dan sonra herşey bitmiş gibi hareket ediliyor. toplu yapılan klasik tezahüratlar dışında kötüydük. çuf çuf afişide kötüydü. ben o kızılcıklının açığın ortasında ve 10-15 davulla yaptığı tezahüratları özledim, davulların artması lazım. takıma gelince forvet sıkıntısı var. takım kapanmış kaleye şut çeken yok. daha çok yol almamız lazım. hem takımı hem taraftarı beğenmedim. ama ne olursa olsun bu atmosferi yaşayıp kazanmak güzeldi. herkesi kutlarım.
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 131>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır