eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UEFA AL 2.ön eleme Eskişehirspor-St Johnstone

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 131>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CaTLaK_HKO Liste gör
Yazar

hasan kaan özkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CaTLaK_HKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:06
bursa bestesi nedir hangi arkadaş tarafından galeyana getirilip söyletilmiştir bilmiyorum ama bana da çok anlamsız geldi.yahu esesli olmayan arkadaşlarım dahi söylüyor:abi mithat körler gibi bi sanatçının besteleri dahi çok kaliteli niye onları söylemiyorsunuz derken bizim bursa ayol gibi gereksiz tezahuratlarımız hakikaten komik.madem üretken değiliz mithat körlerin besteleri dahi inanın bize has ve bizi ateşleyecek kadar güzelken nedir bu anlamsız besteler.lig maçı oynamıyoruz arkadaşlar.ki st.johnstone'da bursanın kardeş takımı değil.nedir bu nefret?
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:07
Tebrikler Es-Esim. Garanti olmasa da beklediğimiz skoru aldık.
İskoçya'da 1 gol atarsak tur bizimdir...
Es - Es
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:08
Alıntı yapılan anil_es

takim cok iyi oynamadi belki ama futbolcular sanki senelerdir avrupa'da oynuyormus gibi rahat ve ozguvenlilerdi, bu cok onemli bir artiydi.. takimin da ilerleyen donemde daha iyi oynayacagina olan inancim tam..

ama kaleci biraz kafami bulandirdi.. ilk maciydi, defansla uyum ve dil sorunu olabilir eyvallah ama o bosa cikmalarin aciklamasi olamaz bence..

tribunlere gelirsek televizyona kapalinin sesi cok az geldi, muhtemelen kapalinin onune mikrofon koyulmamasindan kaynaklandmistir.. acik ise macin genelinde vasati asamadi, sezonun ilk maci olmasi, havanin sicak olmasi, biletlerin pahali olmasi gibi nedenler sayabiliriz bu konuda ama potansiyelimizin cok altinda oldugumuzu da gormemiz lazim.. neyse ki bando var, acik uyusa bile tribunler bir nebze ayakta durabiliyor..
yeni beste sikintimiz suruyor, bize ait bestelere ihtiyacimiz var, insallah cozeriz bu sikintiyi da..

macin sonunda bursaya kufredilmesine bi anlam veremedim.. iskoc taraftarlari turk misafirperverligine yakisir bir sekilde agirlamisiz, bazi seyleri asmisiz derken ne gerek var boyle seylere?

bu arada alper birkac sene sonra avrupa'da onemli bir takima transfer olunca istanbul'a gitmeyip yuvasinda kalarak ne kadar dogru bir karar verdigini anlayacaktir..

bu arada mac hakkinda bu kadar sey yazmisken dede'nin korneri rakibe vermesini es gecmek olmaz.. su ana kadar gordugum futbolculardan cok farkli bir oyuncu dede.. cok sansliyiz onun gibi bir futbolcuya sahip oldugumuz icin..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:34
Avantajlı bir skor, muhtemelen deplasmanda da en kötü berabere kalır turu geçeriz.

Televizyondan anlayabildiğim kadarıyla tribün olarak hiç iyi değildik,ben bambaşka bir atmosfer bekliyordum.Yine garip garip tezahüratlar başladı Angry   Bir avrupa kupası maçı ve biz bursaspora ona buna küfür ediyoruz,bu tezahuratı yaptıran aptallar çeksin gitsin yeter artık.
Yahu arkadaş bir avrupa maçı,bi dünya bursalı, gsli,fbli,ksklı nette bize başarılar diliyor sen kalkıp bursaya laf sokuyorsun,malmısın???
Normal bir lig maçı olur birşey denmez ama böyle bir ortamda yakışık almadı.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:36
çok güzel dostane şekilde bir maç oldu.bizi çekemeyen x kluplere kapak olur umarım bu misafirperver ve başarılı tavrımız.haydi es es avrupayı salla..
Yukarı
samed_26 Liste gör
Yazar

SaMeD DÜRÜŞKEN
  Alıntı samed_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:38
Alıntı yapılan SRKN

Avantajlı bir skor, muhtemelen deplasmanda da en kötü berabere kalır turu geçeriz.Televizyondan anlayabildiğim kadarıyla tribün olarak hiç iyi değildik,ben bambaşka bir atmosfer bekliyordum.Yine garip garip tezahüratlar başladı Angry   Bir avrupa kupası maçı ve biz bursaspora ona buna küfür ediyoruz,bu tezahuratı yaptıran aptallar çeksin gitsin yeter artık.Yahu arkadaş bir avrupa maçı,bi dünya bursalı, gsli,fbli,ksklı nette bize başarılar diliyor sen kalkıp bursaya laf sokuyorsun,malmısın???Normal bir lig maçı olur birşey denmez ama böyle bir ortamda yakışık almadı.

delinin biri kuyuya taş atmış... bilmem kaç akıllı çıkaramamış bizimkide o hesap...
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:39
Red Lightning strikes again (Kırmızı Şimşekler yeniden çakıyor)

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=1842329.html

uefanın bızım macımız hakkında yaptıgı haber. 3.on eleme turundakı muhtemel rakıplerımıze bakmaya gırdıgımde hemen RED LIGHTNING gozume carptı. ancak muhtemel rakıplerımızle ılgılı bır yer bulamadım. Bulan arkadaslar paylasırsa sevınırım.
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:41
Sex sex diye anıran dangalaklar,yada bağıttıran dangalaklar,şu tribünlere sexi değilde amacına uygun mevcut bi dünya besteyi yaymaya çalışın!!! Koskoca 90 dk. bando ve birkaç beste olmasa nerdeyse hiç yokuz.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:41
1)ÖNCELİKLE TAKIMIMIZ TEBRIK EDIYORUM 2 0 LIK GALIBIYETTEN DOLAYI
2)STADI DOLDURAN BINLERCE ESES TARAFTARINADA TEBRIKLER
3)İSKOÇ TARAFTARI BIZI ALKISLADI BIZIMLE TEZEHURAT YAPTI TEBRIKLER
4)2 0 DEMISTIM BILDIM ROVANS 1 1 DIYORUM
5)SAG BEK VE GOLCU SART
6)EN IYI WEYSEL HURRIYET MALECKIYDI
7)KAPTAN SERVET DEGIL DEDE OLMALIYDI
8)NEDEN MARSLAR OKUNMADI VE DIREKTE ASILI TURK BAYRAGI INDIRILDI?
9)FB VE GS FORMALI IKI SALAK SOYUNDURULDU GELMEYIN KAHPE BIZANS
10)ISTANBUL BASINI YAZIN SIMDI MANSETLERE ESESIMIZI
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2012 saat 22:42
Bursaspora küfür edenleri önleyin artık.koca koca adamlar durup dururken küfür ediyorlar.ezeli bir rekabet var aramızda bunu yok edecekler türkiyeye rezzil oluyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 131>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır